Windows 10 Windows Update Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Windows Update Sorunu
Selamlar MaxiCep ailesi size ufak bir sorunum için sizden yardım isteyeceğim.

Ben Windows 10 LTSC Build 1809 kullanıyorum elimde lisans anahtarı olmadığı için KMSPico kurdum ama şimdi Windows Update sunucu hatası veriyor çözümünü bilen varsa yazın lütfen

AYRICA SADECE ÇÖZÜM ÖNERİSİ OLAN YAZSIN NEDEN KORSAN KULLANIYORSUN GİBİSİNDEN YORUMLAR İSTEMİYORUM

Ekran Görüntüleri

PALA.

PALA.

Üye
Tekrar kurulum yap, ayrıca bu sürüm 90+90+90 olarak 270 gün kullanılır, yasal olmayan aktivasyonları denemeyin.

1,5 liraya bile key satıyorlar, al bir tane win 10 pro
3.75 lira

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Korsan Kullanırsan Böyle Olur.Kullanmazsada Olur Bu Microsoftun Neyse :ah Bu Bırak10 u Geçen 8.1 de Sorun Yaşadım.Sürücüleri Güncelledi Şaçamaladı Pc.Benim Bildiğim Güncelleme Yenilik Hız Dmektir Bunlar Aksine Çalışıyor:close_tema:

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Bırak10 u Geçen 8.1 de Sorun Yaşadım.
Bugüne kadar 12-13 tane w10 sürümü çıktı, öncekiler tek işletim sistemiydi, artık isim değil version değişikliğine gidiliyor. O sebeple kullanıcının arada göremediği yada görmek istemediği w8.1 den sonra 12-13 tane daha sürümü çıkmasıdır. Buna o sebeple yeni işletim sistemi demek yersiz olur.
Senin yapacağın iş eğer w8.1 de güncelleme kaynaklı sorun yaşadıysan, soruna neden olan güncellemeyi tespit edip kaldırmak yada kontrollü yüklemek.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bugüne kadar 12-13 tane w10 sürümü çıktı, öncekiler tek işletim sistemiydi, artık isim değil version değişikliğine gidiliyor. O sebeple kullanıcının arada göremediği yada görmek istemediği w8.1 den sonra 12-13 tane daha sürümü çıkmasıdır. Buna o sebeple yeni işletim sistemi demek yersiz olur.
Senin yapacağın iş eğer w8.1 de güncelleme kaynaklı sorun yaşadıysan, soruna neden olan güncellemeyi tespit edip kaldırmak yada kontrollü yüklemek.
İşte Onu Ben Değil Microsoft Yapmalı :bilmm Bende NApıyorum Hiç Yüklemiyorum :cigara:

Üst Alt