Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bende niye böyle çözemedim.
olmamasının nedeni mağazadan indirilen previev sürümünün olması RC sürümü bulup (ARM için olan) onu ve sanırım birde ek bir şeyler var onu indirmeniz gerekiyor. ben yaptım şimdi buldu güncellemeyi. ilk başta sizdeki gibi idi bendede.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

skynet

Üye
Buradan indirebilirsiniz :

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Sensation
m542tf

m542tf

Üye
ben neden yükleyemedim interop u nasıl yüklenecek bu

gardi

gardi

Üye
Ben sıfırlamadan kurdum. Siz bilirsiniz.
son yapıyı yükledim. lakin 1520 gibi telefon kasıyor ve başlangıçta kaydırırken kutucuklarda takılmalar mevcut.bi önceki yapıda sıkıntı yoktu.bakalım sıfırlayıp tekrar deneyeceğim.yine takılmalar mevcutsa harbi rs3 derlemelerini kaldırmıycak demek.

octo73

Üye
1020 mimi sizin telefon
benim anlamadığım Microsoft gibi dev bir firma nasıl göz yumuyor??? Bu kadar basit bir değişiklikle sürümün desteklenmeyen cihazlara yüklenmesine.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
1020 mimi sizin telefon
benim anlamadığım Microsoft gibi dev bir firma nasıl göz yumuyor??? Bu kadar basit bir değişiklikle sürümün desteklenmeyen cihazlara yüklenmesine.
yüklenmesini istemediğinizi nereden biliyorsunuz? bu kadar bsit değişikliklerle yüklenmesine izin vererek aslında yüklenmesini istiyor olamaz mı?
desteklenmeyen modellere yeni sürümleri yüklemek hakikaten çok basit oldu. l830 u l950 xl gösterdim açıkcası muadil bir cihaz olmadığı için çok sıkıntı çıkartır düşüncesindeydim ama şuan ufak tefek kusurlar haricinde öyle kayda değer bir sorun ile karşılaşmadım. gelecek bir kaç güncellemeyi takip edip devam edip etmemeye ona göre karar vermek daha mantıklı olur.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve suyunsesi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Aslında şeytan azaptan gerek derler ya Microsoft'un ki de tam olarak bu yani. Nokia cihazlar ve servisler bölümünü satın alalı tam olarak 3 yıl doldu bugün. Tesadüf mü yoksa bilerek mi yaptılar bilmiyorum ama resmen tüm Nokia telefonları sistem dışında bıraktılar.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tüm insanlık, aç gözlü yiyicilerin elinde oyuncak olmayı kabullenmiş.

serinaga

serinaga

Üye
Aslında şeytan azaptan gerek derler ya Microsoft'un ki de tam olarak bu yani. Nokia cihazlar ve servisler bölümünü satın alalı tam olarak 3 yıl doldu bugün. Tesadüf mü yoksa bilerek mi yaptılar bilmiyorum ama resmen tüm Nokia telefonları sistem dışında bıraktılar.

Bence bilerek, muhtemelen yapılan anlaşma ve sözleşme sürelerine bağlı kaldılar, şimdi de artık serbest kalınca silip attılar ...
Bu arada L1520 yükleyenler nasıl ? Kasma vs. var mı ?

gardi

gardi

Üye
Bence bilerek, muhtemelen yapılan anlaşma ve sözleşme sürelerine bağlı kaldılar, şimdi de artık serbest kalınca silip attılar ...
Bu arada L1520 yükleyenler nasıl ? Kasma vs. var mı ?
ben L1520 ye son yapıyı yükledim. başlangıç ekranındaki kutucukları aşağı ukarı kaydırıken takılma ve kasmalar mevcut.sıfırladım yine nafile şimdi wp 8.1 döndüm. yeniden yükseltme yapacaktım acaba kod hatası falan mı yaptım diye. bu seferde windows 10 a yukseltilmiyor./windows 10 yükseltilmesi şuan için kullanılabilir değil uyarısı veriyor.ne ayak ne yapmıya çalışıyor bu microsoft anlamış değilim.

volumezoom

volumezoom

Üye
Lumia 930 a registry den 950 xl yaparak yükledim şuan için bir problem yok.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
serinaga

serinaga

Üye
ben L1520 ye son yapıyı yükledim. başlangıç ekranındaki kutucukları aşağı ukarı kaydırıken takılma ve kasmalar mevcut.sıfırladım yine nafile şimdi wp 8.1 döndüm. yeniden yükseltme yapacaktım acaba kod hatası falan mı yaptım diye. bu seferde windows 10 a yukseltilmiyor./windows 10 yükseltilmesi şuan için kullanılabilir değil uyarısı veriyor.ne ayak ne yapmıya çalışıyor bu microsoft anlamış değilim.

Ben yükledim şuan için bir sıkıntı yok, ancak her yükleme öncesi mutlaka bölge ve dili ABD - İngilizce yaparım, sıkıntısız yükleniyor ...
İlk yüklemeden sonra arka planda bazı güncellemeler yapıyor, telefon o esnada kasmalar yapabilir, bir süre kendi haline bıraksaydınız keşke, en azından bir gün sonra baktınız olmadı geri dönerdiniz ...

octo73

Üye
lumia 930'da edge performansında artış oldu...Genel olarak %15 daha akıcı oldu....Ama batarya performansını beğenmedim...Şarz hızlı bitiyor...Ayrıca en basit oyunlarda bile ısınıyor cihaz...Isınma eğilimi arttı...Belkide CPU saat hız çarpanında değişiklik oldu gibi sanki...Overclock yapılmış gibi cihaz....
Arkadaşlar 930 için batarya performansı en iyi windows 10 sürümü hangisi sizce

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

skynet

Üye
Bu Microsoft Lumia 550,Microsoft Lumia 650,Microsoft Lumia 640/640XL nin DeviceTargetingInfo bilgilerini nereden bulabilirim ?
950 XL bende işe yaramıyor sanırım :hmmm

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Batarya performansı düştü arkadaşlar. İki önceki yapı çok iyiydi. Bir önceki yapı da iyiydi. Bu son yapı bataryayı gözle görülür şekilde hızlı bitiriyor.

octo73

Üye
lumia 930 mu kullanıyorsunuz?Hangi surumde batarya performansı iyiydi?

Üst Alt