X2-00 'ın Dönüşümü

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
sizde telefonlar bu kadar ucuz mu? bizim buralarda telefon baya pahalı.
Bu işin yapıldığı yerler var. O yerleri bilenler kazanıyor bu sektörde. Ben de al-sat yapıyorum. Kilo işi alıyorum genelde.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Sağlamını bulmak zor şu zamanda. Silikon kılıfıyla çok hoş oldu.
Çoktandır fırsat bulamıyordum, senin konudan sonra gaza geldim :D
Benim c6-01 in silikon kılıfı iyice eskimişti, zamanında fazladan aldığım rubber kılıflar ile değiştirdim.
Sonra ekran jelatini de uzun zamandır belki 4-5 yıldır değiştirmedim yıpranmıştı, onuda değiştirdim...

C6-01 için kılıf ve jelatin bulmak çok zordur, olana da çok para isterler. Size küçük bir tüyo verecem;
Gittigidiyor ve N11 de satılan 10" tablet jelatinleri var. Bunlar normal jelatinden çok daha kalın, neredeyse kırılmaz camın yarısı kadar kalın ve çok kuvvetli yapışıyor, sanki kırılmaz temperli cam gibi darbeyi az da olsa emiyor...
Bu jelatinlerden f/p olanları var, yaklaşık 5 yıl önce 2 lira +kargo(5 lira) toplam 7 liraya gelmişti ve bundan düzgün keserseniz 6 ila 8 tane jelatin çıkıyor. Bu kıyağımı da unutmayın :cool

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: MAERKEK ve ömer talat katı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Benim c6-01 in silikon kılıfı iyice eskimişti, zamanında fazladan aldığım rubber kılıflar ile değiştirdim.
Sonra ekran jelatini de uzun zamandır belki 4-5 yıldır değiştirmedim yıpranmıştı, onuda değiştirdim...

C6-01 için kılıf ve jelatin bulmak çok zordur, olana da çok para isterler. Size küçük bir tüyo verecem;
Gittigidiyor ve N11 de satılan 10" tablet jelatinleri var. Bunlar normal jelatinden çok daha kalın, neredeyse kırılmaz camın yarısı kadar kalın ve çok kuvvetli yapışıyor, sanki kırılmaz temperli cam gibi darbeyi az da olsa emiyor...
Bu jelatinlerden f/p olanları var, yaklaşık 5 yıl önce 2 lira +kargo(5 lira) toplam 7 liraya gelmişti ve bundan düzgün keserseniz 6 ila 8 tane jelatin çıkıyor. Bu kıyağımı da unutmayın :cool
Gözlüklü abi , bi foto yollasana

• Cool
Tepkiler: PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Benim e72'ye de kendim tablet jelatininden jelatin yapmıştım.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye

Rubber kılıf çatladı :(
Sert yapısı ve çok eski üretim olması malzemenin ömrünü kısaltıyor. Yada nazara geldi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt