Windows 8.1 Metro Uygulamaları Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 Metro Uygulamaları Yardım
windows 8.1 pro işletim sistemi kulanıyorum mağzadan indirdiğim çoğu uygulama açılmıyor yükleniyor simgesi öyle dönüyo dönüyo saatlerce bekliyorum açılmıyor ve mağzada arama yapmak için herhangi bir tuşa bastığımda mağzadan atıyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

ismail

ismail

Üye
bende de atıyo mağazadan arama yaparken :)

Invoke

Invoke

Üye
Ben de sorun yok @İsmail :bleh:

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
hangi hangisi 8.1i kurdun link sallasana bana :D

sallayamam hacı, neden?
1.İlk yayınlandığı gün indirmiştim torrentten şimdi onu bulamam.
2.Senin torrentin yok :bleh:
3.ttnet aile koruma, güvenli internet bilmem nesi koymuş, kaldıramadım da torrent sitesine giremiyorum :D

• Beğen
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
şimdide windows ile gelen hava durumu çalışmıyor ve ctrl a,c,v,x hiçbiri işlemiyor

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
şimdide windows ile gelen hava durumu çalışmıyor ve ctrl a,c,v,x hiçbiri işlemiyor

Ayarlarda windowsu sıfırla fabrika ayarlarına dön gibi bir seçenek olacak istersen onu dene. Verilerin silinir, sanıyorum.

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
sorunu düzelttim Değerlendirme Kopyası yazan yazıyı kaldırmak için kayıt defteriyle oynamıştım yaptığım ayarları geri alınca düzeldi :D

csH

csH

Üye
ahaha bendede aynı :D
windows u etkinleştirdikten sonra değerlendirme kopyası yazısını kaldırmak için watermark kullandınız mı?pardon son mesajı görmemişim :D
aynı sorun bende de olmuştu değerlendirme kopyası yazısıyla oynamayınca sorun çıkmıyo duvar kağıdının o kısmını beyaza boyadım tek çare bu :D

• Beğen
ismail

ismail

Üye
windows u etkinleştirdikten sonra değerlendirme kopyası yazısını kaldırmak için watermark kullandınız mı?pardon son mesajı görmemişim :D
aynı sorun bende de olmuştu değerlendirme kopyası yazısıyla oynamayınca sorun çıkmıyo duvar kağıdının o kısmını beyaza boyadım tek çare bu :D
evet watermark kullanmıştım

Üst Alt