Wireless şifre kırılımı anlatabilecek var mı ????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaya164

Üye
    Konu Sahibi
Wireless şifre kırılımı anlatabilecek var mı ????
lütfeen allah rızası için???

rapman

rapman

Üye
sadece bilgisayardan kırılabilir.forumda böyle bir konu mevcuttu ama bence hiç bulaşma çok uzun bir iş ve de günah yani :)

punqermojo

Üye
aynen günah.ama yapmak isdersen sana özel mesaj atarım programın ismini unuddum ufak bi yuvarlak şeyi şifrenin üzerine getrdgn amna şifre küçük kutuda gözüküyordu ama neydi işde unuddum :S

kaya164

Üye
    Konu Sahibi
lütfen hatırlamaya çalışsanya!!!!!!!!nolur.......:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
Kısmet programı kullanmasını bilene :oke:

ekaragozlu

Üye
Wireless şifreleri en kolay linux işletim sistemi üzerinden kırılır.Linux kurup kullanabileceksen yapabilirsin.

levasinay

levasinay

Üye
bu iste Allah rızası olmaz. ;)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yaaa kendi wireLess şifremi kıracam ben .d unuttm onu .d + modeme giriş sayfa şifremi de unuttum . Benimde bu konuda aciL yardıma ihtiyacım var . Bilenler varsa burda açıklayabilirmi yada bi konu hazırlayıp burda paylaşabilirmi konuyu ? veya özel mesaj aracılığıyla ? Gerçkten çok ihtiyacım var !!

nonamex

Üye
Yaaa kendi wireLess şifremi kıracam ben .d unuttm onu .d + modeme giriş sayfa şifremi de unuttum . Benimde bu konuda aciL yardıma ihtiyacım var . Bilenler varsa burda açıklayabilirmi yada bi konu hazırlayıp burda paylaşabilirmi konuyu ? veya özel mesaj aracılığıyla ? Gerçkten çok ihtiyacım var !!

Modeminizin bir reset tuşu vardır elbet, kitapcığından bulup reset atın şifreler silinir.

draw1907

draw1907

Üye
nonamex arkadaş doğru demiş modemi resetle olsun bitsin. ama eğer başka şifre kıracaksan önce backtrack kullanman lazım o da bir işletim sistemi:) yukarda bahsi geçen kısmette oradaki kullanman gereken programlardan biri. ama bir onunlada olay bitmio haberin olsun.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
Hırsızlıktır başkasının wireless'ini İZİNSİZ kullanmak

merlin19

merlin19

Üye
Wiriless Kırcanız siz:))) Sorması ayıp Kaç Yılda..?? Bakınız Bu işler öyle basit değil Dünyada en basit Şifreleme WEB Dir 1 ile 0 arasında rakam ve A ile F arasında Harf Kullanılır ki Basit bir şifre değilseki 123666 böle yada bu tarz değilse WEB Kırmasıda zordur işi bilmek lazım öncelikle bazı programlar var ancak asla Windows işletim sisteminde bu sağlıklı alışmaz Linux şart Linux ilede sadece WEB Şifresini veri paketlerini toplayarak kırarsınız WPA VE WPA2 Şifrelerine gelince onu Kırmanız için bence 20 yıl uğraşırsınız 5 harf ve 5 rakamdan oluşursa Tıpkı bu Md5 Kırmak kadar zor olur Php dili ile yazılan çoğu site Şifreleme sistemi olarak Md5 Hash Kullanır örnek Şifre : 123456 Md5 Hashlı Hali : 128 Bit : e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e 64 Bit : e10adc3949ba59ab 160 Bit : 7c4a8d09ca3762af61e59520943dc26494f8941b Mysql 160 Bit : *6bb4837eb74329105ee4568dda7dc67ed2ca2ad9

Gördüğünüz Bu Rakamlar Md5 Şifrelenmiş Hashları yani aslında 123456 rakamları şimdi ben şifreme : ?-=)86^+''^++%9 Böyle bir şifre koyduğumu Düşünürsek ki destekleyen Çok modem var bunu Kırmak için elinizde 250 Gblik bir Rainbow List olması lazım bildiğim en büyük Rainbow listesi Bir rus hackerda oda sadece 160 gb yani arkadaşlar yıllarca uğraşmak varken evin çatısına 8db anten tak öle gir yada herkez gibi evine net al:))

Ha modem seninse modemin arkasında küük delik vardır oraya Kürdanla basılı tut 5 saniye bekle ışıklar sünüp yanar modem fabrika ayarına döner gir kurulumu yap adsl şifren kullanıcı adı v.s işte bukadar:))

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
Her işin başı kısmet programı :ehe

Rich4arD

Rich4arD

Üye

DSJSPextes

DSJSPextes

Üye
musadedebas

musadedebas

Üye
Ya birader şimdi bizi kandırma. Kim kendi modemini kırmak ister ki. unuttuğunda modem de bi reset tuşu var bas ona modem sıfırlansın. Ayrıca ben şifre türü WEP olan wireless leri kırıyorum ama WPA olanları kıramıyorum..........İstersen sana anlatabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt