Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Bende güncellemeyi yine bulamadı :(
Yine tarihi 1 hafta ileri aldım, gördü güncellemeyi, fena alıştı benim telefon bu tarih olayına :kop2:
Ayrıca şarj %74 ama güncellemeyi indirmek için bir sonraki şarja takınca indirilecek diyor :allalla: Güncelleme oldukça yüklü galiba, %74 şarjı beğenmedi ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve oktayceylan26
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
15063 final sürümü güncellemesi ne zaman gelir.[/QUOTE]
PCler için 11 nisanda gelecek. Mobil bundan 1 ay sonra filan gelir.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Çok ilginç bir hata keşfettim. Edge'de arama motorunu Google yapınca klavye gelmez oluyor. :D Ayarlarda arama motoru seçenekleri kısmından Google'ı kaldırdım ve klavye görünür oldu, ancak yorum yazabiliyorum

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
serinaga

serinaga

Üye
Çok ilginç bir hata keşfettim. Edge'de arama motorunu Google yapınca klavye gelmez oluyor. :D Ayarlarda arama motoru seçenekleri kısmından Google'ı kaldırdım ve klavye görünür oldu, ancak yorum yazabiliyorum

Bölge ve Dil ABD İngilizce, şimdi google yaptım sıkıntı yok. Bende de ilk başlarda bazı uygulamalar sıkıntı yaptı sanırım, önceki sürümde de resetliyordu zaten, sorunlu olan uygulamaları sildim, Bölgeyi ABD, dili de İngilizce yaptım, şimdilik sıkıntı yok gibi, bakalım ...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 15063.2 (Slow) yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Krnl386, suyunsesi ve serinaga
erhanercan

erhanercan

Üye
640xl kullananlar 15063.2 yapı nasıl çalışıyor resmi sürüme göre sizce

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bölge ve Dil ABD İngilizce, şimdi google yaptım sıkıntı yok. Bende de ilk başlarda bazı uygulamalar sıkıntı yaptı sanırım, önceki sürümde de resetliyordu zaten, sorunlu olan uygulamaları sildim, Bölgeyi ABD, dili de İngilizce yaptım, şimdilik sıkıntı yok gibi, bakalım ...
Ali Bey, sizin telefonda sıkıntı yapan uygulamalar hangileriydi, isimlerini yazabilir misiniz, bende de yüklüyseler yoklama çekeyim şunlara ;)

serinaga

serinaga

Üye
Ali Bey, sizin telefonda sıkıntı yapan uygulamalar hangileriydi, isimlerini yazabilir misiniz, bende de yüklüyseler yoklama çekeyim şunlara ;)
İlk farkettiğim Sensie uygulaması sürekli konum hatası veriyordu, Diarium, ve birkaç gereksiz uygulama. Ana uygulamalarda sıkıntı yok, WhatsApp, Instagram, Facebook, Messenger, Line, Viber, Evernote, vs. Uygulamalar sıkıntısız. Şimdilik herhangi bir resetleme ve çökme meydana gelmedi ...

• Beğen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ayarlardan HIZLI ISLEMLER'e giriş yapıldığında durgunluk-donukluk yaşanıyor,
Ardından listede bulunan herhangi birine giriş yapılıp tekrarg eri dönüldüğünde de aynı sıkıntı yaşanıyor..
Önceki yapıda da böyle idi, bu yapıda da aynı sorun devam ediyor.
Şimdilik İlk gördüğüm sorun budur.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Windows 10 Mobile Creators güncellemesi 25 Nisan tarihinde yayınlanacak

• Beğen
Tepkiler: serinaga, ceza87, og1907 ve 1 kişi daha
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bi ekran bölme bari koysalardı :/
Hani Cortana'yı zaten geçtik...

zarex

zarex

Üye
Cahilliğimi mazur görün "Windows 10 Mobile Creators güncellemesi" nedir ne olacak.
Misal ben facebooka ilk dokunuşta giremiyorum ana ekran geliyor ikinci dokunuşta uygulama açılıyor.bu güncelleme ile bu sorunlar çözülecek mi ? Canlı yayın özelliği olan instagram , facebook , çeşit çeşit banka uygulamaları gelecek mi mağazaya artık. Ya da bunlar windows phone için hayal mi bitti bitiyor wp deniyor.

kararlı sürüm lumia 640

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cahilliğimi mazur görün "Windows 10 Mobile Creators güncellemesi" nedir ne olacak.
Misal ben facebooka ilk dokunuşta giremiyorum ana ekran geliyor ikinci dokunuşta uygulama açılıyor.bu güncelleme ile bu sorunlar çözülecek mi ? Canlı yayın özelliği olan instagram , facebook , çeşit çeşit banka uygulamaları gelecek mi mağazaya artık. Ya da bunlar windows phone için hayal mi bitti bitiyor wp deniyor.

kararlı sürüm lumia 640
Güncellemenin uygulamalarla alakası yok. Bu güncelleme telefona özellik ekliyor ve iyileştirmeler içeriyor. Ha ne özelliği eklendi diye sorarsanız, önemli bir şey eklendi diyemem.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bi ekran bölme bari koysalardı :/
Hani Cortana'yı zaten geçtik...
Multi windowsu bekleye bekleye ömrümüzü çürüttü bu Microsoft..
İşin komik tatafı Cortanayı androidte bölge kısıtlamasız İngilizce kullanıyorum!!!!!

• Beğen
Tepkiler: zaakaan ve n000k
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Microsoft'un mobil cihazlar bölümü başında bizim bakkal Maamut abi bile olsaydı, şu son 6 yılda şimdikinden daha fazla yol kat etmiş olurdu.

• Beğen
Tepkiler: oktayceylan26

Üst Alt