Windows Live Güncelleniyor (Windows Live Suite 2008)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


Microsoft'un web hizmetlerine yeni soluk.

Microsoft, web tabanlı Windows Live hizmetlerinin yeni sürümlerinin betasını yayınlamak üzere...


Microsoft yakın bir zamanda Live-hizmetlerinin yeni sürümünün betasını yayımlamak istiyor. Özellikle Windows Live Messenger, Hotmail, Photogallery ve Mail yeniden düzenlenecek.

Microsoft uzmanı Mary-Jo Foley'e göre geliştiriciler tekil uygulamaları birbirleriyle ve işletim sistemi ile daha sıkı bir şekilde bütünleştirmek istiyor. Özellikle Internet Explorer bu konuda büyük bir rol oynayacak, zira tarayıcı uzun süredir birçok Live-hizmetine erişimi sağlıyor. Foley'in weblog'unda yazdıklarına göre hizmetler yoğun bir biçimde kullanıcı profilleri ile bütünleştirilecek. Windows Live hizmetleri en azından Facebook ve StudiVZ gibi sosyal networkların karakterlerine sahip olacak.

Beta sürümlerin yayımlanması ile bu ay içinde çıkacak Internet Explorer 8 Beta 2 ve Vista halefi Windows 7 hakkında da bazı bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Microsoft gelecekte masaüstü yazılımlarını web uygulamaları ile daha sıkı bir şekilde bütünleştirmeyi planlıyor.

Download::
 
OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
paylaşım için saol
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica Ederim... (:
 
dada21

dada21

Üye
teşekkürler
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica Ederim... (:
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çok Güzel Ama Türkçe Yaması Beklenmeli.
 
Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Oda Yolda Yakında Piyasaya Düşer...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt