Windows Live Messenger %100 Türkçe (5130 XpressMusic in orjinal programı) diğerlerinden farklı!!

Sponsorlu Bağlantılar

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Windows Live Messenger %100 Türkçe (5130 XpressMusic in orjinal programı) diğerlerinden farklı!!
telefonun kendinde vardı. arka planda çalışıyor. müthiş bi program tamamı türkçe üreten microsoft:D

çalışmazsa jad dosyasını silin tekrar deneyin...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mqeen, ibocan123, Kobra_FighterTR ve 23 diğerleri

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Turkcell ile denedin mi ne kadar veri harcıyor ?

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
arkadaşım benim telefonda da var kendiliğinden yüklü ama kullanamıyroum turkcell ayar göndermio neden ??

şahin1987

Üye
kardeş üzgünüm :( program çalışmıyor ama yinede paylaşım için teşek kürler :)

tmr1903

tmr1903

Üye
sağol deniycem benimkinde yoktu :D

tugay91

tugay91

Üye
sağol deniycem benimkinde yoktu :D[/QUO

arkadaşım telefonun yeni yazılımını yüklersen (v6.65) msn programıda onun içinde yükleniyor telefona. bende versiyonu yükselttim banada yüklendi windows live ama hattımda bi problem var internete bağlanamıyorum bu yüzden hiç deneyemedim çalışıp çalışmadığını hattım turkcell

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Sağolasın

hypertech

hypertech

Üye
ya arkadaşım bu programda jar ve jad dosyası var 2 sini yükleyin ardışık olarak ole çalışır

--------------- Ekleme ---------------

slm bana 5130 versiyon atacagım nokia com tr dışında adres verirmisin v6,65 için bulamıyorum tşkler

joker_90

joker_90

Üye
5610 da calısırmı hangı msnı yuklesem hıcbırı calısmadı.......

umutcaa_89

umutcaa_89

Üye
teşekürde kardeş yazılım sım falan diyo acılmıyo anlıyacagın yinede teşkür

carizma_bursa

Üye
5130 da denedim ama çalışmıo

spektrumm

Üye
sağol deniycem benimkinde yoktu :D[/QUO

arkadaşım telefonun yeni yazılımını yüklersen (v6.65) msn programıda onun içinde yükleniyor telefona. bende versiyonu yükselttim banada yüklendi windows live ama hattımda bi problem var internete bağlanamıyorum bu yüzden hiç deneyemedim çalışıp çalışmadığını hattım turkcell
telefonun yeni yazılımı nasıl oluyor nereden yükleniyor ?

onnurcan

Üye
saol kardeşim

meral guler

Üye
arkadslar ya msneyi yükliyemiyorum ban yardımci olursanız sewinirim programı neten yükledim yanlıs calımıyorur cwp alırsam sewinirm

karakartal44

karakartal44

Üye
Teşekkürler...

esat1470

Üye
paketi nerden alıcaz aveanın ve ne kadar

oktay6158

Üye
yavv kardesssımm bunuu calısanını koysanda hevesmız kursagımızda kalmasaaaaa calısanını bulursan gusel olur

--------------- Ekleme ---------------

kardes jad ınıda sıldımm calısmıoo jadınada koydumm calısmııoıo kımnde calısıoo s40 larda solesın

birol52

Üye
bır ıse yaramıyo

Üst Alt