WP için Swarm Uygulaması Sonbaharda

 • 7 Ağustos 2014
 • 664 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Evet arkadaşlar foursquare a dün mesaj atmıştım. Windows phone için Swarm uygulamasının ve foursquare güncelleştirmesinin ne zaman geleceğini, beklemekten yorulduğumuzu yazıp gönderdim.

  Gelen cevaba göre uygulama sonbaharda gelecekmiş. Tabi sonbaharın 3 ay olduğunu düşünürsek ve buna WP platformunda verilen tarihlerin birkaç ay rötar yapmasını eklersek tahminen çıkmaz ayın son çarşambası mağazadaki yerini alabilir :halay2:

  İşte Cevap;

  Hi there,

  Thanks for reaching out to us. We are in the process of putting finishing touches on our Windows Phone apps. You should see a release later this fall!

  Hope this helps!

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: hitafnalsa
 2. valla inşallah twitterda yazdıkları gibidir. Bana bu akşam gelen mail bu şekildediydi. Swarm uygulaması ile foursquare güncelleştirmelerini sormuştum. Şöyle de birşey var 24 Temmuzdan beri çok yakında diyorlar. Verilen cevaplarda da değişen bişey yok hala çok yakında. Eminim çok çok yakındadır. :zzz:

   
 3. Blogdan duyurulalı 15 gün olmuş, 3.haftası başlamış çok uzatacaklarını sanmam.
   
 4. Hocam yok kurtarmıyor. Fiil olarak düşündüm ama olmuyor. Ciddi ciddi sonbahar diyorlar :([DOUBLEPOST=1407441904,1407435368][/DOUBLEPOST]Konuya bir not düşeyim. Foursquare destek bölümüne attığım twit sonucu gelen cevap beni blog sayfalarına yönlendirdiler. Sonbahara kalmayabilir yani.
   
  iPhone ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 19:51