Nokia X2-00 Android Teması (Ön İzlemeli)

Sponsorlu Bağlantılar

• 30 Ocak 2018
  • 733 Okunma
  • 15 Cevap

1. 30 Ocak 2018 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar uzun zamandır kullanmakta olduğum telefonu acayip şık gösterip bazı şahsiyetleri bak android yükledim tuşlu telefona diyerek %100 inandırabileceğiniz temayı paylaşmaya karar verdim . Bu temayı https://www.maxicep.com/forum/konu/nokia-x2-00-300-adet-tema-100mb-7z-uzantili-arsiv.960806/ adlı konuda @Nuru TaşDemir adlı üyemiz paylaşmıştı fakat müzik çalar teması yoktu . Ben de başka bir temadan ekledim buyrun resimleri

< Resmi açmak için tıklayın >

Direkt tema için : Android Tema X2-00

Winrar Arşiv içinde : Android Tema X2-00.rar

Şunu belirtmeden geçmeyelim bu tema illaki X2-00 da kullanılır diye bir mevzu yok . Telefonunuz .nth formatını destekliyorsa deneyin belki sizin telefonunuza da yakışır . Bu temayla kullanılabilecek duvar kağıtları için 240x320 Duvar Kağıtları (Ön İzlemeli) bu konuma bakmanızı tavsiye ederim.

Yazan: MAERKEK

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 31 Ocak 2018 #2

MAERKEK

MAERKEK

:rica:

iPhone ile gönderdi
    8Taner8 bunu beğendi.
  3. 1 Nisan 2019 #3

Cadillac34

Cadillac34
    N73 telefonuma yüklemeye çalıştım ama Google Haritalar uygulamasını açıp internete bağlanmaya çalışıyor.

4. 1 Nisan 2019 #4

MAERKEK

MAERKEK
    Hocam bu Java destekli telefonlar için yapılmış bir tema . N73 S60 V3 yani Symbian işletim sistemine sahiptir. Bu yüzden haritaya yönlendiriliyorsuz. İsterseniz bu temayı sizin için N73 'e uygun hale getirmeyi denerim yalnız Nisan sonunu bulur belki geçer.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Cadillac34 bunu beğendi.
  5. 1 Nisan 2019 #5

Cadillac34

Cadillac34
    Teşekkür ederim ama lüzum yok. Boşuna kendini yorma.Sadece deneme amaçlı yüklemeye çalışmıştım.

MAERKEK bunu beğendi.
  6. 1 Nisan 2019 #6

MAERKEK

MAERKEK
    Olur mu hem bu sayede S60 serisi telefonlara da ufak bir giriş yapmış olurum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Karacaahmet1993 ve Cadillac34 bunu beğendi.
  7. 1 Nisan 2019 #7

Cadillac34

Cadillac34
    Peki, sen bilirsin. Ayrıca paylaşım için teşekkürler.

8. 12 Nisan 2019 #8

MAERKEK

MAERKEK
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Cadillac34 bunu beğendi.
  9. 12 Nisan 2019 #9

Cadillac34

Cadillac34
  10. 13 Nisan 2019 #10

MAERKEK

MAERKEK
    Mobil cihaz ile gönderdi
  11. 24 Nisan 2019 #11

MAERKEK

MAERKEK
    @Cadillac34 bugün çok az değişiklik yaptım . Kişiler ile kamera simgesini bir kaç arka plan renk düzeltmesi yaptım . Olduysa devam edeceğim bakar mısın ?

Nokia X2-00 Android Teması (Ön İzlemeli) İndir

• N73.sis
      Boyut:
      200,9 KB
      İndirilme:
      1
    Cadillac34 bunu beğendi.
  12. 24 Nisan 2019 #12

Cadillac34

Cadillac34
    Evet, baktım ve yükledim. Ama hataları çok temanın.

Bir kaç ekran görüntüsü alacaktım, ScreenSnap uygulaması diğer uygularmalarla çakıştığı için "Hafıza dolu" uyarı veriyor.

Mesela; uygulama veya oyun yüklerken yükleme ekranının arka planı siyah ve yazı da siyah sadece yükleme barı ve ikonlar gözüküyor. Arama yaparken de aynı arka plan siyah ve numara/isim de siyah. Karşı taraf açarsa arama ekranı ark aplanı beyaz oluyor ve tema da beyaz oluyor. Ama o hataların ekran görüntüsünü alamadım, hata verdi uygulama ve ekran görüntüsü almadı.

MAERKEK bunu beğendi.
  13. 25 Nisan 2019 #13

MAERKEK

MAERKEK
    Geri dönüşün için teşekkür ederim . Öğrenme aşamasındayım daha . Beyaz seçtim diye hatırlıyorum amma nereyi bir sayfada bir ton seçenek çıkıyor . Yazı beyaz renkte olsun diyorsun başka bir sayfanın yazı rengi ile çalışıp siyah olabiliyor . Düzeltmeye çalışacağım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. 26 Nisan 2019 #14

Cadillac34

Cadillac34
    Temayı sildim. Telefonumu kilitledi resmen. Zar zor silebildim, tuşları devre bıraktı nerdeyse. Uygulamalara bile girmedi, uygulama yöneticisinden bile atıyordu. Telefonu aç kapa yeniden başlat batarya söküp takıp öyle çalıştırdım. Ama tema boyutu küçük telefon niye böyle oldu anlamadım gitti. :blink: :hmmm

15. 26 Nisan 2019 #15

MAERKEK

MAERKEK
    Yanlış S60 V3 fp1 seçmiştim o yüzden mi acaba ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. 26 Nisan 2019 #16

Cadillac34

Cadillac34
    S60v3 FP1 OS9.1 işletim sistemi benim telefonum.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/07/2019 - 19:57