windows 10 yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

alfabetes

Üye
    Konu Sahibi
windows 10 yükleme sorunu
arkadaşlar merhaba fabrikadan windows 8 çıkışlı olan laptobuma windows 10u geçen sene rahatça yüklemiştim dün format attım dolayısıyla windows 8 e düştüm tekrar windows 10 yüklemek istediğimde ``bu aracı çalıştırırken bir sorun oluştu`` şeklinde hata aldım çok araştırdım herkes farklı birşey söylemiş netice olarak beceremedim.şimdi başka pc den windows 10 yükleme usb si oluşturuyorum.sorum şu windows 10 u kurarken benden lisans anahtarı istediğinde ne yapmam gerekiyor o adımı atla seçeneği ile devam edersem kullanacağım windows 10 tam sürümmü olacak yoksa kısıtlımı kullanacağım ya da daha önce yüklediğim tam windows 10 un lisans anahtarını öğrenmenin bir yolu varmı ne yapmam gerekir arkadaşlar.pc başında bekliyorum :gulumseme2: şimdiden teşekkür ederim.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
arkadaşlar merhaba fabrikadan windows 8 çıkışlı olan laptobuma windows 10u geçen sene rahatça yüklemiştim dün format attım dolayısıyla windows 8 e düştüm tekrar windows 10 yüklemek istediğimde ``bu aracı çalıştırırken bir sorun oluştu`` şeklinde hata aldım çok araştırdım herkes farklı birşey söylemiş netice olarak beceremedim.şimdi başka pc den windows 10 yükleme usb si oluşturuyorum.sorum şu windows 10 u kurarken benden lisans anahtarı istediğinde ne yapmam gerekiyor o adımı atla seçeneği ile devam edersem kullanacağım windows 10 tam sürümmü olacak yoksa kısıtlımı kullanacağım ya da daha önce yüklediğim tam windows 10 un lisans anahtarını öğrenmenin bir yolu varmı ne yapmam gerekir arkadaşlar.pc başında bekliyorum :gulumseme2: şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba.
-Öncelikle, Format olayını Windows 10 sürümün Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma > Bu bilgisayarı sıfırla kısmından da bilgisayarınızı Sıfırlayabilirsiniz (bildiğimiz telefonu temiz sıfırlamak gibi) tabi o kısımda seçenekler mevcut neler yedeklensin, neler silinsin hepsi o adımlar da mevcut.

-Windows 10 ile beraber girdiğiniz Microsoft Hotmail hesabına Orijinal W10 lisans anahtarınız tanımlanmış oldu.
Yani siz W10 kurup MS hesabızla giriş yapınca sisteminiz orijinal olacaktır.
Ayriyetten de lisans anahtarınız anakarta gömülüdür, onu da programla öğrenebilirsiniz.

Takıldığınız bir yer olursa lütfen beni etiketle/alıntıla, seve seve yardımcı olurum.
İyi forumlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Tufkan ve androfilex
Tufkan

Tufkan

Üye
Orjinal kullanıyorum kafam rahat :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt