Haber Windows market

Sponsorlu Bağlantılar

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Windows market
Az önce gelen mesajı paylaşıyorum arkadaşlar. Market günden güne eriyor resmen.
Size her zaman en iyi deneyimi sunmaya odaklanarak gelistirdigimiz Garanti Cep uygulamasi 18.01.2017 tarihinden itibaren Windows Store'da yer almayacaktir. Uygulamayi kullanmaya, IOS veya Android isletimli telefonlardan veya garanti.com.tr'den ulasabileceginiz Garanti Internet'ten devam edebilirsiniz.
Size her zaman en iyi deneyimi sunmaya odaklanarak gelistirdigimiz Garanti Cep Sifrematik uygulamasi 01.01.2017 tarihinden itibaren Windows Store'da yer almayacaktir. Telefonunuzu guncellediginizde veya uygulamayi silip tekrar yuklemek istediginizde, uygulama erisime acik olmayacaktir. Boyle bir durumda Garanti Cep Sifrematik Uygulamasini IOS veya Android isletim sistemine sahip farkli bir akilli telefonla devam edebilir veya artik SMS Sifre secenegi ile giris yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows 8.1 için destek kesilmiş olabilir. Öyle yada böyle wm10 için desteğe devam ederler.

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 950 ile markette uygulamanın ismini aratırsanız zaten çıkmıyordu. Kitaplığımdan girince bulup yükleyebildim geçen hafta.

• Beğen
Tepkiler: ddnet
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Resmen rezillik.
Yok yani bir geliştirici yahut firma, bir uygulamanın neden desteğini keser anlamıyorum!
Allah aşkına açık durmasının sana ne zararı var ki??
Bir de utanmadan diğer platformları önermiş. Seni de mi kiralayıp para veriyorlar Garanti?
Böyle firmaları desteklemeyeceksin, batsınlar beter olsunlar! :angry:

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, maydinmaydin, serinaga ve 2 diğerleri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Resmen rezillik.
Yok yani bir geliştirici yahut firma, bir uygulamanın neden desteğini keser anlamıyorum!
Allah aşkına açık durmasının sana ne zararı var ki??
Bir de utanmadan diğer platformları önermiş. Seni de mi kiralayıp para veriyorlar Garanti?
Böyle firmaları desteklemeyeceksin, batsınlar beter olsunlar! :angry:
Türkiye de batmayacak sektörlerin başında bankacılık hizmetleri geliyor. Sağolsun devletimiz de bu tip hareketlere izin veriyor. Koy yasaya tüm popüler mobil platformlar için uygulama desteğini bakalım böyle şeylere kalkışırlar mı!!!

Birde evrensel uygulama olayı varken bu işin içinde pislik aramak lazım.

Aslında kıllığına uygulamanın kurulum dosyasını indirip geliştirici modudan kuracaksın

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, ddnet, bozkirdangelen ve 1 kişi daha
yasirtaha

yasirtaha

Üye
hayır arkadaşlar wm 10 mağazasında da yok maalesef bundan sonrada olmayacağını mesaj atmışlar
bende silmiştim uygulamayı tekrardan bulamadım

rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Dün bankaya mail attım. İşleme almışlar. Dönüş yaptıklarında burada paylaşırım. Uygulamayı kullanan Windows kullanıcıları da şikayette bulunsun bence. Mail adresi: [email protected]

serinaga

serinaga

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ddnet, erhanercan ve sazobalı
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bankaların Windows Phone'u listeden kaldırmaları ve bundan sonra uygulama desteği vermemeleri Microsoft'un evrensel uygulamalar ve ağırlıklı olarak iş dünyasına hitap edecek olan Surface projesine tamamen aykırı bir hareket olur ve ben buna ihtimal vermiyorum. Telefon için olmasa bile bilgisayarlar için bile uygulama yayınlamaları gerekir ve yayınladıkları uygulama da zaten Microsoft'un tüm platformlarında çalışacak şekilde olacaktır. Şuan bazı uygulamalar markette görünmüyor ama var olanlar da gelişmeye devam ediyor. Facebook uygulamasına canlı yayın izleme desteği gelmiş mesela.

• Beğen
Tepkiler: ddnet, BLasTeaR ve sazobalı
rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Gelen yanıta bakın konuya ne kadar hakimler :)

Haklı Müşteri Hattı´na iletmiş olduğunuz 56823453 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir.
İOS 8 işletim sistemleri yeterli seviyede güncellenmediği için uygulamamızdaki geliştirmelerle uyumlu performans gösteremediği tespit edilmiştir.
Sizlere verdiğimiz hizmetin performansını önemsediğimiz için İOS 8 işletim sistemli cihazlar ve Windows işletim sistemli tabletlerden Garanti Cep uygulamasına erişim sağlanamayacaktır.
Dilerseniz, Garanti Cep´i destekleyen iPhone, iPad, Android telefon/tablet ve Windows Phone cihazlar veya Garanti İnternet´i kullanmaya devam edebilirsiniz.
Garanti İnternet´i kullanırken teknik bir sorunla karşılaştığınızda destek alabilmeniz için İnternet Destek Hattımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, 444 0 333 Alo Garanti Hattımızda, Sesle Yönlendirme Sistemi uygulaması devreye alınmıştır. Yapmak istediğiniz işleme en kısa sürede ulaşmak için, işlemi birkaç kelime ile ifade etmeniz yeterlidir. Örneğin ´ İnternet şubesine giriş yapamıyorum ´ diyebilirsiniz.
Saygılarımızla

og1907

og1907

Üye
Gelen yanıta bakın konuya ne kadar hakimler :)

Haklı Müşteri Hattı´na iletmiş olduğunuz 56823453 numaralı mesajınız değerlendirilmiştir.
İOS 8 işletim sistemleri yeterli seviyede güncellenmediği için uygulamamızdaki geliştirmelerle uyumlu performans gösteremediği tespit edilmiştir.
Sizlere verdiğimiz hizmetin performansını önemsediğimiz için İOS 8 işletim sistemli cihazlar ve Windows işletim sistemli tabletlerden Garanti Cep uygulamasına erişim sağlanamayacaktır.
Dilerseniz, Garanti Cep´i destekleyen iPhone, iPad, Android telefon/tablet ve Windows Phone cihazlar veya Garanti İnternet´i kullanmaya devam edebilirsiniz.
Garanti İnternet´i kullanırken teknik bir sorunla karşılaştığınızda destek alabilmeniz için İnternet Destek Hattımız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, 444 0 333 Alo Garanti Hattımızda, Sesle Yönlendirme Sistemi uygulaması devreye alınmıştır. Yapmak istediğiniz işleme en kısa sürede ulaşmak için, işlemi birkaç kelime ile ifade etmeniz yeterlidir. Örneğin ´ İnternet şubesine giriş yapamıyorum ´ diyebilirsiniz.
Saygılarımızla

Dilerseniz, Garanti Cep´i destekleyen iPhone, iPad, Android telefon/tablet ve Windows Phone cihazlar demişte parasını veriyorlarsa hemen alalım bir uygulama kullanacaz diye telefonmu değiştireceğiz.

• Beğen
Tepkiler: ddnet, maydinmaydin ve sazobalı
rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Benim bundan anladığım ios 8 demekle wondowsphone 8 demek istiyor heralde. Bu da demektir ki windowsmobile 10 ya da evrensel widows platformu için uygulama geliştirecekler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
valla cevap çok komik olmuş ama ışık var yine de.

• Beğen
Tepkiler: sazobalı
furyzer0

furyzer0

Üye
Benim bundan anladığım ios 8 demekle wondowsphone 8 demek istiyor heralde. Bu da demektir ki windowsmobile 10 ya da evrensel widows platformu için uygulama geliştirecekler.
İos 8 doğrudur whatsapp bile ios 7 altı çalışmıyor zaten ios 8 pek telefon yoktur. %1 bile yoktur.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

seydi53

Üye
Bence hesabı kapatıp başka banka ile çalışmak lazım. O Garanti Bankasının sorunu. Sebep olarak da mobil platformu kullanamıyorum deriz olur biter. Bu konuda kendini geliştirmesi gereken garanti bankası, windows değil....:)
Otomatik IBAN eft talimatı denen bir şey var, geçeriz iş bankasına,,, banka mı yok..

• Beğen
Tepkiler: serinaga, Krnl386, maydinmaydin ve 2 diğerleri

ddnet

Üye
Çok yazdım, banada gelen cevap mealen telefonunu değiştir yada tarayıcı kullan oldu...

İşten zaten bu ay sonu itibariyle çıkıyorum. Maaş hesabını bizzat gidip kapatacağım.

Send from mTalk on Windows 10 Mobile

• Beğen
Tepkiler: sazobalı ve Krnl386
yasirtaha

yasirtaha

Üye
bende mail attım bana numaranı ver arayalım dediler.
Verdim aradılar vatandaşla konuştuk adamlar bizi defterden silmişler maalesef.Yakın bir zamanda geliştirileceğinide sanmıyorum diye belirtti

• Beğen
rainman3545

rainman3545

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 mobile için uygulamasını güncelleyen banka var mı bildiğiniz? Hesabımı ve kartlarımı kapatıp o bankaya geçeceğim. Kapatırken de nedenini sorduklarında mobil uygulamayı kaldırdığınız için diyeceğim.

serifmstf

serifmstf

Üye
Windows 10 mobile için uygulamasını güncelleyen banka var mı bildiğiniz? Hesabımı ve kartlarımı kapatıp o bankaya geçeceğim. Kapatırken de nedenini sorduklarında mobil uygulamayı kaldırdığınız için diyeceğim.
QNB Finansbank var galiba sadece güncel olarak [emoji5]

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Vakıfbank da var ancak çok kullanışlı değil. Yani browserdan yapılan tüm işlemler yapılmıyor.

• Beğen

Üst Alt