WMPlayer 1.07 signed (mp3, mp4, wma, ogg, aac, m4a, mid, amr)

Sponsorlu Bağlantılar

kerem5555

Üye
teşekkürler

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
programı kaldırmak başlı başına bir sorun. ne seçeneklerden kaldır ile ne de uygulama yöneticisinden dosya kaldırılamıyor. tek çözüm format gibi.
sorun senin telefonunda benim tel n73 ve rahatlıkla kaldırılıyo:nono:

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
Ellerine saglık ne kadar vugrastın bunu yapmak için yaw:D:D

james_bond

Üye
çok manyak bi pro eline sağlık yüklüyorum...:)

ferhattunc

Üye
    Konu Sahibi
senin telefonun N73 ise benimki de N73 Music Edition kardeş. Bizde az buçuk bu işleri biliriz.
sen bilmiyosun bu işler demedim ki yüklerken bi problem yaşamışsın ya da başka bi sorun yoksa herkes yaşardı o problemi heralde benim de n73 me son versiyon en yeni çıkan versiyonlarda hemen update yaparım ama wmplayeri rahatlıkla kurup kaldırabiliyorum.hatta sen yazınca özellikle denedim 2-3 defa hiçbir sorun çıkmadı

melih_

Üye
sen bilmiyosun bu işler demedim ki yüklerken bi problem yaşamışsın ya da başka bi sorun yoksa herkes yaşardı o problemi heralde benim de n73 me son versiyon en yeni çıkan versiyonlarda hemen update yaparım ama wmplayeri rahatlıkla kurup kaldırabiliyorum.hatta sen yazınca özellikle denedim 2-3 defa hiçbir sorun çıkmadı

benim n73me'de eski versiyon var. okuduğum kadarı ile son versiyonlar biraz sorunlu imiş. en son çıkan versiyonu ise henüz yüklemedim. ancaaaak. madem bir program yapılıyor bu her platform için yapılmalı. bende böyle bir sorun ortaya çıktı. bende formatla kurtuldum ha formatı bu programı sırf kaldırmak için atmadım. zaten atacaktım. ancak bu programın neden kaldırılamadığını hala anlamış değilim. kaldırma çizgisi 2/3 olduktan sonra program kaldırılamıyor diye mesaj çıkıyor. acaba arka planda mı çalışıyor dedim. değilmiş. bilmiyorum. yine de elinize sağlık.

esmercocuq35

Üye
teşekkürler paylaşımın için

esmertanem

Üye
kardes cok guzel bı program oldugu bellı ama ben daha yuklemeden dosya bozuk dedı dıger arkadaslarda boyle bı sorun var mı aceba kullanan yukleyıp kullanan var mı yazarsa sevınırım

vagrant.love

Üye
teşekkurler

570026

570026

Üye
hhakikaten mükkemmelsiniz dicek bişey bulamıyorum sağolun

fatih55

fatih55

Üye
teşekkür ederim ferhattunç

aeratos

Üye
english version???

sercan_bjk

Üye
süper bişe çok saol emeginize saglık

sahtiyan277

Üye
çok güzel bir program elinize sağlık

hamzabey16

Üye
Emeğine çok teşekkürler.

nazosist

nazosist

Üye
kardes saol emegıne saglık

west_advisory

west_advisory

Üye
eyw krdesm ck gzl olmus saolasn
:oke:

kucukoscar

Üye
arkadaşlar program cok güzel ama bunun s60 (nokia 3650) için olanı yokmu ??

taner123

Üye
Ben siteye yeni üye oldum.. Gerçekten paylaşımlarınıza hayran kaldım... Teşekkürrler

Üst Alt