Yardım Windows Phone'daki Rehberi Android Telefona Nasıl Aktarırım?

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone'daki Rehberi Android Telefona Nasıl Aktarırım?
Windows Phone'daki Rehberi Android Telefona Nasıl Aktarırım

alical33

alical33

Üye
Android telefona wpde kullandığın e posta hesabını gir kişiler senkronizasyonunu aç

emz

emz

Üye
Kesin çözüm : Menü ---> Verilerimi Aktar ---> Bluetooth İle Cihazı Seç ----> Aktarımı Başlat ;)

Telgrafla gönderildi.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Ben yaptım anlatayım önce Hotmail'e gir orda kişiler kısmında kişileri dışarı csv uzantısı şeklinde dışa aktar onu masaüstüne indiriyorsun ondan sonra da gmaile giriş yap solda ustte gmail ayarlarında rehber kısmı var oraya gir o csv yi seç tamamdır

Bu linkte çok güzel anlatıyor google
Ve tabi daha sonra android telefondan rehber ayarlarına girip senkronize etmen lazım

• Beğen
Tepkiler: ykd96

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Ben yaptım anlatayım önce Hotmail'e gir orda kişiler kısmında kişileri dışarı csv uzantısı şeklinde dışa aktar onu masaüstüne indiriyorsun ondan sonra da gmaile giriş yap solda ustte gmail ayarlarında rehber kısmı var oraya gir o csv yi seç tamamdır

Bu linkte çok güzel anlatıyor google
Ve tabi daha sonra android telefondan rehber ayarlarına girip senkronize etmen lazım
Çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: ThunderblastX
ecel54

ecel54

Üye
Arkadaşım numaraların Wp'de iken Outlook'da yedekli ise Android'de iken Outlook programını indirip senkronizeyi açtığında direkt olarak numaraların geçecektir. Anlatılandan daha kolay bu inan ki. Diğerleri falan zahmetli işler hep. Bu kendiliğinden olan bir olay diyebiliriz yani :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: ykd96
alical33

alical33

Üye
Ms hesabıyla aneroidde de kullanabiliyorsun ben 920den note 3 e geçtiğimde öyle yaptım csv falan uğraşmana gerek yok

serinaga

serinaga

Üye
Bulut ☁ hesaplar bu işin kurtarıcıları, Google hesabımı Windows Phone cihazımda tanımladım, tüm rehber cebimdeydi, arkadaşın da dediği gibi android telefonunuzda Microsoft hesabınızı tanımlayıp senkronize edin yeter ...

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.