WP8.1 Cihazlara Küçük Bir Güncelleme Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
WP8.1 Cihazlara Küçük Bir Güncelleme Geldi
Arkadaşlar 3 aydır kullandığım 1520 telefonuma az önce güncelleme geldi ismi 8.1 Update. Epey yükledi etti ama görünürde bir değişiklik yok. Bilgisi olan var mıdır? :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar 3 aydır kullandığım 1520 telefonuma az önce güncelleme geldi ismi 8.1 Update. Epey yükledi etti ama görünürde bir değişiklik yok. Bilgisi olan var mıdır? :hmmm
açıklmada düzenli aralıklarla kapanıp açılma problemini düzeltme yazıyordu

sahanemir

sahanemir

Üye
Vardır bir faydası

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Harbi la ben de şimdi kontrol ettim 820ye de gelmiş güncelleme

caner1010

Üye
920 ye de gelmiş

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Tamamda bu güncelleme ne ayak? Ne işe yarıyor kıllandım ben :D
Allah bozmasın ozaman, gayet memnunum cihazımdan Allaha şükür, verdiğim parayı sonuna kadar hakkediyor. Bide biraz daha güzel fotolar çekse :D

og1907

og1907

Üye
1320 güncelleme gelmiş zırt pırt kapanmaları önlemek içinmiş :D

braayn

braayn

Üye
Benim 1520,ve arkadaşın 930'da arada donup reboot oluyordu bu güncelleme iyi oldu.

sahanemir

sahanemir

Üye
930 bende şimdiye kadar reboot yapmadı enteresan bir durum.

StRonK

StRonK

Üye
gdr1 de sıkıntı yoktu bende hiç ama gdr2 yükledikten sonra her gün arada ekran kararıyor ve dınnnnn diye ses geldikten sonra kitlenip yeniden başlatıyordu umarım bu sorun ortadan kalkıyordur

Tarkansoylu35

Üye
Aynı lumia 1020 içinde geldi

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
1320 içinde gelmiş şuan yükleniyor

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Yükleyen arkadaşlar değişen birşey varmı acaba ? şarj süresi vs...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Arkadaşlar, sanıyorum bu güncelleme 8.1 yüklü iken oluşan bir sorun için değil.
Windows 10 TP yükledikten sonra oluşan bir sorun idi..
Bunu engellemeye yönelik bir güncelleme olma ihtimali yüksek..Açılıp kapanmalar ve biteviye bunun tekrarı win 10 4 ncü yapı yüklü iken L920 de oldu.. L 520 de de oldu..

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Benim cihazım 1320 müzik açıp telefonu modeme çeviriyorum şarja takıyım cihaz deliriyor.Sürekli kendini kapatıyor açınca ısınmadan dolayı kapandı diye bildirim geliyor 3 tane işlemi bir arada yaptırmıyor bu güncelleme bana çok lazım ama telefon güncel diyo

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Benim cihazım 1320 müzik açıp telefonu modeme çeviriyorum şarja takıyım cihaz deliriyor.Sürekli kendini kapatıyor açınca ısınmadan dolayı kapandı diye bildirim geliyor 3 tane işlemi bir arada yaptırmıyor bu güncelleme bana çok lazım ama telefon güncel diyo
Bendeki L 920 ye bu güncelleme geldi,
Ancak L 520 ye gelmedi..
Oysa L 920 de bu sorunu hiç yaşamamış, tam aksine L 520 de çok yaşamıştım.

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşimin L520' sinede gelmedi güncelleme ama ondada restart sorunu nerdeyse hiç yoktu

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Son düzenleme: