Windows Phone8.1 bildirim merkezi,klasorler ve dahası

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
bilgi için teşekkürler.

PureFood

PureFood

Üye
bomba patlayacak inşallah tüm beklediklerimizi verirler.. teşekkürler..

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: güzel görünüyor

kaltintop

kaltintop

Üye
bu ekran görüntülerinin eski bir builde ait olduğu notu vardı bi sitede daha gelişmiş birşey çıkabilir yani ortaya. ortadaki imajda üstten açılan pencerede size sms, facebook mesajı vs. gönderen kişiye uygulamaya girmeden anında yanıt verme imkanı sunuyor.

ON9

ON9

Üye
Benimde çarklar dönüyor. güncelleme 16 Mb. Mobil bağlantı ile de güncelleyebilirsiniz. Hızlı ayarlar ve bildirimler için benim gönlümden geçen Insider benzeri bir yapı. Ana ekrandayken ekranı sola kaydırınca uygulama listesi geliyor. Ekranı sağa kaydırınca da Insider ekranı benzeri bir ekran gelerek wifi,hücresel veri, lokasyon, uçak modu gibi ayarlar tek tık ile açılıp kapatılsa çok harika olurdu. Ayrıca bu ekrana diğer ayarların kısayolları da atılarak çok kullanılan ayarlaya hızlı ulaşım
sağlanabilirse güzel olur.
Şu insider tarzı uygulamalar çok iyi ve hemen hepsini denedim. İnsider de karar kıldım. Yalnız kısayollara neden hiçbirinde tasarruf modunu açma kapama butonu koyulmamış çok merak ediyorum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler bilgi için inşallah sahte çıkmaz

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Hadi hayırlısı bakalım

sekajmer

sekajmer

Üye
bence sahte çıkmaz 2 resim çok amatörce çünkü :haha:

csH

csH

Üye
şu batarya göstergesi gelsin yeter bildirim merkezi istemiyorum :bablik:

luckysleven

luckysleven

Üye
alttaki 3 tuşun titreşimini kapatılması ve tema renkleri yada arka planın özelleştirilmesi hakkında hala bir bilgi yok dimi ?

skynet

Üye
Evet yaa şu titreşim olayına umarım bir çare bulmuşlardır :bakim:

dakamon

dakamon

Üye
Titreşimi de kapatınca pek tatsız olur S3 te de yoktu basıyormuyum basmıyormuyum anlayamıyorum valla :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood, ON9 ve suyunsesi
luckysleven

luckysleven

Üye
en azından titreşim seviyesini ayarlasak oda olur telefon titreşimi ile alttaki tuşların titreşimi farklı . bende alttaki tuşlara basınca zırt zırt diye ses çıkararak titriyor hatta 520 aldım geçen hafta onda da öyle .

BelaMonte

BelaMonte

Üye
direk windows phone xp versinler yeter.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
başka ortamlardaki ilişkileriniz bizi ilgilendirmiyor. Kişisel konularınızı özelden konuşarak çözebilirsiniz. maxicep.com forumlarında forum kurallarına uygun hareket etmenizi tavsiye ederim.

Bay H

Bay H

Üye
Paylaşılan yeni bilgilere göre bilinen fakat doğrulanmayan Bildirim Merkezi ve Cortana sesli asistan ismi açıklanmayan kaynak tarafından doğrulanmış durumda. Bildirim merkezini biraz aşağıya çekince hızlı ayarlar menüsü, tamamen aşağıya çekildiğinde ise bildirim geçmişi görüntülenecekmiş.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: papakudioflu

Üst Alt