Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
Project Neon, Redstone 3 ile hayata geçmesi beklenen yeni tasarım dili/anlayışı.
Metro 2.0 olarak da görebilirsiniz deniyor.

Akıcı, daha fazla animasyonlu ve güzel geçişlerin olmasının beklendiği aktarılıyor.

Tarih konusunda ise en erken Nisan Mayıs deniyor, o da olur da Microsoft ilk Redstone 3 yapılarında bunu kullanıma sunarsa.

Belki güzel şeyler görürüz

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ddnet

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Nisan deniyorsa normal kullanıcıya ulaşması ağustosu bulur

remzi33

remzi33

Üye
Ağustos biraz iyimser oldu sanki. Bence MS adam akıllı özellikleri Surface Phone ile verecek (bence de öyle yapmalı zaten). Daha gelişmiş, özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, üst seviye donanım ve sağlam özellikler ile gelirse tutunabilir.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ağustos biraz iyimser oldu sanki. Bence MS adam akıllı özellikleri Surface Phone ile verecek (bence de öyle yapmalı zaten). Daha gelişmiş, özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, üst seviye donanım ve sağlam özellikler ile gelirse tutunabilir.
yazılımsal özellikleri donanıma bağlama huyundan vaz geçerse şansı var. Eski kullanıcıları içinde Microsoft bir güzellik yapmalı aslında. Eski lumianızı getirin , surface phoneye % xx indirim alın gibi. Tabi fiyatı 4-5 bin yapmamalı!!!

• Beğen
Tepkiler: symbianbelle, ddnet, bozkirdangelen ve 2 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yakında uygulama verilerini sıfırlama özelliği gelebilir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: furyzer0, dark_13, Krnl386 ve 6 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye
Amin inşallah. Gereksiz verileri depo yapıp şişen uygulamaları rahatlatırız bu sayede

• Beğen
Tepkiler: Krnl386, ceza87 ve ddnet

ddnet

Üye
yazılımsal özellikleri donanıma bağlama huyundan vaz geçerse şansı var. Eski kullanıcıları içinde Microsoft bir güzellik yapmalı aslında. Eski lumianızı getirin , surface phoneye % xx indirim alın gibi. Tabi fiyatı 4-5 bin yapmamalı!!!

Türkiye'de olmaz bu malesef..

Lumia 640xl kararlı sürüm'den MTALK aracılığı ile gönderildi...

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, dark_13, Krnl386 ve 3 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye
  • Beğen
Tepkiler: erhanercan ve Krnl386
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Uygulamanın eklentilerini ve indirilebilir içeriğini görme/filtreleme olayı iyiymiş :oke:

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yeni yapı bugün mü gelir, yoksa perşembe akşamı mı?

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Yeni yapımı gelecek bu hafta? Gerçi gelse ne olur ki sadece sürüm numarası değişiyor başka bir numara yok. Androide ve ios'a mükemmel yazılımlar yapıyor bize bişey yok.

• Beğen
Tepkiler: DenizhaNq ve Krnl386
eRdaL.

eRdaL.

Üye
Uzun zaman aradan sonra bi süre wp kullanacağım l925 e wp10 nasıl kurabilirim daha önce windows insider den yapabiliyordum ama şimdi yapamadım

gkhntlbs

Üye
Bugünde yeni yapı yok belli oldu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yeni Yapı üzerinde bazı hatalar bulunduğu ve bu hataların giderilerek bu hafta yayınlanmasının planlandığı açıklandı.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve erhanercan
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yeni Yapı üzerinde bazı hatalar bulunduğu ve bu hataların giderilerek bu hafta yayınlanmasının planlandığı açıklandı.
Umarım sağlam bir yapı gelir bu sefer, son iki yapıyı ben pek kullanışlı bulmadığımdan dolayı kararlı surum kullanıyorum.

1520 ile mTalk'tan gönderildi

mp2934

mp2934

Üye
Umarım sağlam bir yapı gelir bu sefer, son iki yapıyı ben pek kullanışlı bulmadığımdan dolayı kararlı surum kullanıyorum.

1520 ile mTalk'tan gönderildi
son yapı bana şarj konusunda çok iyi geldi ama çok takılma ve takılı kalma oluyor özellikle yazı yazarken

serinaga

serinaga

Üye
Yeni yapı halen yok galiba, sanırım haftanın son gününe saklıyorlar ...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bugünkü konumuz Yapı 14977 :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve serinaga

Üst Alt