Windows Phone Telefonda Skype Açamama

Sponsorlu Bağlantılar

• 7 Haziran 2018
  • 373 Okunma
  • 6 Cevap

1. 7 Haziran 2018 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Açsanız Bile Kasa Kasa Gider,Kasa Kasa Gitse Bile Sohbeti Sil Dersiniz 50 Saat Sonra Siler Öyle Acayip Bişey Yani :D

---
    Tabi Asıl Sorun Açılmaması Değil Gençler Yanlış Anlamayın.Bundan Önce 8.1 1020 Kullanıyordum Onda Tamamıyle Desteği Kesmişlerdi Hİç Açılmıyordu.Ulan Windows 10 a Geçtik Bundada Rezillik Diz Boyu.Hayır Açılıp Kastığınamı Yanarsınız Yoksa Açılmamasına Mı? Şimdi Çıkıp Sıfırla Diyenleriniz Olacak Onuda Yaptım Hatta Yapar Yapmaz Çektiğim Bir Video Bu. 2 Kez Sıfırladım Cihazi

Yazan: DarkredBlue61

Sponsorlu Bağlantılar
    BLasTeaR ve sinan yüksel bunu beğendi.
  2. 7 Haziran 2018 #2

MAERKEK

MAERKEK

Microsoft telefon piyasasına girmemeli idi . Nokiayı kullandı yine beceremedi. Halen bu tip (S40,S60,Lumia,asha) cihazların telif hakkını elinde tutmalarına rağmen destek vermeyip üstüne üstlük bu telefonların yazılımların bir çoğunu kaldıran rezalet bir firma telefon konusunda . Sanki eski telefonlar rakip olabilirdi bunlara . Neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim . Microsoft telefon ve telefon yazılımı konusunda cahil , rezil vs . benim gözümde.
    ---
    Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok . Daha kendi telefonunda kendi yazılımında kendi programını çalıştıramıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    sinan yüksel ve DarkredBlue61 bunu beğendi.
  3. 7 Haziran 2018 #3

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Öyle Olsa Yine İyi. 8.1 Den 10 a Geçtim Halen Rezaletler Devam Ediyor.Birçok Hata Var Cep Telefonunda. :D Hatta 8.1 de Çocuk Odası Vardı Yada 8.0 da Son Gelen Güncelleme İle Kaldırmışlar :D Abi Adamlar Güncelleme İle Bişey Ekler Benim Bildiğim Bunlar İse Kaldırıyor :D asfghjk

MAERKEK bunu beğendi.
  4. 7 Haziran 2018 #4

sinan yüksel

sinan yüksel
    Telefonu aç kapa :)
    Normal tarayıcıdan microsoft hesabı ile oturum aç orada skype seçeneği olacak oradan bir dene bakalım :hmmm
    < Resmi açmak için tıklayın >

MAERKEK ve DarkredBlue61 bunu beğendi.
  5. 7 Haziran 2018 #5

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Bunu Her Zaman Yapamam.Tıkladığımda Açılmıyorsa Buradan Microsoftun Tüm Çalışanlarının Alayını Saygıyla Selamlıyorum :bigstar:

MAERKEK bunu beğendi.
  6. 9 Haziran 2018 #6

BLasTeaR

BLasTeaR
    ooo Mağaza'ya bile girmiyor :S
    Resmen rezillik. Yazık ettiler güzelim cihazları

Son düzenleme: 9 Haziran 2018
    DarkredBlue61 bunu beğendi.
  7. 9 Haziran 2018 #7

DarkredBlue61

DarkredBlue61
    Skype Kitlendiği İçin Girmiyordu Mağazaya :D Aslında Normal Zamanlardada ÇoK Sağlıklı Çalıştığıda Söylenemezde Neyse :)

BLasTeaR bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/08/2019 - 13:46