Power Audio player [Resmi türkçe]


By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama tarafımca türkçeleştirilip türkçe dil desteği verilmiş olup play storede türkçe olarak indirebilirsiniz
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız


Açıklama
PowerAudio müzik çalar size tüm yeni müzik deneyimi sunuyor. Bu sınıf ses kalitesi arayüzü ve en iyi kullanımı kolay bir özellikleri. Sen albüm, sanatçı veya çalma listesi şarkıları göz atabilirsiniz. PowerAudio müzik çalar en sevdiğiniz parçaları için ayrı bir sekme bulunur, herhangi bir sekmesinden sık şarkı ekleyebilirsiniz. PowerAudio müzik çalar size istediğiniz parçaları ile kendi çalma listeleri oluşturabilirsiniz, çalma listelerini destekler. Bu müzik çalar Bassboost ve Virtualizer ile güçlü bir ekolayzır vardır. Müzik çeşitli hazır ayarlar arasından seçim veya özel hazır ayar oluşturabilirsiniz.

Anahtar özellikler -
- (Mp3, m4a, wav, aac, amr, OGG vb) tüm büyük ses formatlarını destekler
- Çeşitli hafızalı Ekolayzer
- Bassboost ve Virtualizer
- Albüm, sanatçı, sık ve çalma listesine göre göz atın şarkıları
- Çoklu seçim
- Özel kuyruğu
- Şarkıları Sık kullanılanlara ekle
- (Kesmek otomatik duraklama) kulaklıklar algılar
- Kendi çalma listeleri oluşturma
- Tekrar veya
 
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990 ve Yusuf_EMRE
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt