Windows live messenger V5.5 s60 (2 ağustos 2009)

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Windows live messenger V5.5 s60 (2 ağustos 2009)
Merhaba.
Forumda bunun 5.1 versiyonu var ve çalışmıyor. Çinliler tarafından engel vuruldu sanırım. Size bütün msn adreslerini sorunsuz açan ve sorunsuz kullanabileceğiniz bir sürümünü sizlere sunuyorum. Dili ıngilizce ama içinde olan tanıtımlar ve bazı reklamlar daha önce olduğu gibi çin alfabesi ile yazılmış. Diğerinde yaşadığınız sorun burada yok, güle güle kullanmanızı dilerim

Resimler çince ama program ingilizcedir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: genc_azad, TatCeL, aslan64 ve 34 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Güncel paylaşım için teşekkürler Recep

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık :oke:

ozyksk

ozyksk

Üye
paylasım için tskler ellerine saglık

maxibrk

maxibrk

Üye
Bu konuyu açtım ama onaylamadınız. Bu ne biçim iştir yahu. Kırk yılda bir işe yarayalım dedik onu da onaylattıramadık :@

maxibrk

maxibrk

Üye
Olur..

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba.
Forumda bunun 5.1 versiyonu var ve çalışmıyor. Çinliler tarafından engel vuruldu sanırım. Diğerinde yaşadığınız sorun burada yok...
Onu register yapınca düzeliyor. Engel vurma falan değil.. ;)

deniz-17

deniz-17

Üye
ya deniyen oldumu çalışıyomu ekran görüntüleri buldum ama deniyemedim çünkü kontürüm yoktu:)
ekran görüntüleri;

buyrun buda indirme sitesi yani her markaya uygun bulabilirsiniz
nokia en baştan 2. sırada

ya lütfen deneyipte çalıştıra bilen varsa yazsın buraya:10numara:

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya deniyen oldumu çalışıyomu ekran görüntüleri buldum ama deniyemedim çünkü kontürüm yoktu:)
ekran görüntüleri;

programda bazı bölümler çince ama yazıların tamamı ıngilizce (ıngilizce dili seçilirse ).
Program çalışıyor, daha yeni paylaştık, çalışmazsa niye paylaşalım ki :)
Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

deniz-17

deniz-17

Üye
programda bazı bölümler çince ama yazıların tamamı ıngilizce (ıngilizce dili seçilirse ).
Program çalışıyor, daha yeni paylaştık, çalışmazsa niye paylaşalım ki :)
Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
çok teşekkürler GSM'mim :)
ya bunun tr de yapabilen varsa yapsın ya çok muhteşem olur o zaman:heyo::biggrin::D:maxicep:

MH_ZAFER

MH_ZAFER

Üye
Sagolasın Recep Kardeş... :) :oke:

maxibrk

maxibrk

Üye
çok teşekkürler GSM'mim :)
ya bunun tr de yapabilen varsa yapsın ya çok muhteşem olur o zaman:heyo::biggrin::D:maxicep:
Ben çevirmeye deniyorum ama sanırım bazı çevirmemem gereken yerleri de çeviriyorum onun için hata veriyo :(
Maxi editörleri acele edin:)

deniz-17

deniz-17

Üye
Ben çevirmeye deniyorum ama sanırım bazı çevirmemem gereken yerleri de çeviriyorum onun için hata veriyo :(
Maxi editörleri acele edin:)
biraz daha gayret yaparsın ya çok muhteşem olur

maxibrk

maxibrk

Üye
Öyle mi olur ki..:)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
ben bunun hiçbir sürümünü çalıştıramadım ki, tekrar soruyorum emin misiniz açtığına??
hayır çalışmadığı yetmezmiş gibi birde turbo msn in üzerine kurulduğu için onuda bozuyor... turbo enazından çalışıyor yanii....:lol

Sezgin 2

Üye
çalışıyor arkadaşlar şu anda...

deniz-17

deniz-17

Üye
ya arkadaşlar bi türlü giremedim ya conection failed diye bi yazı çıkıyor yardım edin lütfen
operatörüm turkcell dir
şu uyarı çıkıyor

IdontKnoW

Üye
arkadaşlar e65 kullanıyorum telefonun downloads menüsünden messenger live indirdim türkçe ve gayet güzel çalışıyor..merak ettiğim burdaki dahamı farklı

gececi61

gececi61

Üye
Ofli saol

6500 slide :)

6500 slide :)

Üye
arkadaşlar 6500 slide ye msn programı link indirecem ama hiç bi yerde bulamıyorum :( bana yardımcı olurmusunuz...

Üst Alt