Windows 8.1

• 10 Eylül 2013
  • 1328 Okunma
  • 28 Cevap

1. Dün Windows 8.1'in tam sürümü çıkmış. Onu internnetten mi yükliyeceğim yoksa kendi kendine güncellencek mi?
    Ve 8.1 mi yoksa 8 mi daha iyi?

Yazan: Uhops
  2. Lisandli win 8 sahibi iseniz 18 ekimde guncelleme ile gelir
    8.1 metro arayuzunde onemli iyilestirmeler var

3. fu ll sürüm ama cra ck ile?

4. csH

csH
    windows 8.1 final sürümü sızdırıldı şu an var bende istersen torrent linkini atabilirim

5. Bu windows8 e yama gibi bişey mi yoksa windows 8 yükler gibi sistemi baştan mı yüklicez?

6. csH

csH
    baştan yuklenecek 3.59gb lik bir dosya

7. Aynı win8 formatı gibi mi?

8. csH

csH
    evet aynısı

9. :hmmm o zaman ben yüklemem heralde bi format ihtiyacam olduğunda yüklerim. Sen genede linki özelden yolla dvd'ye yazayım.

10. csH

csH
    ok:spr

11. Burak nasıl kullanıyorsun win. 8i bir ben alışamadım. :ehe

.caner. bunu beğendi.
  12. Ha bide :tşk:
    Ne kadar süre kullandın?

13. 1 ay kadar. Ondan sonra tekrar win 7'ye döndüm.

14. 3 gün kullandım bağımlısı oldum. Bi ara mecbur 7 ye döndüydüm sonra tekrar hemen 8 e geçtim :D 8.1 için yeniden sistem yüklemek gerekmeseydi güzel olacaktı ama

15. :ehe

16. Tekrardan dene bence direk 8.1 kur. Hem hızlı hem göze estetik zevk veriyor. :oke:

17. ya o değilde wp 8.1 ücretli olacakmış yani 199.99 dolar olacakmış ya simdi bizim buna yeniden paramı ödememiz gerekiyor yoksa ücretsiz windowstan update yapabilecekmiyiz

18. csH

csH
    ücretsiz update yapabileceksin o yeni alacaklar için sanırım

19. Şuan kullanan var mı acaba?

20. 8.1 final derken :blink: bu arada formata gerek yok istersen güncelleme olarak alabiliyosun 8.1i. dosya program ve ayarlar kalabiliyo yada direk format atıp dosyalarını windows.old a taşıyor.
    ---
    ben şuan 8.1 pro build 9600 kullanıyorum ama?

Yüklüyor...
17/11/2018 - 08:29