WP 8 vs Apple

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
wp8 derim ama 820 yerine daha üst bi model alabilirsen daha iyi olur:zong:

dakamon

dakamon

Üye
Şimdi apple milleti soyuyor demek bence çok yanlış sendeki birçok uygulama onda bedava buna da cevap isterim o zaman. Adama gayet sağlam kaliteli tasarımı mükemmel telefonlar çıkartıyor ve gncellemelerini anında veriyor bekletmiyor. Senin ülkende pahalı kardeşim eğer fiyatından dem vuruyorsan. ÖTV KDV Gümrük vergisi derken e bide distribtörlerin karı var mağazanın karı var derken oluyor 2200 sonrada pahalı amerikadan getirttir aynı ürün 1200-1300. Birde şu var ios7 ile adamlar devrim yaptı bence.

• Beğen
Tepkiler: SonyXperia
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
verilen cevap 'sende sat iphone al' güzel bi cevap ama kendi yorumunu kendin çürütmüşsün be kardeşim cihaz satılmak için alınmaz kullanılmak için alınır kimse bu işin ticaretini yapmıyor yapılan yorumlar üyeleri yönlendirmek için isteyen istediğini alır kullanır şöyle yapalım sen bana garantisi devam eden faturalı türkiye garantisi devam eden 4s ayarla ben sana bırak 820 bendeki garantili faturalı 920 yi yolluyayım umarım net olarak anlatabildim

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Doğru Amerika İphone 5s fiyatı 64 gb 399 dolar şaka gibi gözlerimi bayağı ovaladıydım ama gerçekmiş

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
facebook senin için önemli ise alma bazen günler sonra bildirimler geliyor....

BelaMonte

BelaMonte

Üye
farkederseniz Windows Phone önerenler sadece lumia 820 tercih ederim ws demiş. Ama appe ciler "yok lumiayla 4s kıyaslanırmı yok 4s daha iyi.." bu nasıl çekememezlik çok merak ediyorum açıkçası :D bence lumia al.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Dejavuex

Dejavuex

Üye
Şimdi apple milleti soyuyor demek bence çok yanlış sendeki birçok uygulama onda bedava buna da cevap isterim o zaman. Adama gayet sağlam kaliteli tasarımı mükemmel telefonlar çıkartıyor ve gncellemelerini anında veriyor bekletmiyor. Senin ülkende pahalı kardeşim eğer fiyatından dem vuruyorsan. ÖTV KDV Gümrük vergisi derken e bide distribtörlerin karı var mağazanın karı var derken oluyor 2200 sonrada pahalı amerikadan getirttir aynı ürün 1200-1300. Birde şu var ios7 ile adamlar devrim yaptı bence.

Türkiyeye gelişi telefonu katlıyor zaten. Şuanda 5s'e 3bin lira vermek akıl karı değil :)
verilen cevap 'sende sat iphone al' güzel bi cevap ama kendi yorumunu kendin çürütmüşsün be kardeşim cihaz satılmak için alınmaz kullanılmak için alınır kimse bu işin ticaretini yapmıyor yapılan yorumlar üyeleri yönlendirmek için isteyen istediğini alır kullanır şöyle yapalım sen bana garantisi devam eden faturalı türkiye garantisi devam eden 4s ayarla ben sana bırak 820 bendeki garantili faturalı 920 yi yolluyayım umarım net olarak anlatabildim

Teşekkürler bende 920 var zaten ayarlama işini bir telefoncu ile görüşüp yapabilirsin ben lumia'dan memnunum şuanlık eğer değilseniz bunu bize yakınarak değil müşteri hizmetlerine anlatın lumiayı sevmiyosunuz neden aldınız şikayetcisiniz neden aldınız anlamak mümkün değil :) Memnun değilsen sat ve kurtul bu kadar basit :)

smh60

smh60

Üye
İphone daha iyi bence

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Türkiyeye gelişi telefonu katlıyor zaten. Şuanda 5s'e 3bin lira vermek akıl karı değil :)

Teşekkürler bende 920 var zaten ayarlama işini bir telefoncu ile görüşüp yapabilirsin ben lumia'dan memnunum şuanlık eğer değilseniz bunu bize yakınarak değil müşteri hizmetlerine anlatın lumiayı sevmiyosunuz neden aldınız şikayetcisiniz neden aldınız anlamak mümkün değil :) Memnun değilsen sat ve kurtul bu kadar basit :)

tartışmayı uzatmaya gerek yok satıp satmama konusunda bu benim bütcemle alakalı sizin bütcenizle değil baı acı gerçekler insanın içinde uhde kalır sizinde öyle oldu galiba neyse dediğim gibi uzatmaya gerek yok ben konuyu açan arkadaşa yorumu mu yaptım sizde ona yorumlarınızı yapın konu dağılmasın

Dejavuex

Dejavuex

Üye
s4 alıcak paran varsa alma lumia 925 ve 920 alarak windows phone keyfini sür sistem yavaş yavaş gelişiyor insanlardan biraz farklı olmak iyidir.
100 insandan 5'inde sadece lumia vardır.
sistem yeni ve stabilliğinin farkında değiller 1 yıla dahada gelişmir bir sistem ve oturmuş marketi olucak buna adım gibi eminim microsoft eline aldığı işi çar çur etmez nokia ile birleşerek büyük işler yapılcak.

smltrl

Üye
2 tane iphone 5 kullanan arkadaşım var birinin bataryası öldü birinde kilit tuşu bozuldu iki ayda lumialar sorunlu demek yanlış olur biraz her cihazda olabiliyor

ÖEY

ÖEY

Üye
Şöyle bir şeyde ben söyleyeyim, turkcell de çalışan arkadaşım var ve en çok tamire gönderdikleri cihaz iphone serisiymiş ve en çok tekrarlayan arıza telefonun yan tarafındanki tuşlar, bilhassa home tuşu:oke:

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Şöyle bir şeyde ben söyleyeyim, turkcell de çalışan arkadaşım var ve en çok tamire gönderdikleri cihaz iphone serisiymiş ve en çok tekrarlayan arıza telefonun yan tarafındanki tuşlar, bilhassa home tuşu:oke:

Home tuşu çok hassas 5 saniye basılı tutarsanız bunu altında tutan kücük parcacıklar hemen kırılıyor ve tuş dengesiz basıyor buda rahatsızlık veriyor haliyle. iPhone almak isteyenler iPhone platforumlarında bilgi alabilir :)

Türe

Türe

Üye
Malesef home tuşu konusu tam bir facia. Çok kolay deforme oluyor. Ama babamın telefonu 1.5 senedir sağlam maşallah

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
şu ana kadar hangi telefonu kullandın bilmiyorum ama daha önce android yada ios kullandıysan şuan için 820 de alsan 920 de alsan yada 925 sosyal paylaşımlar açısından beklentini karşılamayacak ve sende bizler gibi beklentiye gireceksin. her kesin zevkleri, beklentileri farklıdır sen siyahı ben beyazı severim benim size tavsiyem; bulunduğunuz yerde ya arkadaşlarınızdan yada telefonculardan bi şekilde almak istediğiniz telefonu elinize alarak inceleyin aradığınız özellikleri karşılıyorsa bütcenize de uyuyorsa karar verip alın.

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Pek çok yönden Windows Phone çok harika bir platform. Ama diğer platformların çok çok çok çok ama çooooook gerisinde :cry: Ha bu kullanmaya engel mi? Telefondan ne beklediğine bağlı ben çok farklı bir deneyim istedim ve windows phone'un her türlü geriliğini önceden hazmettim. Ama marketin bu kadar zorlayacağını düşünemedim bir o yönden çok pişmanım. Gerçekten market her şeyden önce temel sorunlardan biri. Ama aradığım değişikliği ve keyfi bana sunuyor mu? Sunuyor bu eksilerini yok edemese de yaramın kanamasını engel oluyor diyeyim. Çok düşündüm satsam mı diye ama satamıyorsun bu kolay kullanımı nerede bulurum diye hep düşünüyorum :ehe Ama tabi sistem sistemdir bazı arkadaşlar gibi duygusal bir bağ kuramıyorum bir şeyle :D o nedenden mütevellit herhalde beklenen çıkışı Windows Phone'da göremezsem İOS'un son telefonuna atlarım gibi geliyor bu bir gerçek :coolEkleyeyim İphone 4s alacaksan alma Lumia 920 veya özellikle 925 alman daha karlı olacaktır

dmatias

Üye
    Konu Sahibi
şöyle bi seçenek var annemde lumnia 820 var onu mu kullansam yoksa 4s ikinci el mi alsam diye sorsam daha mantıklı olurdu sanırım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
4s sıfır alacaksan eğer lumia 925 al en son sürüm ve daha ince daha hafif diğer lumialara göre ama şu var ki ben sabrederim sabrım iyidir diyorsan al şuan istediğin programlar mevcut sosyal ağlar konusunda onun dışında arkadaşında sallıyorum s3-s4 yada ıphone 5 var onda beğendiğin bir oyun,uygulama bizlerde olmayabilir.Bu konuda sıkıntı yapmazsan eğer 4s SIFIR alacaksan eğer lumia 820 yerine 925 al ve hiç arkana bakma derim.

smltrl

Üye
şu ana kadar hangi telefonu kullandın bilmiyorum ama daha önce android yada ios kullandıysan şuan için 820 de alsan 920 de alsan yada 925 sosyal paylaşımlar açısından beklentini karşılamayacak ve sende bizler gibi beklentiye gireceksin. her kesin zevkleri, beklentileri farklıdır sen siyahı ben beyazı severim benim size tavsiyem; bulunduğunuz yerde ya arkadaşlarınızdan yada telefonculardan bi şekilde almak istediğiniz telefonu elinize alarak inceleyin aradığınız özellikleri karşılıyorsa bütcenize de uyuyorsa karar verip alın.

Çok doğru hatta ele almaktan ziyade çevrende varsa rica et kullan 1 gün çoğu fikrin değişecektir

pirenuri

pirenuri

Üye
4s e vereceğin paraya L925 alsana kardeş daha ne düşünüyorsun? :blink: