homebrew dynamic background wp8 ile geliyor

• 7 Ekim 2012
  • 818 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [video]http://www.youtube.com/embed/HJNh__b-WdE[/video]
    Bildigimiz gibi windowsphone'da kısıtlamalar ve kişiselleştirmeler bircogumuzun canını sıkıyordu. Bu konularda bir cok yenilik getiren wph homebrew son olarak hareketli duvar kagidi işine de el atti ve bu soruna da yeni bir cozum getirdi.

Uygulama kilit ekrani duvar kagidinda isterseniz sectiginiz resimleri slayt olarak gosteriyor isterseniz de bing resimlerini otomatik guncelleyip surekli degişik bir kilit ekrani resmi ile karşilaşmanizi sagliyor. Buyuk ihtimalle bu uygulamayi kurmak icin cihazin unlock olmasina gerek kalmiyacak cunku homebrew bu uygulamayi wp8 cikişina yetiştirip markete yuklemeyi duşunuyor.

Yazan: papakudioflu
  2. Hareketli duvar kağıdı olayı gerçekten gerek bilgisayarda, gerekse telefonda sevilen ve arzu edilen bir özellik.
    WP8'de de olursa çok iyi olur.
    Haber için teşekkürler Ali Kemal.

- - - Eklendi - - -

Bu arada slideshow özelliğinde hareketli gif resmi de kullanabiliyor muyuz acaba :hmmm

3. bilmiyorum gif konusunda bir bilgi yok bir bakayim geliştirici sitesine yazarim buraya:oke:

bulutsuzgece bunu beğendi.
  4. kullanılırsa güzel olur

5. Dosya formati konusunda bir bilgi verilmemiş:(

6. çok iyi :ehe benim win 7 de kullandığım bir özellik masaüstünde :) Teşekkürler abi

7. Symbiandaki en buyuk eksikliklerden biriydi. Bing 'in duvar kagitlarini guncellemesi de ayri bir guzellik.

8. :evet:

9. Olsun o da biseydir.:ehe

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  10. Zaten gif olmasa da olur hünkarım cok guzel gecisleri var slaytlarin:oke:

11. olmuşken oda olsun be abi. :D

12. aratmaz diyosun yani abi :oke:

13. Gif ve Swf olsun yaa :sukur:somuru:

14. şimdi windowsphonehacker geliştiricilerine bu isteginizi ileten bir tweet attim:D

15. Aha, işte bu harika haber :sarıl:

16. kralsın...

17. vaay Ali abi twitter da yapmışsın hiç de söylemiyosun ben de diyorum salise salise nerden geliyor haberler :hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 10:44