windows7mi8mi?

• 4 Nisan 2013
  • 966 Okunma
  • 16 Cevap

1. arkadaşlar oyun performansı açısından hangisi iyidir??

Yazan: yusuf1998x
  2. windows 8

3. windows 8 :ehe

4. uyumsuzluk varmi?

5. Bence vardır

6. Windows 7 daha iyi windows 8 yüklü eski oyunlarım eskisi gibi tam performans çalışmıyor sanki . :hmmm

7. Eskileride daha iyi çalıştırıyor yenilerini de. Sadece bazı online oyunlarda sorun çıkıyordu güvenlikten dolayı ama artık onlarda çalışıyor. Şu ana kadar sadece 1 oyunda sorun yaşadım

8. windows 8 bu konuda biraz daha gıcık gibi biraz uğraştırıyor çok oyunda çalışayı durdurdu hatası veriyor heleki single langague tam rezillik pro o kadar sorunlu değil ama google'a yazınca çözülüyor win 8 daha iyi yani oynatır sıkıntı olmaz :oke:

9. arkadaşım windows 7de kalman öneririm neden dersen

windows 8 bir bebek gibi çoğu driver uyumlu değil .

yavaş yavaş olucak .

ama bir kur dene bir sorun olmazsa kullan .

ama dediğim gibi bebeğin yürümesini konuşmasını anlamasını beklemek lazım .

10. Win 8 kur driver uyunluluk sorunu yok cunku tum druverler yuklu oluyor en eski oyunlarda bile uyumsuzluk sorunu yasamadim birde kafadan 8 saniyede aciliyor

11. benim herşeyim uyuyorda zaten gecen pcyi win8 yapmıştım benim sorum oyun performansını nasıl etkilerr?

12. benimki single language ama şu ana kadar çalıştıramadığım oyun yok :D

13. bende de açıyordu ama hata oluyordu donuyordu yanıt vermiyor falan filan hiç bir işlem yapmıyorken imleç dönüyordu falan çıldırıyordum proyu yükledim oh dedim :)

14. o Olmaz mı :good:

15. Windows 7 tek geçerim oyunda proğramdada fulll güncellemeli yap usta 2 ram olsun oynayamayacağın oyun yok reis

16. uyumluluk problemi aşıldı diye biliyorum ayrıca kullanıyorum uyumluluk ayarlarını yapınca problem kalmıyo

Yüklüyor...
20/10/2018 - 08:10