Wolfteam

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Altın kuponuyla alınan Ghost EM-4 ü denedin mi? Çok hoşuma gitti benim normal sıkınca ses çıkmıyor karşındakine sıkınca(karşı takım) ses çıkıyor :D
Bilmiyorum :)

ama bazı çok saçma silahlarda var. O silahlar; nakit satabilmek için daha neler yapabiliriz, adına yapılmış silahlar. Örn:AAA vardı bir ara. Bide uzas diye bişey varmış heralde.

0MG90

0MG90

Üye
Bilmiyorum :)

ama bazı çok saçma silahlarda var. O silahlar; nakit satabilmek için daha neler yapabiliriz, adına yapılmış silahlar. Örn:AAA vardı bir ara. Bide uzas diye bişey varmış heralde.
Evet malesef çoğu kişi onu kullanıyor hemen öldürüyorlar milleti Elwrci daha iyi

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Ben 7K'lık şeyi kullanıyorum. 240Kp'ye satılanın altınlısı :)adını unuttum. Yarın son sınavı var sonra hep wolfteam oynarım heralde.

0MG90

0MG90

Üye
nick aynı 0MG90 eklersin

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Bende mi Pb oynasam ki :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve Van Hohenheim
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Bende mi Pb oynasam ki :hmmm
oyna bence wolfteamdan daha güzel wolfda hileden geçilmiyor ve herkeste karakter var artık iyi olmak için gerçek paraya yönelmek lazım. pb de yükle canın sıkıldıgında wolfa da girersin pb yede girersin. oynayacaksan ekle beni isim aynı batubower

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Gelin kendi aramızda wf oynuyalım :D Pb oynamıştım çok kötü gibiydi. Hele bide dinazor vardı heralde tam komedi :D

.caner.

.caner.

Üye
Oyuna 7 yaşındakileri almazsaniz indiririm :))

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
0MG90

0MG90

Üye
PointBlank gelin tek başıma oynuyorum :züü:

Wolfteam: 0MG90 ekleyin

• Beğen
Tepkiler: .caner.
UpOneTR

UpOneTR

Üye