Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
ben L1520 ye son yapıyı yükledim. başlangıç ekranındaki kutucukları aşağı ukarı kaydırıken takılma ve kasmalar mevcut.sıfırladım yine nafile şimdi wp 8.1 döndüm. yeniden yükseltme yapacaktım acaba kod hatası falan mı yaptım diye. bu seferde windows 10 a yukseltilmiyor./windows 10 yükseltilmesi şuan için kullanılabilir değil uyarısı veriyor.ne ayak ne yapmıya çalışıyor bu microsoft anlamış değilim.

Ne yaptın yükseltebildin mi telefonu Windows 10'a ?

octo73

Üye
930-1520 sahibi arkadaşlar nasıl memnunmusunuz son surumden ses seda yok kimseden? Eleştirilerinizi alalım...

sahanemir

sahanemir

Üye
930 fazla ısınıyor gibi bu da çabuk pil biter demektir

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
1520 den memnunum son yapıdan 950xl yazılımı kurdum (@papakudioflu adaşım sağolsun) iyi şimdiye kadar

octo73

Üye
930 dada dusus var zaten batarya performansı iyi degildi..Ama hız olarak iyi

serinaga

serinaga

Üye
1520 den memnunum son yapıdan 950xl yazılımı kurdum (@papakudioflu adaşım sağolsun) iyi şimdiye kadar
Pil performansı nasıl sende ? Ayrıca bende konum açıkken hareket verisi sürekli konum kullanmaya başladı, ikon hiç gitmedi, bende kapattım şimdilik konumu ...

skynet

Üye
Lumia 640'ın bilgilerini girdim resmi güncellemeyi bekliyorum
  • PhoneManufacturer – MicrosoftMDG
  • PhoneManufacturerModelName – RM-1073_1004
  • PhoneModelName – Lumia 640
  • PhoneHardwareVariant – RM-1073
  • PhoneMobileOperatorDisplayName – CV IT
  • PhoneMobileOperatorName – 000-IT

gardi

gardi

Üye
Ben yükledim şuan için bir sıkıntı yok, ancak her yükleme öncesi mutlaka bölge ve dili ABD - İngilizce yaparım, sıkıntısız yükleniyor ...
İlk yüklemeden sonra arka planda bazı güncellemeler yapıyor, telefon o esnada kasmalar yapabilir, bir süre kendi haline bıraksaydınız keşke, en azından bir gün sonra baktınız olmadı geri dönerdiniz ...
şaşırdım açıkcası 1520 nin takılma ve kasmasına,elimde birde 925 ve 830 var onlarda bile son kararlı yapı var onlar bile idare edecek şekilde kasma yapmadan kullanıyorum.demekki wifiyi açıp 1520 için biraz beklemem gerekirdi.şuanki sürümlerde göze çarpan yenilik yok sayılacak kadar az rs3 derlemelerinde denerim tabi kayıt defterlerine kısıtlama falan olmazssa.
Ne yaptın yükseltebildin mi telefonu Windows 10'a ?
8-10 denemeden sonra Windows 10 'u buldu ve yükledim hocam.şuan kararlı son yapıdayım.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Pil performansı nasıl sende ? Ayrıca bende konum açıkken hareket verisi sürekli konum kullanmaya başladı, ikon hiç gitmedi, bende kapattım şimdilik konumu ...
pil iyi sabah çektim şarjdan şuan %66 bi kaç kez pc ye bağladım 10 dk bağlı kalmıştır haricinde az oyun bol konuşma mailleşme mesajlaşma messenger whatsapp vs sosyal medya uç beş foto hepsi bu yani :)

rainman3545

rainman3545

Üye
Kayıt defterinde gerekli değişikliği yaptıktan sonra yaptığımız değişiklik her güncellemede sabit kalıyor mu, yoksa her güncelleme öncesi tekrar mı yapılması gerekiyor?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Kayıt defterinde gerekli değişikliği yaptıktan sonra yaptığımız değişiklik her güncellemede sabit kalıyor mu, yoksa her güncelleme öncesi tekrar mı yapılması gerekiyor?
ben de hala 950xl görünüyor cihazım 1520, sanırım tek seferlik yapıyoruz bunu, sonra tekrar orjinale dondurmek lazım

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
og1907

og1907

Üye
Güncellemelerde sabit kalıyor yalnız telefonu sıfırladığınızda eski haline dönüyor.

• Beğen
Tepkiler: rainman3545
serinaga

serinaga

Üye

Konum problemi bugün kendiliğinden düzeldi, şimdilik hiç sorun kalmadı gibi, batarya çok olmasada biraz toparladı gibi ...
Arkadaşlar anladığım kadarı ile artık 8.1'den Win 10'a geçişlerde sorun başladı, yarın bir gün 8.1'e geri dönsek kalacağız orada. Bu nedenle 8.1'den Win 10'a geçmeden bir arkadaş bu Update Advisor'un (Yükseltme Danışmanı) appx dosyasını indirip paylaşabilir mi acaba ! Microsoft bu uygulamayı bir güncelleme verip tamamen Windows 10'a geçişi kapatmasın ! (Artık herşey beklenir) , en azından şimdiki sürümünde uçak modu ile kandırabilme şansımız var bildiğim kadarıyla ...

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Konum problemi bugün kendiliğinden düzeldi, şimdilik hiç sorun kalmadı gibi, batarya çok olmasada biraz toparladı gibi ...
Arkadaşlar anladığım kadarı ile artık 8.1'den Win 10'a geçişlerde sorun başladı, yarın bir gün 8.1'e geri dönsek kalacağız orada. Bu nedenle 8.1'den Win 10'a geçmeden bir arkadaş bu Update Advisor'un (Yükseltme Danışmanı) appx dosyasını indirip paylaşabilir mi acaba ! Microsoft bu uygulamayı bir güncelleme verip tamamen Windows 10'a geçişi kapatmasın ! (Artık herşey beklenir) , en azından şimdiki sürümünde uçak modu ile kandırabilme şansımız var bildiğim kadarıyla ...
Son yapıyı yüklerken, şimdiye kadar olmayan bir durum oluştu.
Yükleme tamamlanıp telefon ekranına geldiği anda bir menü açıldı ve bir kaç seçenek geldi. Onlar bazı şeylere izin verilip verilmemeyle ilgiliydi.
Sanırım konum da bunlar birisiydi..
Hatta şimdilik "Hızlı ayarları" kullanın sonra istemediklerinizi ayarlardan iptal edersiniz diye de bir açıklama vardı.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sorunun düzeltildiği bildiriliyor.
Yükleme tamamlanıp telefon ekranına geldiği anda bir menü açıldı ve bir kaç seçenek geldi. Onlar bazı şeylere izin verilip verilmemeyle ilgiliydi.
Hatta şimdilik "Hızlı ayarları" kullanın sonra istemediklerinizi ayarlardan iptal edersiniz diye de bir açıklama vardı.
Evet, Creators Update ilk yüklemede geliyor, PC'de de oldu.

serinaga

serinaga

Üye

Evet o menü benim de dikkatimi çekti, neyse sorun halloldu zaten, şimdilik iyi gidiyor, hatta bugün telefonu fazlaca kurcaladım pil çoktan biter diyordum ama oda iyileşti gibi :)
@Sensation Sorun düzeldi ise sıkıntı yok, malum insider yapı kullanıyoruz, olurda bir çökme yada sorun olduğunda bizim telefonların geri dönüşü maalesef ki halen 8.1, yolu kapatılırsa çok kötü olur, umarım Microsoft böyle bir hata yapmaz ...

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Evet o menü benim de dikkatimi çekti, neyse sorun halloldu zaten, şimdilik iyi gidiyor, hatta bugün telefonu fazlaca kurcaladım pil çoktan biter diyordum ama oda iyileşti gibi :)
@Sensation Sorun düzeldi ise sıkıntı yok, malum insider yapı kullanıyoruz, olurda bir çökme yada sorun olduğunda bizim telefonların geri dönüşü maalesef ki halen 8.1, yolu kapatılırsa çok kötü olur, umarım Microsoft böyle bir hata yapmaz ...
Evet pilde ciddi düzelme var. Demek ki bir şeylerin oturması gerekiyordu.

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar ;
PC' de var olan ekran ayarlarında '' Gece ışığı '' özelliği mobil içinde geldi mi ..?

Üst Alt