Wolfteam

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Biz kendi aramızda wolfteam oynuyalım odaya şifre koyarız ne nakitli nede hileli girer?

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve .caner.
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Arkadaşlar onu bırakında silkroad oynayalım güzel oyun hepsindende iyi grafikleride çok gerçekçi bir çok online oyuna göre :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Arkadaşlar onu bırakında silkroad oynayalım güzel oyun hepsindende iyi grafikleride çok gerçekçi bir çok online oyuna göre :)
Bu tarz hard mmorpg oyunlar tamamen beyin yıkamak için tasarlanmış . Insanı öyle sarıyor ki sürekli oynama isteği geliyor okul hayatını bitiriyor insanın. Insan oynadıkça daha güçlü olmak istiyor ve oyun parası satın alıyor yani binevi para tuzağıda diyebiliriz. Yıllar önce metin 2 oynuyordum sonra bıraktığım için çok mutluyum oyuna o kadar para verdim ne kazandık sadece hiç.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Bu tarz hard mmorpg oyunlar tamamen beyin yıkamak için tasarlanmış . Insanı öyle sarıyor ki sürekli oynama isteği geliyor okul hayatını bitiriyor insanın. Insan oynadıkça daha güçlü olmak istiyor ve oyun parası satın alıyor yani binevi para tuzağıda diyebiliriz. Yıllar önce metin 2 oynuyordum sonra bıraktığım için çok mutluyum oyuna o kadar para verdim ne kazandık sadece hiç.
Katılıyorum bunlar mmofps :D

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Van Hohenheim
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
fps forever :pro:

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221, .caner. ve GDDR5
sekinardi

sekinardi

Üye
Wolfteam zamanında çok iyiydi kendi bileğimin hakkıyla hep birinci oluyodum. Klanlardan teklifler gelıyodu :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Legendary.

Legendary.

Üye
Beni belkide topa tutacaksınız ama yazmadan geçemeyeceğim Wolfteam bence bu tarz oyunlar arasında en kötüsü.Sizlere tavsiyem bunları oynamanız:M.A.R.S. Online,Point Blank,hattta CrossFire bile daha iyi...

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Beni belkide topa tutacaksınız ama yazmadan geçemeyeceğim Wolfteam bence bu tarz oyunlar arasında en kötüsü.Sizlere tavsiyem bunları oynamanız:M.A.R.S. Online,Point Blank,hattta CrossFire bile daha iyi...
Wolfteamı ben de beğenmiyorum pb güzel

.caner.

.caner.

Üye
Katılıyorum :D Cso ve Warrock suan çok iyi bence. AQ Online da iyi gibi

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Mars ve pb oynadım ama ısınamadım. Bide pb'nin grafikleri 1990'lardan kalma hissi verdi bana .:)
Katılıyorum :D Cso ve Warrock suan çok iyi bence. AQ Online da iyi gibi
AQ'da silahlar çocuk oyuncağı hissi veriyor. :)

• Beğen
Legendary.

Legendary.

Üye
Point blank iyidir alınmayın ama öyle çoluk çocuk pek fazla yok hile ise yok denmeyecek kadar az.Bu aralar M.A.R.S. Onilneye sardım bakalım :)

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Point Blank daha gerçekçi ama sadece silahın önemli biraz birde hızlı olman lazım
Ama Wolfteam'de silah+karakter vs. doldurman lazım ki herkesten iyi olman için

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Point Blank daha gerçekçi ama sadece silahın önemli biraz birde hızlı olman lazım
Ama Wolfteam'de silah+karakter vs. doldurman lazım ki herkesten iyi olman için
İnsan vs insanda kral olmam için c-95 yetiyor genelde :) Uzas alan olmazsa...