Windows Phone bilgisine güvenenler içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone bilgisine güvenenler içeri
Tam açamadım konuyu özür dilerim.arkadaşlar sorunum lumia 820 sd kartımı görmüyor.mağazada.Fakat depolama alanında gözüküyor.depolama alanını sd kart yapıyorum resim çekiyorum resmi bulamıyorum

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:ah

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Tam açamadım konuyu özür dilerim.arkadaşlar sorunum lumia 820 sd kartımı görmüyor.mağazada.Fakat depolama alanında gözüküyor.depolama alanını sd kart yapıyorum resim çekiyorum resmi bulamıyorum

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

ardacumhur

ardacumhur

Üye
SD kartınızı NL820 içinde formatlamayı deneyin :good:

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Biçimlendirmeyimi

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Denedim fakat olmuyor

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Peki farklı bir hafıza kartı denediz mi yani sadece o hafıza kartında mı oluyor yoksa hepsinde mi?

serinaga

serinaga

Üye

Telefonun galeriden baktığında resim görünüyor mu ?
PC'den mi bakınca çıkmıyor resimler ? Tam olarak açıklarsan çözüm üretebiliriz ...

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda galeride gözükmüyor

Duran.Y

Duran.Y

Üye

Dosyalarını hafıza kartından pc ye kopyala sonra kartı biçimlendir pc de sonra kopyalams olduğun dosyaları tekrar hafıza kartına al öyle dene ben bi virüsten olduğunu düşünüyorum sorunun.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Deneyim olursa şimdiden teşekkür ediyorum

serinaga

serinaga

Üye

Peki telefonu hiç PC'YE bağlayıp baktın mı hafıza kartının içine bir şeyler kayıtlı mı diye ? Eğer hiçbir kayıt yoksa telefonunuzda başka bir hafıza kartı deneyin ...

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
Resimler pcde gözüküyor!

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞIM KONUYLA İLGİLİ PCDE GÖZKÜYO RESİMLER FAKAT TELDE GALERİDE GÖZÜKMÜYOR!MAĞAZADA SD KART GÖZÜKÜYOR!YANİ OYUN YÜKLEYEBİLİYORUM..

- - - Eklendi - - -

PCDE GÖZKÜYOR!!!

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Resimler pcde gözüküyor!

- - - Eklendi - - -

ARKADAŞIM KONUYLA İLGİLİ PCDE GÖZKÜYO RESİMLER FAKAT TELDE GALERİDE GÖZÜKMÜYOR!MAĞAZADA SD KART GÖZÜKÜYOR!YANİ OYUN YÜKLEYEBİLİYORUM..

- - - Eklendi - - -

PCDE GÖZKÜYOR!!!

Benim dediğimi yapınca düzelmedi mi.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
    Konu Sahibi
hayır kardeşim.

- - - Eklendi - - -

hyr kardeşim

serinaga

serinaga

Üye
Şimdi olayı çözmek için birkaç işlem yapmalısınız. Sorun Micro SD kartta mı yoksa telefonunuzda mı ? Micro SD kartı çıkartıp resimler çekin ve galeriden bakın, eğer resimleri görebiliyorsanız sorun bellek kartınızdan kaynaklanıyor. Ama halen galeriden resimleri göremiyorsanız telefondan kaynaklanıyor, resetleme gerekir ...

İsterseniz aşağıdaki konuyu bir inceleyin ...

http://www.maxicep.com/windows-phon...en-resim-video-ve-muzikler-cozumu-782100.html