Windows 8.1

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1
Dün Windows 8.1'in tam sürümü çıkmış. Onu internnetten mi yükliyeceğim yoksa kendi kendine güncellencek mi?
Ve 8.1 mi yoksa 8 mi daha iyi?

ismailnayir

Kapalı Hesap
Lisandli win 8 sahibi iseniz 18 ekimde guncelleme ile gelir
8.1 metro arayuzunde onemli iyilestirmeler var

csH

csH

Üye
windows 8.1 final sürümü sızdırıldı şu an var bende istersen torrent linkini atabilirim

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
csH

csH

Üye
baştan yuklenecek 3.59gb lik bir dosya

csH

csH

Üye
evet aynısı

csH

csH

Üye
ok:spr

FeLonieS

FeLonieS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner.
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
1 ay kadar. Ondan sonra tekrar win 7'ye döndüm.
3 gün kullandım bağımlısı oldum. Bi ara mecbur 7 ye döndüydüm sonra tekrar hemen 8 e geçtim :D 8.1 için yeniden sistem yüklemek gerekmeseydi güzel olacaktı ama

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Tekrardan dene bence direk 8.1 kur. Hem hızlı hem göze estetik zevk veriyor. :oke:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya o değilde wp 8.1 ücretli olacakmış yani 199.99 dolar olacakmış ya simdi bizim buna yeniden paramı ödememiz gerekiyor yoksa ücretsiz windowstan update yapabilecekmiyiz

csH

csH

Üye
ya o değilde wp 8.1 ücretli olacakmış yani 199.99 dolar olacakmış ya simdi bizim buna yeniden paramı ödememiz gerekiyor yoksa ücretsiz windowstan update yapabilecekmiyiz
ücretsiz update yapabileceksin o yeni alacaklar için sanırım

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Şuan kullanan var mı acaba?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
8.1 final derken :blink: bu arada formata gerek yok istersen güncelleme olarak alabiliyosun 8.1i. dosya program ve ayarlar kalabiliyo yada direk format atıp dosyalarını windows.old a taşıyor.ben şuan 8.1 pro build 9600 kullanıyorum ama?

Üst Alt