Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

merkel02

Kapalı Hesap
Takvim uygulaması ana ekranda kendini güncellemiyor ama boyutunu değiştirirsem düzeliyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?
Bir kaç gündür bu sorun var hatta glance ekranı için telefonu sıfırladım dün ama hala bu sıkıntı devam ediyor :hmmm
kesinlikle aynı sıkıntı :angry: hatta bazen boyutunu değiştirmek bile yeterli olmuyor. uygulamaya girip ''bugüne git'' deyip çıkıp boyut değiştirince gösteriyor.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Benim 1520 (xxxx19343.726)de takvim uygulaması dün kutucuğu güncellemiyordu, bölge dil ayarlarını falan değiştim sonra tekrar türkçe ve Türkiye yaptım şuan kutucuk tüm etkinlikleri gösteriyor.

skynet

Üye
Sıkıntı telefondamı diye One Calender uygulamasını kurup denedim onda sıkıntısız çalışıyordu
23:59'dan sonra bu şekilde kalıyor

Son düzenleme:
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu arada benim hesaplarda kendiliğinden HolidayCalendars xxxxxxx diye bir hesap oluştu, bu hesap oluştuktan sonra ben ms hesabımı (hotmail)telefondan kaldırdım sonra tekrar kurdum hem eşitleme sorunu düzeldi hemde takvim tüm etkinlikleri gösteriyor artık.

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar

Kararlı sürüme sanırım bu hafta güncelleme yok? Bu son yapıda şarj durumu hiç iyi değil. Cihazı formatladık, arka planda çalışan çok fazla uygulamam da yok. Zaten 4,5G 'yi bir açıyoruz (mobil internet) o sağ tarafta yer alan şarj göstergesi düşmeyi bırakın olduğu yerde alev alacak resmen.

mehmetisler

mehmetisler

Üye
ayın 14 ünde gelecek yeni yapı. Yabancı forumlarda da şarj konusunda sıkıntı olduğu söylenmiş umarım bir el atarlar

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Arkadaşlar

Kararlı sürüme sanırım bu hafta güncelleme yok? Bu son yapıda şarj durumu hiç iyi değil. Cihazı formatladık, arka planda çalışan çok fazla uygulamam da yok. Zaten 4,5G 'yi bir açıyoruz (mobil internet) o sağ tarafta yer alan şarj göstergesi düşmeyi bırakın olduğu yerde alev alacak resmen.
Valla aynı telefonu kullanıyorum ben 2 güne yakın kullanıyorum işyerinde şebeke evde wifi kullanmak kaydı ile

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
merhaba arkadaşlar. Htc 10a geçtiğimden beri yokum. Neler değişti sistemde. Eksikler aynı devam mı

Krnl386

Krnl386

Üye
Bugün güncelleme verilir mi arkadaşlar?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugün güncelleme verilir mi arkadaşlar?
Evet, 21.00 gibi gelir.
Son dakikada oluşan bir sorun yüzünden bu ay güncelleme gelmeyeceği duyuruldu. Umarım sadece PC içindir.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, Krnl386, Esendağlı ve 2 diğerleri
braayn

braayn

Üye
windows almak pişmanlıktır diyenlere kızıyordum ama haklılarmış bir arpa boy bile gidememişler halen yapı üstüne yapı veriyorlar. Kendileri apple veya android kullansın .

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Krnl386

Krnl386

Üye
Evet, 21.00 gibi gelir.
Son dakikada oluşan bir sorun yüzünden bu ay güncelleme gelmeyeceği duyuruldu. Umarım sadece PC içindir.
@Sensation
Bir gelişme var mı hocam? Sanırım mobile içinde geçerli?

braayn

braayn

Üye
Ara ara gelip bakıyorumda yok be abi bir avuç WP seven adam kalmış burada eski şah şahlı günlerinden eser yok.ZAten site adminleride bunun farkındadır forumun gözde konusu ve bebeği olan wp geriledikçe kullanıclarda forumu daha az ziyaret etmeye başladığını. O değilde bazen doğruları kendimize itiraf ederken korkmamalıyız veya körü körüne birşeylere bağlanmamalıyız.Dün WP kullanıyordum iyidi şimdi Android kullanıyorum çünkü isteklerime ve taleplerime yettiği için yarın tekrar wp yettiğinde veya bir başka sistem çıktığında geçerim adı üstüne ben kullanıcıyım üreten değil.

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ara ara gelip bakıyorumda yok be abi bir avuç WP seven adam kalmış burada eski şah şahlı günlerinden eser yok.ZAten site adminleride bunun farkındadır forumun gözde konusu ve bebeği olan wp geriledikçe kullanıclarda forumu daha az ziyaret etmeye başladığını. O değilde bazen doğruları kendimize itiraf ederken korkmamalıyız veya körü körüne birşeylere bağlanmamalıyız.Dün WP kullanıyordum iyidi şimdi Android kullanıyorum çünkü isteklerime ve taleplerime yettiği için yarın tekrar wp yettiğinde veya bir başka sistem çıktığında geçerim adı üstüne ben kullanıcıyım üreten değil.
Valla bana eksiklerine rağmen yetiyor, geçen ay bir android denemesi daha yapayım dedim gittim aldım en siyahından 32 gb bir xiaomi mi5, 2 gün kullandım sonra koydum çekmeceye sonra da sadece 2 gün kullandığım 2 haftalık cihazı 350 tl zararına satıp 1520 yi tekrar elime alınca yeniden bulmuş gibi sevindim..Demem o ki bana göre windows en iyisi.
Ha bu arada her an bir 950 veya 950 xl alabilirim ayrıca....

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serinaga, ddnet ve Krnl386
serinaga

serinaga

Üye
Ben şimdilik L1520'den vazgeçemiyorum, en azından insider yapıları bununla çıkarayım ...

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Valla bana eksiklerine rağmen yetiyor, geçen ay bir android denemesi daha yapayım dedim gittim aldım en siyahından 32 gb bir xiaomi mi5, 2 gün kullandım sonra koydum çekmeceye sonra da sadece 2 gün kullandığım 2 haftalık cihazı 350 tl zararına satıp 1520 yi tekrar elime alınca yeniden bulmuş gibi sevindim..Demem o ki bana göre windows en iyisi.
Ha bu arada her an bir 950 veya 950 xl alabilirim ayrıca....
Bankacılık uygulamaları bulunsa ve geliştiricilerin ilgisi en azından 8.1 dönemindeki kadar olsa sistem bana da yetecekti ne güzel. Ama daha iyi olacak dedikçe mağaza hiç gelişmedi, hatta şuanda da bazı bankalar artık destek vermeyeceğiz diye açıklama yapıyor (Bkz. Garanti Bankası). Keşke mağaza konusunu bir şekilde halletseydi MS :(

mehmetisler

mehmetisler

Üye
Bankacılık uygulamaları bulunsa ve geliştiricilerin ilgisi en azından 8.1 dönemindeki kadar olsa sistem bana da yetecekti ne güzel. Ama daha iyi olacak dedikçe mağaza hiç gelişmedi, hatta şuanda da bazı bankalar artık destek vermeyeceğiz diye açıklama yapıyor (Bkz. Garanti Bankası). Keşke mağaza konusunu bir şekilde halletseydi MS :(
kardeşim bu tamamen bizim ülkemizde ki şirketlerin ileriyi düşünememesinden kaynaklanıyor. Yapacağı uygulama universal olarak büyük bir kesime hitap edicek sadece bunu mobile olarak düşünme ama bizim şirketlerimizin teknoloji bilgi iletişim departmanlarının başındaki insanların pek kafası çalışmadığından oraya kaynak ayıramıyorlar. Amerika mağazasında bir çok şirket bankalar havayolu şirketleri universal uygulamalarını koydu bile sistemle beraber geliştiriyorlar uygulamalarını ama bizimkiler benim anladığım sistem oturunca surface phone ile satışlarda artınca anca o zaman düşünecekler

• Beğen
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
kardeşim bu tamamen bizim ülkemizde ki şirketlerin ileriyi düşünememesinden kaynaklanıyor. Yapacağı uygulama universal olarak büyük bir kesime hitap edicek sadece bunu mobile olarak düşünme ama bizim şirketlerimizin teknoloji bilgi iletişim departmanlarının başındaki insanların pek kafası çalışmadığından oraya kaynak ayıramıyorlar. Amerika mağazasında bir çok şirket bankalar havayolu şirketleri universal uygulamalarını koydu bile sistemle beraber geliştiriyorlar uygulamalarını ama bizimkiler benim anladığım sistem oturunca surface phone ile satışlarda artınca anca o zaman düşünecekler
Açıkçası ben surface phone ile ms'nin mobilden tamamen silineceğini düşünüyorum. Çok pahalı ve bireysel kullanıcıdan çok üst düzey kurumsal müşterileri hedef alacaklar zaten bu beklenen ve bilinen bir durum. Öyle olunca da anca fanboy olan kısım alacak cihazları ve kullanıcı kitlesi daha da daralmış olacak. Sonrası da zaten kaçınılmaz son.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Açıkçası ben surface phone ile ms'nin mobilden tamamen silineceğini düşünüyorum. Çok pahalı ve bireysel kullanıcıdan çok üst düzey kurumsal müşterileri hedef alacaklar zaten bu beklenen ve bilinen bir durum. Öyle olunca da anca fanboy olan kısım alacak cihazları ve kullanıcı kitlesi daha da daralmış olacak. Sonrası da zaten kaçınılmaz son.
Androidli nokia yetişir merak etme bizde onu kullanırız,artık

Üst Alt