Telefon Tavsiyesi Windows Phone'a Geri Dönüş

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone'a Geri Dönüş
Arkadaşlar şu anda LG G3 kullanıyorum çok memnunum fakat önceki telefonumu (Lumia 920) sattım.(Kullanmadığımdan sattım arada bakıyordum.) Satmamın üzerinden yaklaşık 1 ay geçti fakat ne yalan söyliyeyim Windows Phone'u özledim, elimin altında 600 tl gibi bir para var ve ikinci bir tel olarak Lumia almayı düşünüyorum. Lumia 925 16 gb gördüm Hepsiburada'da 16 gb yeter mi bilmiyorum 920 de 32 anca yetiyordu bana o yüzden şüphe ile yaklaşıyorum açıkçası o kampanyaya. Sizden öneri istiyorum, sizce 16gb yeter mi (oyun felan oynuyorum resim çekerim.) yoksa yaza kadar sabredip daha iyi bir cihaz kampanyası mı beklemeliyim? Bu arada ikinci telefon olacağı için çok para veremem (max 900-1000Tl) ama elimin altında bir Windows Phone olsun istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

lazye

lazye

Üye
Arkadaşlar şu anda LG G3 kullanıyorum çok memnunum fakat önceki telefonumu (Lumia 920) sattım.(Kullanmadığımdan sattım arada bakıyordum.) Satmamın üzerinden yaklaşık 1 ay geçti fakat ne yalan söyliyeyim Windows Phone'u özledim, elimin altında 600 tl gibi bir para var ve ikinci bir tel olarak Lumia almayı düşünüyorum. Lumia 925 16 gb gördüm Hepsiburada'da 16 gb yeter mi bilmiyorum 920 de 32 anca yetiyordu bana o yüzden şüphe ile yaklaşıyorum açıkçası o kampanyaya. Sizden öneri istiyorum, sizce 16gb yeter mi (oyun felan oynuyorum resim çekerim.) yoksa yaza kadar sabredip daha iyi bir cihaz kampanyası mı beklemeliyim? Bu arada ikinci telefon olacağı için çok para veremem (max 900-1000Tl) ama elimin altında bir Windows Phone olsun istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
Bence 32 gb yetmiyosa 16 gb hic yetmez fotoda cekiyormussun bide ben yaza kadar bekle kanisindayim :) lg g3 sikilacak bi cihaz degil aslinda ama ...

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Zaten elinde lg G3 gibi bir performans canavarı varken neden güçlü bir Lumia alasın ki? Ben senin yerinde olsam 525 veya 535 falan alıp iyisinden bir 32-64 GBlık hafıza kartı takıp rahat ederdim. Lumia 735 de olabilir selfie falan için.

1000 tlye kadar dediklerimden birini alıp neredeyse 128lik kart takarsın :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Zaten elinde lg G3 gibi bir performans canavarı varken neden güçlü bir Lumia alasın ki? Ben senin yerinde olsam 525 veya 535 falan alıp iyisinden bir 32-64 GBlık hafıza kartı takıp rahat ederdim. Lumia 735 de olabilir selfie falan için.

+1 :spr

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Eskilerle uğraşma derim. Üzerine biraz daha koyup 730 filan almanı öneririm. Ayrıca merak ettim Lumia'nın nesini özledin? Yani G3 nerede yetersiz kaldı ki Lumia istiyorsun. Bilmek için soruyorum. Tecrübeni paylaş bizimle yani.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Eskilerle uğraşma derim. Üzerine biraz daha koyup 730 filan almanı öneririm. Ayrıca merak ettim Lumia'nın nesini özledin? Yani G3 nerede yetersiz kaldı ki Lumia istiyorsun. Bilmek için soruyorum. Tecrübeni paylaş bizimle yani.
Bazen yeni eskinin yerini tutmaz mesela şu anda lumia 925 kullanıyorum eski c601imi her elime aldığımda kesin bir anım canlanıyor kasıyodu falan ama çok keyifliydi kullanması

Bu arada c601in usb ve şarj bağlantılarının birleştiği yerde kısa devre var muhtemelen yanmış değiştirmek mümkünmüdür şarj oluyor USB'den ama pcye bağlayamıyorum

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
kardeşim illaki cihaz olsun
istıosan eğer g3 kesmedıyse ust seviye onericem fakat dedın civar paraya 830 +g3 yakışır 830 tasarımda daha iyi hatta bence ama :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi

LG G3'ün yetmesi gibi bir şey söz konusu değil :) Fakat Lumia'daki canlı kareler olsun daha doğrusu sistemi özledim yani ve bu güncelleme haberlerinin atraksiyonu olsun bilmiyorum belki sistem olarak G3'den çok eksikleri var ama elimin altında bir tane bulunmasını arzu ediyorum belli bir nedeni yok yani Lumialara ben bir telefon olarak bakmıyorum daha yakın hissediyorum nedense :D Üst seviye alması yanlısı değilim zaten elimde üst seviye G3 var ben en kötü 920'deki performansında bir cihaz istiyorum. Teşekkürler cevaplarınız için başka tavsiyesi olan var mı?

Serhan

Serhan

Üye
En iyisi: 535 + SD kart

• Beğen
Tepkiler: lazye
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Kardeşim bin liraya L735 al bence.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
920 kullanan birini öyle her cihaz tatmin etmez:)

• Beğen
Tepkiler: kahraman333333
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
925 al hazır paran varken tasarımıda iyi bişiyler olsun ;) sd yide sona daya müzik arşivini bas ;)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
kardeşim lumia 130 hepsiburada.com'da 800:tl: bataryası çok iyi :oke:

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
925 muhtemelen 16 gb yetmeyecektir çünkü söylediklerini in aynılarını bende yapıyorum ve artık hafıza dolu uyarılarından sıkılmaya başladım sıfırlamak için bahane arıyorum ( denim'i bekliyor) kesinlikle 32 gb almanı öneririm vodafone 32 gb olanın yapmıştı ama fiyatını bilmiyorum zaten fiyatlar düştü bildiğim kadarıyla. Yeni cihazlara da bi göz atmanı öneririm onlar daha ucuz giriş yapıyorlar :) ama benim için orta seviye de 925 en iyisi :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
925 muhtemelen 16 gb yetmeyecektir çünkü söylediklerini in aynılarını bende yapıyorum ve artık hafıza dolu uyarılarından sıkılmaya başladım sıfırlamak için bahane arıyorum ( denim'i bekliyor) kesinlikle 32 gb almanı öneririm vodafone 32 gb olanın yapmıştı ama fiyatını bilmiyorum zaten fiyatlar düştü bildiğim kadarıyla. Yeni cihazlara da bi göz atmanı öneririm onlar daha ucuz giriş yapıyorlar :) ama benim için orta seviye de 925 en iyisi :)
Şu an için ne tavsiye edersiniz peki ikinci el telefonlara mı yönelsem?
lumia 1320 al kardeşim hepsiburada.com'dan bak 799tl
920'den sonra tatmin eder mi?

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Şu an için ne tavsiye edersiniz peki ikinci el telefonlara mı yönelsem?

920'den sonra tatmin eder mi?
batarya olarak tatmin eder 3400mAh ve 6inç kamerası düşük ama güzel çekimler yapıyor yanlız gece çekimlerinde iyi değil :)

Üst Alt