X Peria Z !!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4'ün kamerası kötü diyorum. Romda sıkıntı vardır, durduk yere reboot yapıyorsa, şimdi ki romda atıyor mu?

doqukans2

doqukans2

Üye
Nexus 4'ün kamerası kötü diyorum. Romda sıkıntı vardır, durduk yere reboot yapıyorsa, şimdi ki romda atıyor mu?
hiç denkgelmedim mesela ıcs stock ta falan her gece 3-4 kere atıyormuş haberim yok sabah kalkınca fark ettm bende veri trafiği devre dışı yazıyor sürekli ordan çaktım bi gece geç yattım takip ettm 2 kez gündüz atmıştı 2 de gece attı 4 1 de ben yatınca attysa oldumu 5 :) zaten o gün dedim bunun root rom cwm bl unlock zamanı gelmiş :) kameram nasıl bakmışsındır heralde videoya ? macro hastasıyımda biraz :D

Invoke

Invoke

Üye
kötü değil :D Şuan rest atmıyorsa demek ki sorun o romdaymış işte =P

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
forcerecon

forcerecon

Üye
Kardeşim o kadar para verdiğin telefonu neden suya sokuyorsun ki hayır bu su altı kamerası değil telefon sadece suya dayanıklı üstüne birşey dökülür sıvı geçirmez ama suya sokmak ayrı birşey.2. olarak istanbul bilişimden alış-veriş yapman hata.Benim telefonumda xperia z.İlk istanbul bilişimden aldım 2 gün sonra imei sorgulaması yaptım kaçak çıktı sonra hemen geri verdim 1 hafta sonra para iadesini ancak alabildim.Bana telefonu verdiklerinde telefonun yanında yurt dışı prizlerine takılan şarj makinesi vermişlerdi.Bende 80 TL daha verip golddan yenisini aldım telefonun şarj cihazı orjinal sony türkiye prizlerine göre uyumluydu.1450 TL ücret anakartı değiştirmek için istemişlerdir.Forumda bir konuda okumuştum o kişidede aynı ücreti anakart için istemişler oda 50 TL ye normal bir telefoncuda yaptırmış.

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
comando_legend

comando_legend

Üye
Telefonu zırt bırt suya sokmanın bi anlamı yok hani sonuçta çizilmez ekranlar da çiziliyo...

doqukans2

doqukans2

Üye
Kardeşim o kadar para verdiğin telefonu neden suya sokuyorsun ki hayır bu su altı kamerası değil telefon sadece suya dayanıklı üstüne birşey dökülür sıvı geçirmez ama suya sokmak ayrı birşey.2. olarak istanbul bilişimden alış-veriş yapman hata.Benim telefonumda xperia z.İlk istanbul bilişimden aldım 2 gün sonra imei sorgulaması yaptım kaçak çıktı sonra hemen geri verdim 1 hafta sonra para iadesini ancak alabildim.Bana telefonu verdiklerinde telefonun yanında yurt dışı prizlerine takılan şarj makinesi vermişlerdi.Bende 80 TL daha verip golddan yenisini aldım telefonun şarj cihazı orjinal sony türkiye prizlerine göre uyumluydu.1450 TL ücret anakartı değiştirmek için istemişlerdir.Forumda bir konuda okumuştum o kişidede aynı ücreti anakart için istemişler oda 50 TL ye normal bir telefoncuda yaptırmış.
sonuna kadar haklısın evet gerçekten suya dayanıklı diyor ama asla almayacak diye bişey yok gorilla glass gibi çizilmez değil çizilmeye dayanıklı diyor aynı mantık sen çizilmeye dayanıklı diye tornavida çivi iğne vb. aletlerle zorlayıp denemenin bi alemi yok

Üst Alt