Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Perşembe gününe ümidim vardı.
Bu kadar beklettiklerine göre
1- Sorun var onunla ilgileniyorlardır...
2- Önemli yenilikler var, onlarla ilgili düzenleme, çalışma yapıyorlardır...
Tabi 2 ncisini tercih ederim.
amerikada geçen hafta tatildi o yüzden dir. Kendilerini dağıttıklarından bir haftada anca toparlarlar. Sisteme ondan sonra bakarlar. Ne demişler önce can sonra canan :ehe

Bay H

Bay H

Üye
Lumia 730 du 830 du bunlarda bulunan LED i aktif edebilmek için bir yöntem bulunmuş, denemek isteyenler aşağıdan erişebilir.

.can dosyasını indirip birkaç sayfa önce paylaştığım iutool ile yüklemeniz gerekmekte.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
ko4fun

ko4fun

Üye
Lumia 730 du 830 du bunlarda bulunan LED i aktif edebilmek için bir yöntem bulunmuş, denemek isteyenler aşağıdan erişebilir.

.can dosyasını indirip birkaç sayfa önce paylaştığım iutool ile yüklemeniz gerekmekte.
bunu nasıl yapacağımızı gosteren bi resimli anlatım konusu varmı acaba

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

dostum ayrı bir konu olarak açıp orada birleştirsen daha iyi olmaz mı?

sahanemir

sahanemir

Üye
çok güzel bir konu ama biri orada biri burada zor.. arkadaşın dediği gibi lütfen ayrı bir yerde konu açılsın... emeğinize sağlık.

ZUK Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar bu MS ya iyicene kafayı yedi, ya da dalga geçiyor bizimle :( L1520'ye Continuum özelliği geldi mi ki bana bu değerlendirmeyi soruyorsun ? Az evvel Continuum özelliğinden ne kadar memnun olduğumu soruyor bana geri bildirim olarak :) Yoksa yoksa Continuum geldi mi ki L1520'ye de benim haberim yok :allalla:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Arkadaşlar bu MS ya iyicene kafayı yedi, ya da dalga geçiyor bizimle :( L1520'ye Continuum özelliği geldi mi ki bana bu değerlendirmeyi soruyorsun ? Az evvel Continuum özelliğinden ne kadar memnun olduğumu soruyor bana geri bildirim olarak :) Yoksa yoksa Continuum geldi mi ki L1520'ye de benim haberim yok :allalla:
Dalga geçmişler sanki.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
hayaleturk

hayaleturk

Üye

735 de oluyor mu bu?

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye

bi şeyleri yanlış yaptım galiba :d::ah

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bi şeyleri yanlış yaptım galiba :d::ah
Ayrı bildirim ledi olmayan ama donanım tuşları olan cihazlarda başlangıç tuşu bildirim ledi olarak çalışıyormuş. Bence böyle daha iyi :D

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Ayrı bildirim ledi olmayan ama donanım tuşları olan cihazlarda başlangıç tuşu bildirim ledi olarak çalışıyormuş. Bence böyle daha iyi :D
Bence de güzel ama yanıp sönmüyor sadece yanıyor bir de ilk açıldığında bildirim olmadığı halde yanıyordu sonradan düzeldi de hala tuhaflıklar var :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wp 10 nin son sürümünde fotoğraflar uygulamasının son güncellemeden sonra yeni şeyler geldimi, pc sürümünde baya değişiklikler var

L920i ile gönderildi.

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
wp 10 nin son sürümünde fotoğraflar uygulamasının son güncellemeden sonra yeni şeyler geldimi, pc sürümünde baya değişiklikler var

L920i ile gönderildi.
pc de açık tema gelmiş mobilde göremedim güncellemeyi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
pc de açık tema gelmiş mobilde göremedim güncellemeyi
benim telefonda beyaz ama düzenleme ayarları falan pc de bir çok şey değişti, şuan onlar olmadığı için sizlere sorayım dedim aysını gören var mı diye

L920i ile gönderildi.

furyzer0

furyzer0

Üye
Telefona daha gelmedi sanırım duzenleme seçenekleri falan.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Telefona daha gelmedi sanırım duzenleme seçenekleri falan.

büyük değişim olduğu için gelmiştir belki diyordum bu düzenlemeleri telefona aktarmak ne kadar zor olabilir bir getiremediler

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Selam arkadaşlar l820 redstone son sürüm yapısını kullanıyorum da göz atma ekranı çalışmıyor boş ekran açılıyor göz atmayı açınca, çalışması için bişeyler yapılabilir mi

mTalk'tan gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
büyük değişim olduğu için gelmiştir belki diyordum bu düzenlemeleri telefona aktarmak ne kadar zor olabilir bir getiremediler
Gelir de ne zaman gelir o muamma. Sonuçta ekstra bir şey gerekmiyor aynı uygulama mobilde de çalışıyor sadece ara yüzü ayarlamaları gerek.

Üst Alt