Karşılaştırma Wp den bir cacık olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Büyük umutlarlar wp8.1 yükledim ama hala akıcılık bir android kitkat veya ios seviyesine gelemedi.
Wp8.1 Ekranı hızlıca kaydırıp bırakınca oldukça akıcı ama parmağı kaldırmadan sürükleyince yazılar ve ekrandaki objeler titreyerek kayıyor. Başka model wp8 telefonlarında denedim hepsinde aynı problem var.( L925 , L720 , htc 8x vs..) Lumia 1520 yide denedim onda nispeten daha akıcı ama ondada ufak titreşimler oluyor.

Ms bu akıcılık problemini çözmeden wp den bir cacık olmaz.
o titreşim 920 ye has diye biliyorum mesela 1320 de olmuyor.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Benim merak ettiğim arkadaş sen sayfa sonuna gelene kadar parmağını kaldırmıyor musun? Yani bir defa çekip bırakmak varken sürekli parmağını kaydırmak niye? Ayrıca akıcılıktan kastınız bu mu sizin? Parmağınızla aşırı yavaş bir şekilde kaydırınca çok hafif titremelerin olması mı? Bu seni gerçekten rahatsız ediyorsa ve tekrar tekrar deneyip sürekli konu açıp böyle saçma bir şey yüzünden sistemin bi cacık olmayacağını söylemen büyük bir takıntı bence. Sanırım sende obsesif kompulsif bozukluk var. Bir psikoloğa görünmelisin bence

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Benim merak ettiğim arkadaş sen sayfa sonuna gelene kadar parmağını kaldırmıyor musun? Yani bir defa çekip bırakmak varken sürekli parmağını kaydırmak niye? Ayrıca akıcılıktan kastınız bu mu sizin? Parmağınızla aşırı yavaş bir şekilde kaydırınca çok hafif titremelerin olması mı? Bu seni gerçekten rahatsız ediyorsa ve tekrar tekrar deneyip sürekli konu açıp böyle saçma bir şey yüzünden sistemin bi cacık olmayacağını söylemen büyük bir takıntı bence. Sanırım sende obsesif kompulsif bozukluk var. Bir psikoloğa görünmelisin bence

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Ama kardeş bir yandan da haklı, mesela yazı yazarken kelimenin ortasından bir harf seçeceksin ya, o titreyince bir türlü o harfin yanına imleç gelmiyor, titrediği için son anda kayıyordu. Telefonu parçalamak istiyordum o an

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ama kardeş bir yandan da haklı, mesela yazı yazarken kelimenin ortasından bir harf seçeceksin ya, o titreyince bir türlü o harfin yanına imleç gelmiyor, titrediği için son anda kayıyordu. Telefonu parçalamak istiyordum o an
o kayma da dokunmatiğin hassaslığından kaynaklı işte

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Cacığı biraz sarımsaklayıp tadında bırakmak gerek.
Kimine göre cacık, kimine göre saray tatlısı.
Kimi sinekten yağ çıkarmaya çalışır, kimi de her haliyle keyfini çıkarmaya bakar.
Herkesin beğenisi ve zevki farklı.
Herkesin bakınca gördüğü farklı.

Herkese iyi forumlar.

Nokta.

:locked:

• Beğen
Tepkiler: Serhan, alasulumurat, MrtAltg ve 5 diğerleri
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt