WPH Homebrew bildirim merkezi uygulamasi(video)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
WPH Homebrew bildirim merkezi uygulamasi(video)
[video=youtube;MjT0-tmvf2E]http://www.youtube.com/watch?v=MjT0-tmvf2E[/video]

WPH bildigimiz uzzere wp işletim sistemi uzerine bir cok yenilikler ve uygulamalar yapti. Şimdi de bir cogumuzun eksik olarak nitelendirdigi bildirim merkezi uzerinde calişiyor ve bununla ilgili bir demo yayinladilar.

komando04

komando04

Üye
haber için teşekkürler Alikemal abicim.Ya aBi bu görüntülü görüşme nerede ben bulamadımda

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
haber için teşekkürler Alikemal abicim.Ya aBi bu görüntülü görüşme nerede ben bulamadımda

hangi goruntulu goruşme. Viber,tango,skype ile internet uzerinden goruşebilirsin ama internetin yavaşsa dumanla haberleş daha iyi.

komando04

komando04

Üye
yok abi normal şebeke görüntülü görüşme

komando04

komando04

Üye
yok abi çıkmıyorki

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
biraz kurcalamak lazim. Keşke yanimdayken sorsaydin bulurduk:D

komando04

komando04

Üye
evet abi haklısında hiç aklıma gelmedi bide baktım baya bir türlü bulamadım yokmuki acep teşekkürler abi sağolasın

- - - Eklendi - - -

bide abi kişiler diyorum arayacağım kişinin üstüne tıklıyorum iki seçenek çıkıyor biri cep telefonu numarası diğeri mesaj gönder diyor

acuxx

acuxx

Üye
[video=youtube;MjT0-tmvf2E]http://www.youtube.com/watch?v=MjT0-tmvf2E[/video]

WPH bildigimiz uzzere wp işletim sistemi uzerine bir cok yenilikler ve uygulamalar yapti. Şimdi de bir cogumuzun eksik olarak nitelendirdigi bildirim merkezi uzerinde calişiyor ve bununla ilgili bir demo yayinladilar.

:eller:

Haber için :tşk:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
evet abi haklısında hiç aklıma gelmedi bide baktım baya bir türlü bulamadım yokmuki acep teşekkürler abi sağolasın

- - - Eklendi - - -

bide abi kişiler diyorum arayacağım kişinin üstüne tıklıyorum iki seçenek çıkıyor biri cep telefonu numarası diğeri mesaj gönder diyor

kişileri actiginda kişinin isminin ustune tiklarsan kişi kartini acar. Sol tarafina tiklarsan direk arar. Gostermiştim bunu sana ayni mailleri işaretlerken yaptigin gibi yapicaksin

komando04

komando04

Üye
bir deneyeyim abi sağolasın

yasirtaha

yasirtaha

Üye

kişileri actiginda kişinin isminin ustune tiklarsan kişi kartini acar. Sol tarafina tiklarsan direk arar. Gostermiştim bunu sana ayni mailleri işaretlerken yaptigin gibi yapicaksin
ali kemal Bluetooth ile gelen dosyaları nerde bulacaz Bi yardımcı olursan sevinirim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ali kemal Bluetooth ile gelen dosyaları nerde bulacaz Bi yardımcı olursan sevinirim

resimler galerisinde ve muzik ile videolar galerisinde yuklenen dosyalar klasoru var oraya bakmayi dene:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt