X2-00 'ın Dönüşümü

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
X2-00 'ın Dönüşümü
Nokia x2-00 ' ı yeniledim . 3 tane yeni kasa 1 tane yedek anakart . 1 silikon kılıf 1 ön kapak . Tuş takımı vs aldım hepsi 125 lira tuttu kargo dahil. 2.el çıkma veya sıfır parçalar yani hepsi orjinal . Buyrun izleyin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
@ömer talat katı @Nuru TaşDemir @Selim Baltaci

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448, Emre ve PALA.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Adam olmuş sonunda kerata.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çıktıgı Fabrikaya Küsmüştü Telefon Aralarını Yaptın Tebrikler :D

• Beğen
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Nokia telefonlarının en kıdemlisi :D :zong:
artık bir 20 sene daha ömrü oldu desene :ehe

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
İncelemesini çekeyim mi ?

PALA.

PALA.

Üye
Sende tamiratta, modifiyede tofaşçıları geçtin :ehe
Telefonun fiyatından fazla tamir masrafı...
Yinede hayırlı olsun diyelim :cool

• Beğen

Emre

Üye
Hayırlısı olsun. Eski Nokia'ların ses kalitesi gümbür gümbürdü be

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Hayırlısı olsun. Eski Nokia'ların ses kalitesi gümbür gümbürdü be
Bu öyle bir telefon kronik problemi son sese dayarsan hoparlörleri çabuk patlatır. Orjinalini de bulmak zordur bunların

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
O değilde benim eski X3-02'nin tuş takımı ve şarz yeri mevta olmuştu. Kullanan varsa muhakkak bilir. X3-02'nin üretimindeki bir hata sebebiyle bir süre sonra telefonun açma/başlatma tuşu bozuluyor (eski cihazlardaki kırmızı telefon simgeli tuş). Ben bunun üzerine çok üzüldüm. Ağabimden bakmasını istedim. Tamir edecek biryer varmı dediğimde ağabim kestirip atmıştı...
:(
telefon başka eve taşınma esnasında kayboldu. Bende umursamadım. Zaten ağabimin tavrı yüzünden iyice soğumuştum...
Şuan asha 303 var fakat X3-02'de nice anılarım olmuştu... Klavyesi olmadığından yazmam yarım saatimi alıyordu... Vay be!

• Beğen

Emre

Üye
Bu öyle bir telefon kronik problemi son sese dayarsan hoparlörleri çabuk patlatır. Orjinalini de bulmak zordur bunların
Valla benimde bir ara Nokia X2 kullanmışlığım var son seste sürekli müzik dinlememe rağmen böyle bir sorunla karşılaşmamıştım hiç. Kimi modellerinde olabilir ama.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
O değilde benim eski X3-02'nin tuş takımı ve şarz yeri mevta olmuştu. Kullanan varsa muhakkak bilir. X3-02'nin üretimindeki bir hata sebebiyle bir süre sonra telefonun açma/başlatma tuşu bozuluyor (eski cihazlardaki kırmızı telefon simgeli tuş). Ben bunun üzerine çok üzüldüm. Ağabimden bakmasını istedim. Tamir edecek biryer varmı dediğimde ağabim kestirip atmıştı...
telefon başka eve taşınma esnasında kayboldu. Bende umursamadım. Zaten ağabimin tavrı yüzünden iyice soğumuştum...
Şuan asha 303 var fakat X3-02'de nice anılarım olmuştu... Klavyesi olmadığından yazmam yarım saatimi alıyordu... Vay be!
T9 var canım sende . Geçmiş olsun .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Valla benimde bir ara Nokia X2 kullanmışlığım var son seste sürekli müzik dinlememe rağmen böyle bir sorunla karşılaşmamıştım hiç. Kimi modellerinde olabilir ama.
3-4 çift hoparlör yedi . Şimdi son ses açmıyorum . Ekolayzeri de sona açıyordum.

Emre

Üye
3-4 çift hoparlör yedi . Şimdi son ses açmıyorum . Ekolayzeri de sona açıyordum.
Doğrudur ben hiç yaşamamıştım bu sorunu geçmiş olsun belli ki bazı modellerde bu sorun kronikmiş. Neyse hayırlı olsun tekrar.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bende de x2 00 var bit pazarından 5 tlye aldım. ama en alt 3 tuşu basmıyor.

Üst Alt