X-plore 1.22 son sürüm [ yeni ] fixed düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

armageddon_55_5

Üye
ya abi biz 2009 a girdik benim kullandığım x-plore yeni versiyon istedi tarihi 2008 yaptım çalışyı 2009 yapınca çalışmıyor sebebi nedir yardım edermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

ya abi biz 2009 a girdik benim kullandığım x-plore yeni versiyon istedi tarihi 2008 yaptım çalışyı 2009 yapınca çalışmıyor sebebi nedir yardım edermisiniz

ya abi biz 2009 a girdik benim kullandığım x-plore yeni versiyon istedi tarihi 2008 yaptım çalışyı 2009 yapınca çalışmıyor sebebi nedir yardım edermisiniz acil lazımdır

ya abi biz 2009 a girdik benim kullandığım x-plore yeni versiyon istedi tarihi 2008 yaptım çalışyı 2009 yapınca çalışmıyor sebebi nedir yardım edermisiniz acil lazımdır Bugün 11:44

kılıç1740

Üye
çilekeş baba eline koluna emeğine sağlık.allah razı olsun allah sevdiğine kavuştursun.ellerine kuvvetler versin.yeni dosyalarını bekliyoruz. :yuru

thelion

Üye
xplore 1,22 nin süresi bitti yeni version 1,30 ve şuan **** piyasada yok :(

maniak31

Üye
kardeş ellerine sağlık cok süper program peki FLL mü?bu arada 1.17 si 2009 a girdigim dakikada lisans sona erdi dedi:(

gsmgs

gsmgs

Üye
saol kardeş
emeğine sağlık

minnder

minnder

Üye
Selamun aleyküm,

Arkadaşlar sanırım versiyon sorununa kendi çapımda bir çözüm buldum. :sn:

bende 1.22 versiyonunu kullanıyordum son olarak, sonra o versiyonu kaldırdım(05.01.2009).

Daha sonra Lonelycatgames'in sitesinden 1.30'un demo versiyonunu indirdim. :islik

Elimde 1.21 versiyonu için bir k.eygen bulunuyordu. IMEI numaramı bu k.eygen'e yazdım çıkan s.erial'i de yeni indirdiğim 1.30 versiyonu için kullandım ve işe yaradı. Elinde k.eygen bulunmayan arkadaşlar için uploaded sitesine yükledim. Ordan indirebilirsiniz. Programın demosu içinde google; lonelycatgames diye yazıp aratın, X-plorer başlığını göreceksiniz. Ordan indirin. k.eygen'i 2 anti-virüs programında tarattım. Sonuç; temiz ve sorunsuz çalışıyor. Umarım sizinde işinize yarar. :naughty:

K.eygen;

spidermanhayri

Üye
manyak program güncelleme istiyo mu peki

mavigolgee002

mavigolgee002

Üye
2009'a geçtiğimiz dakkadan itibaren programı kullanamıyorum. versiyon güncelleme gibi uyarılar geliyor ekrana. varmı bi çare??

yumit

Üye
çok sağol ellerin dert görmesin

hasisa

hasisa

Üye
Selamun aleyküm,

Arkadaşlar sanırım versiyon sorununa kendi çapımda bir çözüm buldum. :sn:

bende 1.22 versiyonunu kullanıyordum son olarak, sonra o versiyonu kaldırdım(05.01.2009).

Daha sonra Lonelycatgames'in sitesinden 1.30'un demo versiyonunu indirdim. :islik

Elimde 1.21 versiyonu için bir k.eygen bulunuyordu. IMEI numaramı bu k.eygen'e yazdım çıkan s.erial'i de yeni indirdiğim 1.30 versiyonu için kullandım ve işe yaradı. Elinde k.eygen bulunmayan arkadaşlar için uploaded sitesine yükledim. Ordan indirebilirsiniz. Programın demosu içinde google; lonelycatgames diye yazıp aratın, X-plorer başlığını göreceksiniz. Ordan indirin. k.eygen'i 2 anti-virüs programında tarattım. Sonuç; temiz ve sorunsuz çalışıyor. Umarım sizinde işinize yarar. :naughty:

K.eygen;

hemen deniyorum

oldu teşekkürler

emice007

Üye
saol

crazy_dj

Üye
saol kardeş

minnder

minnder

Üye
Arkadaşlar doğru kayıt kodunu yazsakta adamlar bu sene daha uyanık çıkmışlar : )

Girmiş olduğumuz kayıt kodu için; "Doğruluk Kontrolü" adında bir işlemi yapmamızın gerektiğini söylüyor. Yani net üzerinden teyid edilmeden kayıt kodunu geçerli olarak saymıyor. Doğruluk kontolü yapmadığımız zaman da "kaydedilmemiş versiyon" diyip girmiş olduğumuz kayıt kodunu hiçe sayıyor haliyle. Dilerseniz girmiş olduğunuz kayıt kodunu aklınızda tutun : )
(şifre manya olcaz bu gidişle)

Kırık versiyon çıkana kadar bu yöntemle kasmaya devam edicez gibi gözüküyor. En azından eski sürüm için, telefonun tarih ayarını zırt pırt 2008 yapmaktan (bu da eski versiyon için bi yöntem) kurtulmuş oluyoruz.

Saygılar.

mc_ben

mc_ben

Üye
çok saol ya ihtiyacım vardı elleren sağlık :coold:

waryanli

waryanli

Üye
minnder süper bir çalışma teşekkürler ellerine sağlık

aspava2270

Üye
Eyvallah elelrine sağlık

cmvcn

cmvcn

Üye
:isliksonunda ne olduunu bilmedii için herkes saol cekio tabii.1 gün sonra görürüm yükleyenl :boxeri

aspava2270

Üye
yaaa arkadaşım ben bunu n73 e yükledim olmuyor desteklenmeyen dosya biçimi diyor
eger varsa bana n73 için xplore bulabilirsen sevinirim
şimdiden teşekür

yavuz41yavuz41

Üye
arkadaşhepsinin yükledim ama gene yeni sürüm yükle diyor çalışmıyor bi bakarsan sevinirim

i22l44

Üye
çok saol