Haber WP8.1 GDR1 Preview Güncellemesi Yayınlandı (24/10/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Güncelleme 22 mb

ON9

ON9

Üye
Tam tersi yardımcı olmak. Adamlar zaten otomatik güncelleme yüklemeyi test etmek için gönderdi bu güncellemeyi. Hiç yoktan işe yarasın değil mi:kop:
benim de aklıma geldi lakin alakasız bir zamanda yukler diye riske atmadım

PureFood

PureFood

Üye
Bana hâlâ bu kritik güncelleme gelmedi.

PureFood

PureFood

Üye
Pfd aktif edip bir daha kontrol edin isterseniz. Belki pfd devre dışı kalmış olabilir gibime geliyor.
PFD her zaman aktif. Telefonda yüklü bile değil ama her zaman alabiliyorum güncellemeleri.

PureFood

PureFood

Üye
uygulamayı yükleyip aktifleştirmeniz gerekiyor
PFD zaten aktif diyorum. Bir kez yükledim ve sildim PFD'yi. Ondan sonraki her PFD güncellemesini aldım. Yani buradan yüklemenin şart olmadığı ortaya çıkıyor. Tabi herkese geldi bana gelmedi o da başka mevzu.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
PFD zaten aktif diyorum. Bir kez yükledim ve sildim PFD'yi. Ondan sonraki her PFD güncellemesini aldım. Yani buradan yüklemenin şart olmadığı ortaya çıkıyor. Tabi herkese geldi bana gelmedi o da başka mevzu.
yükleyip deneyin olacak

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Siz bilirsiniz ama denemenizde fayda var

• Beğen
Tepkiler: PureFood
K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ben Yükledim Tek Farklılık Olarak Sadece Alarm'lara Ertele Seçeneği Gelmiş Heralde :S

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Ben Onu Farkettim Sadece O Yüzden Sorum Öbüründe Çarpmamıştı Gözüme Benim Aklıma Takılansa Güncellemeyi Çok Zor Buluyor Nedendir ?

Üst Alt