Tavsiye WP 10 İçin Uygulama İstekleri

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
WP 10 İçin Uygulama İstekleri
Arkadaşlar herkesin bildiği gibi built etkinliğindeki en bomba olaylardan birisi de olan Windows evrensel uygulamaları için tek tıklamayla android ve ios kodlarından uyumlu kodlar taşınıp yazılım anında hazır hale getiriliyor artık. Benim tavsiyem ve sizlerden isteğim bu kolay taşıma yöntemi ile geliştiricileri ikna edip yapacakları tek tıkla yayınlama sürecini bir an önce başlatmak. Mesela en başta aşırı derece de istenen Clash Of Clans ve Retrica gibi yazılımlar.
1-)Şimdi ilk yapmamız gereken şey hepiniz konuya mesajlarınıza ilk olarak hangi uygulamaların gelmesini istediğinizi seçin.
2-)Sıraladığınız uygulamaların yapımcılarının iletişim adresini bulabiliyorsanız yanına yazın.
3-) Hep birlikte yazdıktan sonra sırasıyla uygulamaların en çok yazılma oranına göre dizeceğim.
4-) Geliştiricilere uygun bir şekilde yeni yöntemi anlatan ve uygulamalarını bizim platformumuza istediğimizi anlatan bir mesaj yayınlayacağım ve hep birlikte her gün tekrar tekrar hepsine atacağız.

Taaki be zaman çıkarsa o zamana kadar :D
Mesajlarınızı bekliyorum :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Clash of Clans,Retrica kesinlikle olmalı.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kesinlikle intagram ve snapchat

bugracivcik

Üye
Snapchat , instagram , clash of clans , androiddeki gibi twitter , Facebook ver whatsaap

saynesim

saynesim

Üye
Bana göre uygulama isimleri yazmaya gerek yok hepsi gelsin onlarda ne varsa bize gelsin

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz ve ogzhnoTr
...decode...

...decode...

Üye
Instagram'ın artık betadan çıkıp diğer platformlarla eşit bir şekilde olması ve Snapchat.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
kamil5028347

kamil5028347

Üye
Sahibinden.com ve n11 uygulamasının gelmesini istiyorum bu ikisine mail atmıştım ilerleyen zamanlarda düşünüyoruz dediler
Hatta hepsiburada.com alışveriş sitelerinin uygulamaları gelirse çok iyi olur

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Diğer arkadaşların da belirttiği gibi instagram, Snapchat, CoC ve Retrica.

Ekleyeceklerim ise Candy Crush Soda Saga, Top Eleven, son zamanların popi uygulaması Periscope. Şu anlık bu kadar geldi aklıma.

Ekleme: Twitter uygulaması da acil güncellenmeli.

• Beğen
oznkrts

oznkrts

Üye
retrica gelsinde bi ön kamerayı kullanalım nasıl bi yazılım varsa kamera esnasında net olan görüntü çekildikten sonra bozuluyor allahtan normal kamerada yazılım canavar yoksa sıkıntı büyük :)

• Beğen
meg1ddo

meg1ddo

Üye
hayatta kullanmama rağmen sırf şu mağazadaki ergence yorumlar bitsin diye (evet e basın yorum üste çıksın da görsüncüler tükensin diye) retrica gelse iyi olurdu, böylece mağaza da anlamsız ve yanlış oylamalarla karışmaz.

• Beğen
Tepkiler: StRonK
emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar şimdilik görünen sıra şu :
1-) Retrica
2-) Clash of Clans
3-) Twitter
4-) İnstagram
5-) Snapchat
6-) Whatssapp
7-) Alışveriş programları ( hepsiburada.com, sahibinden.com )
8 -) Diğer uygulamalar:D

Şimdiki önceliğimiz ilk yedisini yaptırabilmek. Ama bunun için önce yapımcılara ulaşabileceğimiz mail adresleri lazım. Bildiklerinizi paylaşırsanız onlara göre bende mesajı hazırlayacağım. Hepsine her gün en az bir kere ( aklınıza geldikçe, atabildiğiniz kadar çok ) mail atacağız. Hatta başkalarına da attıracağız. Bakalım ne zamana kadar dayanabilecekler :D

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347 ve ogzhnoTr
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Facebookta 2 tane oyun var onlarada atabilir misiniz 1.Kim bilir 2.Bil ve fethet bunlar face tabanlı android ve iostada var :)

• Beğen
Tepkiler: kamil5028347 ve emz
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Acaba Rudy gibi bir geliştirici resmi YouTube uygulamasını yapar mı dersiniz :)

Tabi Google adını kullanmadan

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Acaba Rudy gibi bir geliştirici resmi YouTube uygulamasını yapar mı dersiniz :)

Tabi Google adını kullanmadan

Ben onu düşündüm zaten de rudy değilde hani önceden 512 ram uyumlu olmayan oyunları koyuyorlardı ya mağazaya onun gibi birisi aradan çaktırmadan atsa programı o yeter yani :D Bence yapacaklar çıkacaktır. Tabi rudy içinde bir istekte bulunuruz :eller:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hizlial.com içinde bir mesaj atın ;)

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Arkadaşlar şimdilik görünen sıra şu :
1-) Retrica
2-) Clash of Clans
3-) Twitter
4-) İnstagram
5-) Snapchat
6-) Whatssapp
7-) Alışveriş programları ( hepsiburada.com, sahibinden.com )
8 -) Diğer uygulamalar:D

Şimdiki önceliğimiz ilk yedisini yaptırabilmek. Ama bunun için önce yapımcılara ulaşabileceğimiz mail adresleri lazım. Bildiklerinizi paylaşırsanız onlara göre bende mesajı hazırlayacağım. Hepsine her gün en az bir kere ( aklınıza geldikçe, atabildiğiniz kadar çok ) mail atacağız. Hatta başkalarına da attıracağız. Bakalım ne zamana kadar dayanabilecekler :D
ilk 7 den çok çok daha öncelikli olan bence 1)youtube 2)gmail uygulamaları, bunlar olmayan şeyler olanlarla kimse daha fazla uğraşmaz bence hiç olmayanı yapmak daha mantıklı, hepsi gelsin gönül ister ama benim önceliklerim de resmi google uygulamaları.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hizlial hepsiburada sahibinden herşey Apple ve Google storde hopi diye bir alışveriş uygulaması

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
ilk 7 den çok çok daha öncelikli olan bence 1)youtube 2)gmail uygulamaları, bunlar olmayan şeyler olanlarla kimse daha fazla uğraşmaz bence hiç olmayanı yapmak daha mantıklı, hepsi gelsin gönül ister ama benim önceliklerim de resmi google uygulamaları.

İşte tek gelmeyecek diyebileceğimiz şey şu an. Microsoft androidden lisans parası istediğinden Google inatla uygulama çıkarmayacağını söylüyor. Hani herşey gelir de onları biz getirtemeyiz. Sırf androide geçilsin diye vermiyor. Ama diğer oyunlar kara bakıyor. Nerede kazanırsam diye yaptıklarından sorun olmuyor :)

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz

Üst Alt