Windows Phone 7 iphone kısaca os7

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 7 iphone kısaca os7
Merhabalar arkadaşlar sizlere simdiye kadar yayınlanan temaların en iyisini ve farklısnı paylasmak istiyorum windows phone 7 teması simdi iphone da hemde tum ozellikleriyle tamamen farklı neler mi gerekli tabi ki jailbreakli bir iphone nasıl yapıyoruz anlatıma geceyim.

-öncelikle cydiadan ''backboard'' adlı programı indiriyoruz ucretsizdir.
-programı indirdikten sonra programı acarak ''+'' simgesine tıklayın gecerli temanızın backupını alın ha gerek yok ben almak istemiyorum diyorsanız sorun yok.
- backboard adlı programı yukledikten sonra telefondan safariyi acıyoruz ve adres barına
* backboard://http://wyndrepo.googlecode.com/files/OS7Beta.zip * bu adres buyuk kucuk harfe duyarlı tamamını yazıp git diyoruz.
cihazınız otomatikmen backboarda yonlenecek.
karsınıza yes yada no secenekleri cıkacak yes diyerek dosyayı indiriyoruz direk olarak kendini backboard adlı proramla entegre edecektir.
- download işlemi bittikten sonra backboard programına tema otomatikmen yuklenecektir.
- tek yapmanız gereken temayı backboard dan secerek install demek kolay gelsin..
Emeğe saygı için bir teşekkür.
not:tamamen orjinal anlatımdır. bizzat denenmiştir

--------------- Ekleme ---------------

Uyarı: Backboard adlı programı ilk yuklediginizde + butonuna basarak gecerli temanızı kaydetmeyi unutmayın. Bu bir beta versiyonudur.

• Beğen
Tepkiler: brksnr, cptalperen ve okeane3110c

cptalperen

cptalperen

Üye
fazla da kullanışlı değilmiş :)

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
=) beta cunku .d

Kusadasitaxi

Kusadasitaxi

Üye
backupını almadim temayi win7 yukledim guzel hos tesekkurler peki
baska tema indirdim onu yukledigimde win7 bir tur gitmiyor ne yapmaliyim tsk.

carantinas

carantinas

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım sbsetting kurulu ise telefonunda sbsettingsi ac more- mobile substrate-os7 yazan yeri kapat cihazı yeniden baslat tamamdır.. sbsettings yoksa cydia ya gir removebackground yaz karsına removebackgruondsbsettings cıkacak onu yukle - parmagını ekranın sol ust kosesinden saga kaydır acılan menude verdigim yolu izle. kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt