Haber WP8.1 SDK üst düzey geliştiricilerle teste sunuldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
-Alo Rıza baba
+Efendim Aylin
- Microsoft'un önünde güncelleme verilmediğinden dolayı göstericiler ofisi basmışlar amirim.
+Tamam Aylin biz yakınız.

• Beğen
Tepkiler: alasulumurat ve TurboCall
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kendinize 6-7 saatlik bir uğraş bulun, Zor seviye Sudoku falan çözün ne bileyim, matematik olimpiyat sorularına falan uğraşın :kıskıs:
Yoksa bu 7 saat size bir ömür gibi gelecek...

Keşke onları yapacak zamanda olsam :( İş yerinde vakit gayet çabuk geçecek maalesef :(

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
saat kaçta buralar dutluğa dönüşecek bakalım :)

metrix355

metrix355

Üye
Sınavda kotu geçti zaten güncellemeye kaldı umutlar :)

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar o çabuk gelsin, bu çabuk geçsin, hemen vakit dolsun. Eee hızla yaşlanmak mı istiyorsunuz. Çabucak ömür bitsin mi yani. Bırakın saatler geçmesin. Bi düşünün bakalım. Çocukken yaz tatilleri ne kadar uzundu. Ben hatırlıyorum. Çocukken bir saat çok uzun gelirdi. Acayip uzun. Şimdi bakıyorum 1 saat sanki 10 dk da bitiveriyor. (Bilim adamları zaman kavramının yaşlandıkça yitirildiğini bu yüzden zamanın çabuk geçtiğinin sanıldığını söylüyorlar). Değerini en çok bileceğimiz şeyi Zamanı atlamayalım, serin kalalım. ;)

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, beats, habbuj ve 3 diğerleri
q0nzalez

q0nzalez

Üye
Akşam 8 gbi gelmesi kesin mi ? Birde daha demin benm telefon 2 kez guncelleme hatası verdi bulunamıyor diye hata koduda 80027A mıydı neydi tam bilmiyorum edge ile bağlıydım internete ondan vermiş olabilirmi yoksa bi hareketlenmemi oluyor?

Ercument33

Üye
Beyler sıfırladım telefonu açılırken Hotmail hesabımı girdim ve hafıza kartımı taktım... İlk yaptığım şey kapasite kontrolünü yüklemek oldu ve diğer klasörü 375mb gözüküyordu sonra whatsapp ve maxicep uygulamalarını indirdim Nokia sürüş ve care yi kaldırdım kapasite kontrolünde diğer dosyası şu anda 499 mb ve gittikçe artıyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Akşam 8 gbi gelmesi kesin mi ? Birde daha demin benm telefon 2 kez guncelleme hatası verdi bulunamıyor diye hata koduda 80027A mıydı neydi tam bilmiyorum edge ile bağlıydım internete ondan vermiş olabilirmi yoksa bi hareketlenmemi oluyor?
İlla 8 diye birşey yok .Erkende Gelebilir Geçte .(

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İş yerimde çift ekran çalışıyorum bir ekranımda maxicep forum, diğer ekranımda iş.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bunu görmeyi isteyen kaç kişi var:)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: plenken, Microsoft Corporation, skynet ve 9 diğerleri
sekajmer

sekajmer

Üye
benim kameralarım , telefonlarım hazır. İncelemeye hazırım.
Şimdi kendime bir çay alıyorum isteyen var mı :çay:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

ErenMSC

Üye
ne oldu daha gelmedimi bu güncelleme :ehe

Üst Alt