Wp de yok denilen 101eksik listesini inceliyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
mikrosoftu sevmiorsanız bilgiseyar kullanmayın :ehe

hemen hemen bütün oyunlar olmasa zaten şimdiye çoktan mac ve ubuntu kurmuştum. tek nedenim oyun.

---------- Eklendi @ 20:00:25 ---------- Yazıldı @ 19:59:20 ----------

bana kalırsa, asıl kilit ekranında mesaj okunsaydı problem olurdu. Çünkü, başkasının okumasını istemediğimiz özel bir mesaj aldığımızda, resmi sürükleyip şifreyi girmeden mesajı görebiliyorsak, başkaları da o mesajı görebilir demektir. :)

canım benim eksikler arasında o da var. :oke:

ayrıca ironisin.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
okunması güzel olabilir bazılarımız için ama bu bence bi eksik değil hiç bi sistem ek bir uygulama olmadan olmuyor diye biliyorum iosda da öyle değil mi?

pRime.

pRime.

Üye
okunması güzel olabilir bazılarımız için ama bu bence bi eksik değil hiç bi sistem ek bir uygulama olmadan olmuyor diye biliyorum iosda da öyle değil mi?

zaten adam eksikliğinden değil, demiş ki smsin tümünü kilit ekranında gösteriyor. sevgilinden mesaj gelse bunu başkasının okumasını ister misin?

HaqperesT

HaqperesT

Üye
mobil alandan cekilmeli wp bence
unix ve linux ile devam edilmeli

ultrayer6

ultrayer6

Üye

zaten adam eksikliğinden değil, demiş ki smsin tümünü kilit ekranında gösteriyor. sevgilinden mesaj gelse bunu başkasının okumasını ister misin?

biraz evvel tam tersini diyordun ya, neyse. :)

bakalım windows phone'a:

demiş ki smsin tümünü kilit ekranında gösteriyor.

öyle bir şey de göremedim ben. :) gayet diğer sistemlerdeki gibi sadece bildiri simgesi var. :)

ahmet_321

Üye
bence kimse telefonu eline almadan konuşmasın nokia 710 müthiş birşey bugüne kadar kullandığım en kullanışlı en işime yarar telefon aklınıza hiç gelmicek özellikleri var hergün yenisini keşfediyorumm :alkis

pRime.

pRime.

Üye
bence kimse telefonu eline almadan konuşmasın nokia 710 müthiş birşey bugüne kadar kullandığım en kullanışlı en işime yarar telefon aklınıza hiç gelmicek özellikleri var hergün yenisini keşfediyorumm :alkis

mesela?

---------- Eklendi 13.05.2012 @ 00:17:53 ---------- Yazıldı 12.05.2012 @ 23:51:39 ----------

öyle bir şey de göremedim ben. :) gayet diğer sistemlerdeki gibi sadece bildiri simgesi var. :)

sen bana laf yetiştirene kadar bi şu çelişkiden kurtulsan?

ultrayer6

ultrayer6

Üye

mesela?

---------- Eklendi 13.05.2012 @ 00:17:53 ---------- Yazıldı 12.05.2012 @ 23:51:39 ----------

sen bana laf yetiştirene kadar bi şu çelişkiden kurtulsan?

ne oldu kardeş? yukarı tükürdün bıyık, aşağı tükürdün sakal... sonra da "bana laf yetiştirme" :ehe :ehe

pRime.

pRime.

Üye

ne oldu kardeş? yukarı tükürdün bıyık, aşağı tükürdün sakal... sonra da "bana laf yetiştirme" :ehe :ehe

"kardeş" ben çeviriyi yaptım açıklamamı yaptım. eksikleri belliyken fazla uzatma lafını. daha dün meego için ölüp bitiyordunuz, ne yaptı bu microsoft size para mı veriyor anlamıyorum ki?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
evet %1 hisseyi windows phone ile övünenler olarak aramızda paylaşıyoruz.
(%1 deyip geçme, o kadarı bile büyük para :) )

maktama

maktama

Üye
pRime, konuya tesadüfen geldim, Merak ettim, ilk mesajdan itibaren okudum.
ama çok sağolasın ki Türkçe çeviriyi başarılı birşekilde bem de açıklamasıyla yapmışsın. İlk sayfalardaki çevirilere koptum,hele bi arkadaş multi-tasking'de programı "soğuktan dondurmuş". Koptummm...:-)

Şu an Anndroidli bir telefon kullansam da forumda hâlen bu kadar çaba gösteren kişileri görmek çok güzel.
Tekrar teşekkürler.
Gereksiz bir mesaj olduysa şimdiden özür dilerim.

pRime.

pRime.

Üye
evet %1 hisseyi windows phone ile övünenler olarak aramızda paylaşıyoruz.
(%1 deyip geçme, o kadarı bile büyük para :) )

belli ki çok büyük para. hem iphone reklamı yapıp hem windows phone fanlığı yaptığına göre. ;)

---------- Eklendi @ 01:24:23 ---------- Yazıldı @ 01:22:54 ----------

pRime, konuya tesadüfen geldim, Merak ettim, ilk mesajdan itibaren okudum.
ama çok sağolasın ki Türkçe çeviriyi başarılı birşekilde bem de açıklamasıyla yapmışsın. İlk sayfalardaki çevirilere koptum,hele bi arkadaş multi-tasking'de programı "soğuktan dondurmuş". Koptummm...:-)

Şu an Anndroidli bir telefon kullansam da forumda hâlen bu kadar çaba gösteren kişileri görmek çok güzel.
Tekrar teşekkürler.
Gereksiz bir mesaj olduysa şimdiden özür dilerim.

google translate ile ingilizce bilen kişi arasındaki fark diyelim. :)

HaqperesT

HaqperesT

Üye

belli ki çok büyük para. hem iphone reklamı yapıp hem windows phone fanlığı yaptığına göre. ;)

espri yapmıştım yaw
googlede cevirmedim
yemin mi edeyim size

---------- Eklendi @ 02:24:20 ---------- Yazıldı @ 02:23:09 ----------

espri yapmıştım yaw
googlede cevirmedim
yemin mi edeyim size
inanmıyorsanız googleye cevirtin orayı
iftiracılar sizi
:zuhaha:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
espri yapmıştım yaw
googlede cevirmedim
yemin mi edeyim size