Nokia C5-03 CFW WP8 APOLLO ! V23 . C 125 Mb . Ultra Performans , Ultra Görsellik.

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
:D Aynen

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
link ölü

theeternal

theeternal

Üye
Harikasın

- - - Eklendi - - -
bişeye falan gelirken bastıgında dönen bişe var o efekt mi yoksa telefon mu yavasladı anlamadım ve interneti bedava yapmak yasalmı bi deniyim dedim ama kontor falan gıtmıyor gırınce fakat googleye giremedim bağlantını kontrol et falan diyor ne yapıcam:hmmm

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
Harikasın

- - - Eklendi - - -
bişeye falan gelirken bastıgında dönen bişe var o efekt mi yoksa telefon mu yavasladı anlamadım ve interneti bedava yapmak yasalmı bi deniyim dedim ama kontor falan gıtmıyor gırınce fakat googleye giremedim bağlantını kontrol et falan diyor ne yapıcam:hmmm

Biraz daha duzgun anlatirsan yardim edebilirim

theeternal

theeternal

Üye

Biraz daha duzgun anlatirsan yardim edebilirim
İlk olarak diyorumki bu interneti kullanmak yanlış birşeymi yani yasak mı bu.Ve deniycektim fakat internete bağlanırken ağ ayarlarını kontrol ediniz diyor.Herşeyi düzgün ayarladım.
İkinci olarakta bi ayarlara rehbere falan girdiğimizde böyle yuvarlak bise dönüyor yükleniyor isareti o telefonmu yavasladı yoksa efektmi çözemedim

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
İlk olarak diyorumki bu interneti kullanmak yanlış birşeymi yani yasak mı bu.Ve deniycektim fakat internete bağlanırken ağ ayarlarını kontrol ediniz diyor.Herşeyi düzgün ayarladım.
İkinci olarakta bi ayarlara rehbere falan girdiğimizde böyle yuvarlak bise dönüyor yükleniyor isareti o telefonmu yavasladı yoksa efektmi çözemedim
YAsalda dunden beri sikinti var baglanilmiyor. O efekt dostum . İstersen temalara girip secenek tema efekti kapali yapabilirsin.

theeternal

theeternal

Üye
tmm

- - - Eklendi - - -

oldu saol

phunk

Üye
hangisini yuklesem simdi karar veremdim bi bu var bide [h=1]Symbian Belle [Windows Phone 8] olan var[/h]yavas telefondna sikayetciyim aslında

theeternal

theeternal

Üye
hangisini yuklesem simdi karar veremdim bi bu var bide Symbian Belle [Windows Phone 8] olan var

yavas telefondna sikayetciyim aslında
aga senin telefona e72 yazıyor bu c5-03 cfw si ve hızlı onu söylüyüm

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi

phunk

Üye
c5 06 phonıxle atamyrm hata verıyor bıde secenekler dıye bıyer yok sılme ıslemı yapamyrm jaf dada telefonumun modelı yok bıde yuklemeden once format atmam gerekıyomu

theeternal

theeternal

Üye
C5-06 ya fw var da rm 816

- - - Eklendi - - -

bu oluyordur herhalde c5-03 c5-05 c5-06 yazıyor ama ingilizcce :(

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
    Konu Sahibi
c5 06 phonıxle atamyrm hata verıyor bıde secenekler dıye bıyer yok sılme ıslemı yapamyrm jaf dada telefonumun modelı yok bıde yuklemeden once format atmam gerekıyomu

C506ya fw varmi bilmiormda arastr bulursn

phunk

Üye
pardon ya 03 oruc basıma vurmus olmalı yeni fark ettim

- - - Eklendi - - -

apollo modunu c5 03e yukleyen varsa bı el atsında bende yapım tlfn elımde kalmasndn korkuym

Üst Alt