Wp8'de Virus Riski VARMI?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Wp8'de Virus Riski VARMI?
Arkaslar biliyorsunuz bilgisayarlarinizda windows kurulu ve sizlerinde basiniza viruslerle ilgili SIKINTILAR gelmistir.Peki bu olay wp8 de varmi? veya olurmu? Biliyorsunuz ios wp gibi kapali bir isletim sistemi ve cok az virus var.Bu yuzden bir sorayim dedim sizlere.

ecel54

ecel54

Üye
yok :D

krstnck

krstnck

Üye
Varsa hemen wp 8 e kurayım kasper'i diyosun he :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Mesela bir lumia alinca sonra viruslerle basimin derte girmesini istemiyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şimdilik oyle bir ihtimal soz konusu bile degil zira wp8 unlock edilmedi. Tabi unlocktan sonra yapacaginiz root işlemine gore bazi riskler oluşabilir. Fakat bu sisteme zararli yazilmasi uzun surer.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Varsa hemen wp 8 e kurayım kasper'i diyosun he :)

:-)

- - - Eklendi - - -

Ikinci soruyada cevap alabilirmiyim?

- - - Eklendi - - -

Aslinda merak ettigim sitelerde gezerken lumia ya bilgisayardaki gibi virus bulasirmi?

krstnck

krstnck

Üye
Hayır şuan'lık bulaşmaz.Virüslü dosya atsanız bile telefon hafızasına telefonu etkilemez.

komando04

komando04

Üye
hiç gerek yok zaten diğer sistemlerdede virüs programının pek faydası olduğunu düşünmüyorum

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bence virüs programı işe yaramıyor ama microsoft kendi virüs programını yinede adapte etse fena olmaz security essentials

NUD

NUD

Üye
Şuan wp platform a virüs yok zaten yazılım %89 ile en güvenli mobile yazılım seçildi. Birde windows ta virüs var mantıksızlığı var kardeşim windows ta uzantılar .exe windows mobile da uzantılar .xap yanı birbirleri ile uzaktan yakından ilgisi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt