Wp8 telefon marketten oyun satın aldım (Yardım!!)

 • 10 Mart 2013
 • 677 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. iyi forumlar,marketten oyun(asphalt 7) aldım da,fix card kullandım,ama kart şifresi istemedi (cüzdan eklerken), oyunu da satın aldım sorun yok gibi..? de,ev adresim ve posta kodunu salladım, bir şey olur mu diyecektim?,yani sonuçta faturayı gönderecekleri yer önemli mi?, veya direkt karta yansır mı bu oyunun ücreti? ,(öyle olursa bi problem yok,alışveriş güvenlice gerçekleşsin o yeter.)birde internet özelligini actırmak gerekiyormus kartın alışveriş için,ben öyle yapmadan direkt yazdım(satın aldım) oldu(sanırım kendiliginden acıktı diyebilirmiyiz?),bunun bir + sı veya - si olur mu? beni bilgilendirebilirmisiniz?
   


  Yazan: eSpi0n
 2. Şimdi kardeşim faturayı göndermiyorlar senin e posta adresine birkç gün içinde bir mail gelecek.Bu mailde bunu satın aldığıma dair e fatura.Bu fature geldiğinde hesaba geçer harcanmış olarak daha sonra istersen web sayfasından kaldırabilirsin kredi kartını.Ama bu mail gelmeden kalkmaz
   
 3. tamam teşekkür ederim yani sonuç olarak alışveriş başarıyla gerçekleşti.(kartı kaldırma gibi bir düşüncem de yoktu gerçi (: ilerde lazım olur,cüzdan pini koydum güvenliği için yeterlidir.)
   
 4. evet ben zaten adrese sadece il ve ilçe yazdım
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 02:33