Püf Noktası Windows 10 Mobile Yeniliklerini Tanıyalım

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
güncellemeye az kaldı millet sabır
güncellemeye az kaldı millet sabır

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bu w10 da açılıştaki sim kilit kodunu(pın kodu)nasıl kaldırıyoruz,o ayarı bir türlü bulamadım.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefon Arama ekranına girip ... noktadan ayarlar menüsüne gidip oradan yapabilirsiniz. (Elimde wp telefon yok. 620 kullanılırken oradan yapabiliyordum)

saynesim

saynesim

Üye
Pc gibi olursa süper şeyler çıkacak ortaya umarım güzelliği telefonlarda yaparlar

utt2

utt2

Üye
Geç gelecek gibi

Nirvana92

Nirvana92

Üye
şuan kararlı sürümü alan cihaz var mı ayrıca alamayacagı kesin olan cihaz var mı?

necdetbulut

necdetbulut

Üye
kutucukların olmamasını istemekle neyi amaçlamayı düşünüyorsunuz peki? başlangıç ekranı olmasın o vakit. onun da kolayı var, başlangıç ekranına hiç bir uygulamayı pinlemezsiniz, uygulamalara girmek için ekranı sağa kaydırıp tüm uygulamalar arasından girersiniz. buyrun size boş bir başlangıç ekranı :) belki sistem en az 1 tane koymayı mecbur kılıyordur belki onu bilemicem hiç denemedim :D
Bu dediğin sistemi sen yaptınmı dene gör o şekilde boş ekran görürsen bana bir resim at

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
şuan kararlı sürümü alan cihaz var mı ayrıca alamayacagı kesin olan cihaz var mı?
Kararlı sürümü daha yayınlanmadı ki!
Microsoft menşeili cihazlar daha önce alır kararlı sürümü . Nokia menşeili lumialar ise donanım özelliklerine göre wp 10 güncellemesi alacak.
Diğer oem üreticilerininin cihazları için ne yalan söyleyeyim pek umutlu değilim. Htc zaten sabıkalı wp de. Samsung desen günlük!!! android cihaz üretmekten wp ile hiç alakası yok desem yalan olmaz..

Üst Alt