S^3 WP-Unlock v2.0 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Twşejkürler ama şarzı çok yiyor yaa off bunu uygulama değilde gerçek geçse sisteme daha iyş olurdu
:rica:
Fp2 nin tuş kilidini portlamaya çalıştılar ama olmadı maalesef.Bu program aslında rofs2 ye gömülerek sistem uygulaması haline getirilebilir :oke: Benim cfw çalışmalarım var bunu da eklerim ama v2 çıkarıyım da :ehe

Darqos

Darqos

Üye
:rica:
Fp2 nin tuş kilidini portlamaya çalıştılar ama olmadı maalesef.Bu program aslında rofs2 ye gömülerek sistem uygulaması haline getirilebilir :oke: Benim cfw çalışmalarım var bunu da eklerim ama v2 çıkarıyım da :ehe
Bak Wp cfw örnekleri vericem.Eight yapımcısı 1 seneye kadar eight uygulamasını çoook geliştirir müzik çalar Mesajları vb şeyleride sw görünpmü yapar hepsini yapınca bunların , bu wight uygulamasını çook geliştirince bunu cfw ye kazırsak ve Wp unlock u da kazırsak Web görünümü butonlarınıda WO yapsak Ve yazı Şeklini değiştirme programını WP a göre yapıp cfw ye yazsak Kamera görünümünüde wp gibi yapsak ve Evolsun yapımcısından Performans geliştirme istesek %100GPU %100Ram modu ve GPU Güçlendirme by Dostanjik ve Hızlandırıcı by Dostanjik ve Evols sahibi ile anlaşıp Performans için pekçok şey isteyip ve WEB i geliştirmiş onu isteyip ve Hız için ram temizleme isteyip ve Sensör geliştirme ve Kinetik kaydırma off al sana WP lumia BEN BİR CFW YAPSAM FULL PERFORMANS VE BÖYLE LUMİA GİBŞ YAPARDIM AMA EİGHT m.çalar ve mesajlar vb şeyleri çook geliştirdiği zaman onlarıda eklerse eight içine Böyle yaparım SENİN DÜŞÜNCEN İYİMİ DEDİĞİM ŞEYLER

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Bak Wp cfw örnekleri vericem.Eight yapımcısı 1 seneye kadar eight uygulamasını çoook geliştirir müzik çalar Mesajları vb şeyleride sw görünpmü yapar hepsini yapınca bunların , bu wight uygulamasını çook geliştirince bunu cfw ye kazırsak ve Wp unlock u da kazırsak Web görünümü butonlarınıda WO yapsak Ve yazı Şeklini değiştirme programını WP a göre yapıp cfw ye yazsak Kamera görünümünüde wp gibi yapsak ve Evolsun yapımcısından Performans geliştirme istesek %100GPU %100Ram modu ve GPU Güçlendirme by Dostanjik ve Hızlandırıcı by Dostanjik ve Evols sahibi ile anlaşıp Performans için pekçok şey isteyip ve WEB i geliştirmiş onu isteyip ve Hız için ram temizleme isteyip ve Sensör geliştirme ve Kinetik kaydırma off al sana WP lumia BEN BİR CFW YAPSAM fu ll PERFORMANS VE BÖYLE LUMİA GİBŞ YAPARDIM AMA EİGHT m.çalar ve mesajlar vb şeyleri çook geliştirdiği zaman onlarıda eklerse eight içine Böyle yaparım SENİN DÜŞÜNCEN İYİMİ DEDİĞİM ŞEYLER
:no:
Cfw yapacak olsam wp'nin sadece tuş kilidini ve arayüzünü(metro) kullanırım.%100 Wp yapamayacağımız için aksi komik bir durum olur.Senin dediğine gelince cfw de herşeyi bir programa dayandıramayız :no:

palpolisi

palpolisi

Üye
nokia e7 olumlu Lan oğlum süper bişey bu yandan açınca istemiyor tuşa basınca istiyor süper ya ellerine sağlık yanlız üstte ki çalışmadı alttaki çalıştı

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
nokia e7 olumlu Lan oğlum süper bişey bu yandan açınca istemiyor tuşa basınca istiyor süper ya ellerine sağlık yanlız üstte ki çalışmadı alttaki çalıştı
Üstteki çalışmadı mı :hmmm
Alttaki eski sürüm akşam düzenlerim konuyu :oke:

Darqos

Darqos

Üye
Windows Phone tarzı kilit ekranı uygulamasıdır(Swipe Unlock'un editlenmiş halidir)
Değişiklikler:
-Wp tarzı şebeke
-Wp tarzı pil
-Saat yeri ve büyüklüğü değiştirildi
-Müzikçalar tuşları ve ilerleme çubuğu değiştirildi
-Mesaj ve cevapsız arama bildirim ikonları,yeri ve boyutu değiştirildi
-Wlan ikonu gösteremedim ama Wp tarzı yapıldı
Ekran Görüntüleri : (Lumia Tarzı)

Link :
---------------------------------------------
İyi kullanımlar :oke:
(Yukarıdaki linki kullanın)
Duvar Kağıtları için : Duvar Kağıdı - WP-Unlock Duvar Kağıtları - MaxiCep
Bu uygulamanın v1.0 linkini atarmısın arkadaşım lütfen bir şey denicem de :D

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Bende çalışmadı o ama hiç açılmadı ama diğeri süper sadece uygulamalar gelmiyor ekrana yani kilit kısmına
Yanlış upload etmişim.Üstteki link sorunlu birazdan düzenleyeceğim :oke:Konu düzenlendi link yenilendi üstteki link sorunsuzdur :oke:

Darqos

Darqos

Üye
Evols nokia 500 Olumsuz

palpolisi

palpolisi

Üye
teşekkürler indirdim ama bilgin olsun o siteden indirince çince yazılarla Iniyor ve sonunda .sis yok yeniden isim verdim yüklendi oldu yani. Hani uygulama yok diyordum ya kilit ekranında resmi az YUKARI KALDIR ve bekle sonra çıkıyor kısa yol uygulamaları teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Kardeşim programın açılmıyor. Her yolu denedim. Malesef açılmadı.

• Beğen
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim programın açılmıyor. Her yolu denedim. Malesef açılmadı.
Dostum upfile bozukmuş.Dosyayı yükledim sağlam bir şekilde ama indirmede yazı çince oluyor, .sis uzantısı siliniyor ve program bozuluyor.Yeni bir upload sitesi bulur bulmaz linki yeniler haber veririm :oke:

• Beğen
Tepkiler: Esmer -_-
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Tamam kardeşim bekliyorum ;)

• Beğen
Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi

Bir de bu linki dene dostum olursa konuya eklerim :)

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
çalıştı teşekkürler yasin kardeşim ;)

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
:disko:
Sevindim rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Esmer -_-
54 paTR10

54 paTR10

Üye
eline saglik :) ben dosyayi indirdim kurdum ama basiyom acmak icin tel bekliyo sonra uygulamadan atiyo yardmci olabilir misin ?

Symbianizer

Symbianizer

Üye
    Konu Sahibi
54 paTR10

54 paTR10

Üye
tamam saol sorun cozdum :) tesekkurler :)

Üst Alt