Windows 7 demi sıkıntı PC'demi?

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 demi sıkıntı PC'demi?
Pc alalı 5-6 ay oldu.Önceden daha az sürede açılırken şimdi daha geç açılıyor. Şöyleki hoş geldiniz yazısı geliyor.devamında normal bi şekilde masaüstü geliyor.Ama sıkıntı burda güya açıldı 3 dk bekliyorum işlem yapmasını ne wifi bağlanıyor nede bilgisayarım belgeler mozilla vb. hiçbirşey açılmıyor alıp aşşa atıcam o olcak biri yardım etsin HDD sıknıtılı dediler ama yenisini almak istemiyorum şuan msconfig hepsini kaldırıp denedim düzelmedi format yeni atıldı 4 gün oldu biri yardımcı olabilirmi acaba?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
D'ye erişim hızlı mı acaba? oraya kursan birde sistemi..

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Format :halay3:

Invoke

Invoke

Üye
Win8.1 kur. :D

Invoke

Invoke

Üye
Torrent :D

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
0MG90

0MG90

Üye
8.1 çok hızlı kur onu

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Torrentten 8.1 preactiveted.iso indir. .iso yu flashbelleğe ya da dvdye yaz. Bu işlem için "universal usb installer" kullanabilirsin. Sonra flashı ya da dvdyi pcye tak, pc açılırken flashtan ya da dvdden boot et. Sonra kurulum ekranı gelecek.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Pc özelliklerni yazsana
lenovo g580 (20150)
nvidia 710m
i5 3230m
500 GB HDD
4 GB 1600 mHz RAM
Torrentten 8.1 preactiveted.iso indir. .iso yu flashbelleğe ya da dvdye yaz. Bu işlem için "universal usb installer" kullanabilirsin. Sonra flashı ya da dvdyi pcye tak, pc açılırken flashtan ya da dvdden boot et. Sonra kurulum ekranı gelecek.
torrent yasaklanmadımı ya :S sansür falan dediler 1500TL dediler ?
bide torrent linki bulamadım atarmısın enterprise var x64 tabanlı var professional falan kafam karıstı hangisi yaw ?

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Yok yav dedikodu onlar. Sen 64bit mi istiyorsun 32bit mi? Sistemde kaç gb ram var?

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Yok yav dedikodu onlar. Sen 64bit mi istiyorsun 32bit mi? Sistemde kaç gb ram var?
lenovo g580 (20150)
nvidia 710m
i5 3230m
500 GB HDD
4 GB 1600 mHz RAM
yukardaki mesajda vardıki zaten :/
64-bit isterim :)

Invoke

Invoke

Üye
attım özelden, seed düşmüş biraz ama idare et. =P :D

• Beğen
BrainHacker

BrainHacker

Üye
lenovo g580 (20150)
nvidia 710m
i5 3230m
500 GB HDD
4 GB 1600 mHz RAM
torrent yasaklanmadımı ya :S sansür falan dediler 1500TL dediler ?
bide torrent linki bulamadım atarmısın enterprise var x64 tabanlı var professional falan kafam karıstı hangisi yaw ?
Allahallah.. Pc orta seviye ama neden sorun oldu :hmmm

• Beğen
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Hmm bbikac program önersem ?
tabiki Advanced System Care 7.1 Pro var ama pek işimi görmüyor yani ne biliyim aynı işleri bende yapardım başka bildiğin sağlam varsa tabi kullanırım neden olmasın :)

Üst Alt