Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: serinaga ve suyunsesi

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Aslında bazı ek özellikler ile sistemin eksikleri, gerekli olan uygulamalar ile de mağazanın eksiliği giderlerilse çok hoş bir Sistem ve güzel telefonlar oraya çıkardı.

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Facebook uygulaması şuan çok akıcı ve hızlı. Keşke tüm uygulamalar bu şekilde yapılabilseydi.

Krnl386

Krnl386

Üye
Facebook uygulaması şuan çok akıcı ve hızlı. Keşke tüm uygulamalar bu şekilde yapılabilseydi.
Facebook uygulaması telefonu aldığımdan beridir ilk girişte hep atıyor, ikincide giriş yapıyor. Sanırım o da uygulamanın 2 GB Ram istemesi. Çünkü cihaz 1 GB Ram...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve erhanercan
rainman3545

rainman3545

Üye
Facebook uygulaması telefonu aldığımdan beridir ilk girişte hep atıyor, ikincide giriş yapıyor. Sanırım o da uygulamanın 2 GB Ram istemesi. Çünkü cihaz 1 GB Ram...
Ben kullanmıyorum facebook
Sd kartta kuruluysa bunu yapıyor. Telefon hafızasına taşırsanız sorun olmaz

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 15245(Fast) yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, serinaga, og1907 ve 1 kişi daha

gkhntlbs

Üye
acaba yenilik olabilir mi?

serinaga

serinaga

Üye
Hemen yükleyelim ...
Dosya boyutu 750 MB. civarında, yükleme ve hazırlanma oldukça uzun sürdü, şimdi çarklarda ...
Bu arada bu yapının KB4034674'nin tüm özelliklerini barındırdığı ifade edilmiş, bakalım ne çıkacak ?

gkhntlbs

Üye
inşallah bu yapıda güzel şeyler görmek nasip olur.Pil tüketimi bu yapıda güzel olur umarım

serinaga

serinaga

Üye
Yeni bir şey yok sanırım, ayrıca kamera kilitlenme yapmaya başladı:(

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sıkıntım var çok ciddi! Son bir kaç aydır bu sıkıntıyı yaşıyorum. Sıkıntı şu, telefonumda wifi internetinde hiçbir sıkıntı yok kullanıyorum her şekilde video uygulama dalan akıyor. Ama şebek internetine geçince internet kullanan tum uygulamalarda ağ hatası ağ bağlantısı yok diyor. Ama ne hikmetse o uygulamalarım bildirimleri de geliyor. Ama mesajlaşma uygulamaları çalışıyor şebeke internetinde orada da şöyle bir sorun oluyor konum göndermek istediğimde gönderdiğim konum mesajının sağ alt köşesinde saat işareti çıkıyor whatsappta. Yani göndermeye çalışıyor ama gönderemiyor. Ama wifi ye bağlanayım hemen konumu gönderiyor. Sorunum bu arkadaşlar umarım çozebiliriz.

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar bendeki kamera versiyonu 2017.517.11.0 görünüyor, Insider 15245 yüklü, bir bakabilir misiniz sizdeki versiyon kaç ? (L950XL çakması L1520)
Yeni bir şey yok sanırım, ayrıca kamera kilitlenme yapmaya başladı:(
Pil az olduğundan yapmış, şarj edince sorun kalmadı ...
Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir sıkıntım var çok ciddi! Son bir kaç aydır bu sıkıntıyı yaşıyorum. Sıkıntı şu, telefonumda wifi internetinde hiçbir sıkıntı yok kullanıyorum her şekilde video uygulama dalan akıyor. Ama şebek internetine geçince internet kullanan tum uygulamalarda ağ hatası ağ bağlantısı yok diyor. Ama ne hikmetse o uygulamalarım bildirimleri de geliyor. Ama mesajlaşma uygulamaları çalışıyor şebeke internetinde orada da şöyle bir sorun oluyor konum göndermek istediğimde gönderdiğim konum mesajının sağ alt köşesinde saat işareti çıkıyor whatsappta. Yani göndermeye çalışıyor ama gönderemiyor. Ama wifi ye bağlanayım hemen konumu gönderiyor. Sorunum bu arkadaşlar umarım çozebiliriz.
Sanki 3g, ya da 4g çalışmıyor gibi. Mesajların gelip gitmesi bir şekilde internete bağlandığını gösteriyor ama sanki E ya da H bağlantıda gibi, H+ veya L bağlanamıyor gibi bir durum var. Bence Şebeke ayarlarını bir kontrol edin, 3g veya 4g değiştirip bir bakın ...

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar bendeki kamera versiyonu 2017.517.11.0 görünüyor, Insider 15245 yüklü, bir bakabilir misiniz sizdeki versiyon kaç ? (L950XL çakması L1520)

Pil az olduğundan yapmış, şarj edince sorun kalmadı ...

Sanki 3g, ya da 4g çalışmıyor gibi. Mesajların gelip gitmesi bir şekilde internete bağlandığını gösteriyor ama sanki E ya da H bağlantıda gibi, H+ veya L bağlanamıyor gibi bir durum var. Bence Şebeke ayarlarını bir kontrol edin, 3g veya 4g değiştirip bir bakın ...
dediğini de yaptım tum modlarda denedim olmadı. L de de aynı h+ dada :(
bak mesela buraya da telefondan yazıyorum. Sıkıntı olmuyor nedense.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
dediğini de yaptım tum modlarda denedim olmadı. L de de aynı h+ dada :(
bak mesela buraya da telefondan yazıyorum. Sıkıntı olmuyor nedense.
En son sıfırlamayı ne zaman yaptın?

serinaga

serinaga

Üye
En son sıfırlamayı ne zaman yaptın?
Hah bende onu diyecektim, benim de ilk Insider Creators güncellemesinden bu yana sıfırlamadım, zaman zaman sorunlar çıkmaya başladı, sıfırlama şart oldu ama halen direniyorum :), @dakamon bence de sıfırlama çözüm olabilir ...

caner1010

Üye
Sistemi eleştirenlere lafımız yok fakat şu cihaza geçtim güle güle yazılacak yer bu konunun olduğunu da düşünmüyorum. Nasıl yeni Windows telefon alanların buraya yazmadığı gibi onların da buraya yazmaması gerektiği kanaatindeyim. Lafım size değil ama burası pişmanlık konusu veya başka bir şey değil değil, W10 gelişme konusu.
WP pişmanlıktır...umarım sizde anlamışssınızdır..

Nirvana92

Nirvana92

Üye
hala devam ediyo mu ya güncellemeler? Ms dükkanı kapatmıştır diye düşünüyodum.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
o ondan değil bende sıkıntı yok uygulamayı telefon hafızasına kurarsan sorunun kalmaz

Üst Alt