Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: skynet

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@skynet demiş ki ;
Şuan kararlı sürümdeyim (14393.693) ve sıkıntı yok geçmeye değer mi insider sürümlerine ?
-Ağrımaz başını ağrıtma..
Önceki insider yapılarda (2-3 yapı önce) şarj en az 2 gün gidiyordu, şu an 1 gün gidiyor...
Diğer konularda şimdilik bir sıkıntı yok..

• Beğen
Tepkiler: skynet
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Güya bu ay özellik kilitlenmesi olacaktı, ayın sonu geldi neredeyse özelliğin ö sü bile ufukta gözükmüyor.

serinaga

serinaga

Üye
Güya bu ay özellik kilitlenmesi olacaktı, ayın sonu geldi neredeyse özelliğin ö sü bile ufukta gözükmüyor.

Sanırım geliştirmeleri iyicene askıya aldılar, artık arka planda neyi yada neleri ön planda tutuyorlarsa ...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Haydi hayırlı olsun. 1520 emekliye ayrıldı. Ekran kırıktı komple gitti 300 TL verip yaptırmaya değer mi bilmiyorum...
Bu arada halen güncellemeyi bulamadım. Sıfırlama tarih ileri almak dahil hepsini denemiştim...
Şimdilik bir müddet android casper VIA A1 ile devam edeceğim...

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Microsoft'un dediğine göre bu ay yapılarda özellik patlaması yaşanacaktı yanlış hatırlamıyorsam. Yoksa patladı da ben mi göremedim yada duyamadım? Gerçi artık çok güvendiğim Microsoft'tan çıksa çıksa Fısssssss diye bir ses çıkar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Krnl386
erhanercan

erhanercan

Üye
.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Microsoftun bu hız ile diğer platformları değil yakalaması yanına yanaşması bile mucize!!
Açıkçası çok sevdiğim Windows Mobile ileri değil geri gidiyor sürekli.
Ciddi anlamda Microsoft hatalı davranıyor.
Kullanıcıları az dinlese sistem adam olacak ama nerede o vizyon diyorum...

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Microsoftun bu hız ile diğer platformları değil yakalaması yanına yanaşması bile mucize!!
Açıkçası çok sevdiğim Windows Mobile ileri değil geri gidiyor sürekli.
Ciddi anlamda Microsoft hatalı davranıyor.
Kullanıcıları az dinlese sistem adam olacak ama nerede o vizyon diyorum...
samsung continium desteğini ve katlanır ekranlı telefonu microsofttan önce çıkaracak demedi demeyin. Biz otg beklerken adamlar aya çıkacak microsoftun bundan haberi yok. Ne doğru düzgün uygulamalarımız var ne kişiselleştirme olanağımız var. IOS her hafta güncelleme veriyor samsung microsoftun projelerini kopyalayıp daha önce çıkarma peşinde vede başarılı olacak. Bizde Dona'nın ağzından çıkacak kelimelere muhtaç bekliyoruz. Vah bizim halimize vah. Nokia'ya mail falanmı atsak Microsoft bize destek veremiyor bari bizim Nokialara sevabına siz destek verin diye

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Aybin.Kilic ve maydinmaydin
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
samsung continium desteğini ve katlanır ekranlı telefonu microsofttan önce çıkaracak demedi demeyin. Biz otg beklerken adamlar aya çıkacak microsoftun bundan haberi yok. Ne doğru düzgün uygulamalarımız var ne kişiselleştirme olanağımız var. IOS her hafta güncelleme veriyor samsung microsoftun projelerini kopyalayıp daha önce çıkarma peşinde vede başarılı olacak. Bizde Dona'nın ağzından çıkacak kelimelere muhtaç bekliyoruz. Vah bizim halimize vah. Nokia'ya mail falanmı atsak Microsoft bize destek veremiyor bari bizim Nokialara sevabına siz destek verin diye
Al birini vur ötekine. Aynı b.kun lacivertiler.
Bu saatten sonra son kullanıcılar olarak bizler elimizdeki yaptırım gücümüzü kullanacağız.(Satın almamak gibi)
Telefonum bozulmaya yakındı. Casper VIA A1 aldım. Açıkçası çekiniyordum. Multi windows bana yetti de arttı. Hem video hem web keyfi missss..
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Al birini vur ötekine. Aynı b.kun lacivertiler.
Bu saatten sonra son kullanıcılar olarak bizler elimizdeki yaptırım gücümüzü kullanacağız.(Satın almamak gibi)
Telefonum bozulmaya yakındı. Casper VIA A1 aldım. Açıkçası çekiniyordum. Multi windows bana yetti de arttı. Hem video hem web keyfi missss..
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bende ayın 18 inde siyah 32 gb xiaomi mi 5 aldım kılıf, ekran koruyucu + kargo derken tam 1365.00 tl ye mal oldu bana.
İlk aldığım gün kullandım 1520 deki hazzı alamayınca sıfırlayıp kutusuna geri koydum, ya dedim bir daha deneyeyim cuma günü tekrar ayarladım herşeyini bir gün daha kullandım yok arkadaş bu 1520 deki rahatlık ve tat yine yok tekrar kutusuna geri koydum.o kadar parayı verdim sadece 2 gün anca tahammül edebildim, sıfır cihaz çekmecede yatıyor 3 senelik 1520 hala ben varım diyor:)

• Beğen
Tepkiler: ddnet, maydinmaydin ve erhanercan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bende ayın 18 inde siyah 32 gb xiaomi mi 5 aldım kılıf, ekran koruyucu + kargo derken tam 1365.00 tl ye mal oldu bana.
İlk aldığım gün kullandım 1520 deki hazzı alamayınca sıfırlayıp kutusuna geri koydum, ya dedim bir daha deneyeyim cuma günü tekrar ayarladım herşeyini bir gün daha kullandım yok arkadaş bu 1520 deki rahatlık ve tat yine yok tekrar kutusuna geri koydum.o kadar parayı verdim sadece 2 gün anca tahammül edebildim, sıfır cihaz çekmecede yatıyor 3 senelik 1520 hala ben varım diyor:)
1520 bambaşka gerçekten ama olmuyor işte. Microsoft hep ağırdan alıyor. İlerde 950 xl yada hp elite x3 ile geri döneceğim buralara. Şimdilik izleyici modundayım.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, erhanercan ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
1520 bambaşka gerçekten ama olmuyor işte. Microsoft hep ağırdan alıyor. İlerde 950 xl yada hp elite x3 ile geri döneceğim buralara. Şimdilik izleyici modundayım.
Bende mi5 i 950 xl ile takas etme düşüncesindeyim, kısmet.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386, maydinmaydin, Aybin.Kilic ve 1 kişi daha

skynet

Üye
Takvim uygulaması ana ekranda kendini güncellemiyor ama boyutunu değiştirirsem düzeliyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?
Bir kaç gündür bu sorun var hatta glance ekranı için telefonu sıfırladım dün ama hala bu sıkıntı devam ediyor :hmmm

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Yaklaşık 2 aydır sistemden ve forumdan baya uzağım. Son durum ne arkadaşlar kayda değer bir şey var mı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yaklaşık 2 aydır sistemden ve forumdan baya uzağım. Son durum ne arkadaşlar kayda değer bir şey var mı?
Kararlı sürüm kullananlar için Creators Update Güncellemelesi yayınlanana kadar kayda değer bir şey olmayacağı biliniyor. O yüzden toplu güncelleştirmelerde pek bir beklenti içinde olmayın.

• Beğen
Tepkiler: ddnet ve erhanercan
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kararlı sürüm kullananlar için Creators Update Güncellemelesi yayınlanana kadar kayda değer bir şey olmayacağı biliniyor. O yüzden toplu güncelleştirmelerde pek bir beklenti içinde olmayın.
insiderler içinde bir yenilik yokki şöyle kayda değer.

ddnet

Üye
evet boyut olarak büyük ama Wp ye çok yakışıyor!! hoş ben sadece sistemi takip etmek amacıyla kullanıyorum. kararlı sürüm kullanıyorum onda!

bir zamanlar 640xl ana ekranım... evet yakışıyor ve akıyor... ama ben sattım şuan 1100 kullanıyorum. en kısa zamanda döneceğim ve özledim :(

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

skynet

Üye
Telefon ayarlarında ki arama iletme seçeneği çalışmıyor mu ?
Numarayı girip kendi numaramı aradığımda direk çalmadan kapanıyor :hmmm

Üst Alt